999 rezultate për

postuar

"Për rrena s’ta fut njeri ty!", ja si i përgjigjet Rama komentuesit Kryeministri Rama ka postuar në Facebook deklaratën e Departamentit Amerikan të Shtetit pas vizitës së Ministrit të Jash
Bleona Qereti përfundon si kamariere? (FOTO LAJM) Këngëtarja Bleona Qereti i është rikthyer punës së saj pas publikimit të kritereve për një partner të ri në jetë. Bu
Njihuni me vogëlushin kaçurrels dhe të ëmbël të Hueyda El Saied (FOTO LAJM) Vajza e shumë talenteve Hueyda El Saied ka një motiv të bukur për të shijuar jetën. Që pas lindjes së djalit të saj
Materazzi sulmon Ausilion: Shihu në pasqyrë para se të akuzosh Humbja e djeshme turpëruese e Interit ndaj Crotones nuk është pritur aspak mirë nga drejtori sportiv i kësaj skuadre Pie
Habit Enca! Konsumon supë me kanabis (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia menjëherë pas publikimit të këngës së re "Love on my body" është zhvendosur në Amsterdam. Mes
Era Istrefi "zbulon" gënjeshtrën e saj më të madhe (FOTO LAJM) Këngëtarja Era Istrefi pas publikimit të këngës së saj Redrum shfaqet gjithmonë duke postuar në Instagram vetëm në ngjyr
Marina tregon unazën me diamant që i dhuroi biznesmeni shkodran (FOTO LAJM) Lajmi për fejesën e vajzës së Eli Farës, ditën e djeshme u bë kryefjala e të gjitha mediave sociale. Marina me anë të
Skandali në FRESSH, kordinatores së fotos erotike i zbulohet fytyra (FOTO LAJM) Disa ditë më parë nisi të qarkullonte në media një foto me pullë të kuqe e një prej koordinatoreve të FRESSH në rrethe.
Poni prezanton bashkëshortin për herë të parë në publik (FOTO LAJM) Ajo ka qenë gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private. E ndërsa më parë nuk kishte akses e komunikim aktiv me fa
Lojtarët e kombëtares darkojnë para grumbullimit Ka filluar grumbullimi i futbollistëve kuqezi për ndeshjet me Italinë dhe Bosnjën. Disa nga lojtarët e Kombëtares shqipt
Shembull në fushë dhe jashtë saj, Xabi Alonso braktis futbollin Xabi Alonso konfirmon edhe njëherë largimin e tij në fund të sezonit nga futbolli i luajtur. Mesfushori i Bayernit do të
Ja me kë darkuan dje çifti Meta-Kryemadhi (FOTO LAJM) Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi kanë patur një mik të familjes mbrëmë për darkë. Nëpërmjet një fotoje të postuar në Fa
Dybala urim të veçantë për Rihannën: Kjo është mbretëresha ime (FOTO) Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala po kalon një formë mjaft të mirë në fushë, por dhe jashtë saj, teksa dje ka konfirmu
Graniti më i dashuruar se kurrë, poston foto tjetër me Leonitën (FOTO LAJM) Mesfushori i Arsenalit Granit Xhaka , vazhdon të jetë aktiv në rrjetet special, ku mban të informuar në çdo kohë fansat
Dritëroi në shtratin e vdekjes, deputeti publikon foton (FOTO LAJM) Deputeti Kastriot Islami, ka publikuar këtë pasdite një foto me shkrimtarin Dritëro Agolli, i cili sot rreth orës 16:00
Agjentja e shërbimit sekret "braktis" Trumpin: "Nuk do e mbroja kurrë" Kerry O'Grady, një prej agjenteve të shërbimit sekret të SHBA-ve, është vendosur nën hetim nga shërbimet sekrete pasi ki
Noizy mbulohet më flori? Këtë s’do e kishit parashikuar (FOTO LAJM) Është padyshim këngëtari më i paguar në Shqipëri dhe ndër më bujarët por kurrë më parë se kishim parë atë të jetë kaq “b
Djemtë e Xhemi Shehut, më të bukurit e Instagramit (FOTO LAJM) Xhemi Shehu është një nga moderatoret më popullore, për shkak dhe të spektaklit ku ajo bën pjesë. Moderatorja e njohu
Kujt ia ka vënë syrin Zajmina për ta ekzekutuar? (VIDEO) Zajmina Vasjari ka dëshmuar se ka aftësi të merret me këngën, me modelimin, etj, por tashmë i ka treguar ndjekësve se aj
Stresi fshihet në Kosovë? (FOTO LAJM) Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi ka disa ditë që i shmanget drejtësisë pavarësisht se është shpallur në kërkim.
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.