999 rezultate për

postuara

Aurela është munduar gjithmonë ta fshehë këtë gjë (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është një nga modelet më të kërkuara dhe më të vlerësuara përsa i përket formave trupore dhe gjithashtu pam
"Çmendet" vajza e Albërie Hadërgjonaj: Para, alkol edhe striptiste Anxhelina Hadërgjonaj është një nga vajzat më seksi shqiptare. Prej disa vitesh ajo jeton në SHBA ku po përpiqet të
Pas incidentit me fansin, ja ku ka shkuar Luana Vjollca (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e ekranit Luana Vjollca disa ditë më parë u përfshi në një sherr mes të dashurit të saj dhe një fan
Noizy mbulohet më flori? Këtë s’do e kishit parashikuar (FOTO LAJM) Është padyshim këngëtari më i paguar në Shqipëri dhe ndër më bujarët por kurrë më parë se kishim parë atë të jetë kaq “b
Qeveria iraniane burgos 12 modele, shkak selfiet e postuara në rrjetet sociale Qeveria iraniane ka dënuar me burg rreth 12 modele të cilat akuzohen se kanë postuar në Instagram foto që janë kundër pr
Ja cilat janë ushqimet më të postuara në rrjetet sociale për vitin 2016 Twitter në bazë të hashtageve të përdorura nga njerëzit në të gjithë botën, ka bërë një koleksionim të ushqimeve më të k
Artistët mbështesin kombëtaren (FOTO LAJM) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe ku artistët shqiptarë të mbështesin kombëtaren. Kanë qenë të shumtë në numër artistët q
Balotelli se vret shumë mendjen, shijon pushimet me femra (FOTO LAJM) Mario Balotelli ka mbetur jashtë skuadrës së Liverpoolit për sezonin e ri, ndërkohë që ende nuk dihet e ardhmja e tij. P
Xhelal Mziu nis punën duke kurorëzuar një çift (FOTO LAJM) Mesa duket, puna e parë e Xhelal Mziut si kryebashkiak është që të kurorëzojë një çift. Kjo është reflektuar qartë dhe n
Shikoni ku qëndron i fshehur ky burrë (FOTO LAJM) Njerëzit janë ato që në raste të ndryshme bëjnë gjëra të çuditshme, i tillë është dhe ky person i cili ndodhet i fshehur
Kush fshihet pas buqetës me lule për Luanën? Luana Vjollca çdo ditë rrethohet nga buqetat me lule dhe tashmë është bërë e udhës që një të tillë ta marr shpesh. Duket
Rovena Dilo jashtë skene (FOTO LAJM) Kohët e fundit ajo jo vetëm është më aktive në Instagram, por dhe më në formë se kurrë ndonjëherë. I referohemi këng
Argjentina e bekuar në dashuri (FOTO LAJM) Kjo verë ka kaluar vetëm me pushime për Argjentina Ramosaj, ndërsa është kujdesur deri në detaj që të postojë foto me të
Bukuritë shqiptare në fokusin e fotografëve amatorë (FOTO-LAJM) Për të gjithë ata që Shqipëria i frymëzon të fotografojnë, Ministria e Zhvillimit Urban dhe Turizmit ka lënë një hapësir
Minaj provokon me reperin Drake Këngëtarja shumë e debatueshme kohët e fundit Nicki dhe reperi Drake, po bëjnë gati hedhjen në treg të klipit të tyre më
Argjentina Ramosaj si një sirenë (FOTO LAJM) Argjentina Ramosaj ka zgjedhur të kalojë një pjesë të pushimeve të saj në plazhet e jugut të Shqipërisë. Në disa fot
Evi Reçi konkretizon projektin, së shpejti me një hit (FOTO LAJM) Evi Reçi është një këngëtare e cila është e suksesshme në Shqipëri, e ndërsa për momentin po jeton në Itali. Në disa
Kriza në Egjipt mund të rrëzojë shtetin Pas dislokimit masiv të Ushtrisë në tre qytete përgjatë kanalit të Suezit, ku është shpallur edhe gjendja e jashtëzakons
Miriam Cani shtatzënë? Miriam Cani e cila aktualisht është e zhvendosur në Tiranë, është një nga trajneret më simpatike të spektaklit të talent
Facebook të njeh nëpërmjet fotos Jepi një foto dhe do të të thotë se kush je. FB falë një algoritmi të ri të njohjes së fytyrës, po krijon polemika brend