999 rezultate për

poston

Anita poston foton intime me Ramush Haradinajn: Nuk pat qare pa më puth pak (FOTO LAJM) Anita Haradinaj është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ndan momente të ndryshme me fansat e shumtë.
Ledina Çelo si Irina Shayk? Këngëtarja poston foton e shumë viteve më parë (FOTO LAJM) Ka shumë kohë që është larguar nga skena e muzikës, por ajo qëndron pranë fansave të saj përmes postimeve në rrjetet soc
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit Vedat Muriqi nuk po gjen ende golin e parë me fanellën e Lacios, që ndoshta do të ishte edhe çelësi për të hapur sërish
Braçe poston foton e dy viteve më parë: U betova për të mos vjedhur! "Dy vite më parë si sot, jam betuar me dorën në Kushtetutë e besimin në Zot për të mos vjedhur..." Zv.kryeministri Er
"Goca babit", Rezarta Shkurta poston foton e ëmbël të Ermal Hoxhës me të bijën (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale. Përveç projekteve të realizuara në pu
Aurela zbulon si po e feston Basha festën, poston foton familjare (FOTO LAJM) Bashkëshortja e kreut të Partisë Demokratike, Aurela Basha uron gjithë shqiptarët me rastin e festës së ndërrimit të vit
Rama poston foton e efektivit nga Trauma: U ktheftë Zoti mendjen! (FOTO LAJM) Përmes një statusi në facebook, kryeminstri Rama ka postuar foto nga spitali i Traumës të efektivit që u lëmdua në sy gj
Chrissy poston foton seksi, vëmendjen e merr komenti epik i John Legend (FOTO LAJM) Këngëtari John Legend dhe bashkëshortja e tij, Chrissy Teigen, janë një ndër çiftet më të ndjekur e të komentuar në rrje
Olta Boka poston padashje videon e të bijës: Nuk ia fat dot vetes! (FOTO LAJM) Prej rreth 5 muajsh Olta Boka po shijon ndjesinë më të bukur në botë, atë të qenurit nënë, prej se kur solli në jetë Gai
"Punon në Tv", moderatorja shqiptare poston foton e parë me bashkëshortin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Brunilda Lahe, ka vendosur së fundmi që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj. Pyetjet në “
Brenda shtëpisë së modeles së famshme, Gigi poston pozat e ëmbla me të bijën (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Gigi Hadid, dhe partneri i saj Zayn Malik, u bënë prindër për herë të parë në muajin tetor. Gigi soll
Uzuni poston foton me Ronaldon: Kurrë mos hiq dorë nga ëndrrat, ato mund të bëhen realitet Kjo ka qenë padyshim një nga javët më të lumtura të karrierës futbollistike për Myrto Uzunin. Sulmuesi i përfaqësues
Me dritat fikur, partneri i Genta Ismajlit poston momente intime me këngëtaren (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është duke shijuar romancën me partnerin turk, Huseyin Usta. Ajo he
Brenda shtëpisë së modeles së famshme, Gigi poston pozat e ëmbla me të bijën (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Gigi Hadid, dhe partneri i saj Zayn Malik, u bënë prindër për herë të parë në muajin tetor. Gigi soll
Krah dy këngëtareve të njohura, Kujtim Gjuzi poston fotot me kostum popullor (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar foto nga qyteti i Krujës, ku k pozuar në krah të dy këngëtareve të njohura, Maja dhe
Bëhuni të kujdesshëm, fotot të cilat nuk duhet t'i postoni asnjëherë në rrjetet sociale Të publikosh në rrjetet sociale dhe të kërkosh privatësi, është më e pakta irracionale! Ndonëse ne mendojmë se kërkime,
Rama më romantik se kurrë, poston videon e Lindës: Gjysma ime më e mirë! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është bërë më romantik se kurrë duke i dedikuar disa fjalë romantike bashkëshortes së tij duke e
Fjolla Morina poston foton me dy njerëzit më të shtrenjtë, nuk është i dashuri (FOTO LAJM) Ajo herë pas here ka qenë në qendër të vëmendjes, por së fundmi emri i saj është ndër më të lakuarit në media dhe rrjete
Të pasmet në plan të parë, Wanda Nara nuk ndalet me pozat provokuese (FOTO LAJM) Ajo sigurisht që nuk vuan nga vetmia me një familje kaq të madhe, por kur është vetëm në pishinë nuk i kursen fotot e ‘n
"Gjithmonë i imi", Xhensila poston pozën romantike në krah të Besit (FOTO LAJM) Ata janë ndër çiftet më të dashura të shoëbizz-it shqiptar. Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezajn dhe Bes Kallakun, të cilë