999 rezultate për

postoje

I nxorri Anës foton në krevat, vjen reagimi i Arjonit: Nuk keni parë ende videon (FOTO LAJM) Fotoja ku Ana, konkurrentja e “Për’puthen” shfaqej në shtrat me Arjonin, bëri shumë bujë në rrjetet sociale. Pamja u
Frikë nga virusi, mund të shtyhet ndeshja e Kombëtares Italia është pushtuar nga coronavirusi dhe popullata është në alarm. Mjaft ndeshje sportive janë spostuar, ndërsa nëp
Adelina Tahiri provokon me veshjen pas lindjes (FOTO LAJM) Ajo ka shumë pak kohë që ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. E nëna e Jonit shumë shpejtë ka arritur të rikthejë
Motra e Besit publikon fotot më të ëmbla nga ditëlindja madhështore e Xhensilës Ana Kallaku është motra e Bes Kallakut, e cila është edhe folëse lajmesh. Ana është e martuar dhe nënë e një vajzë të
Ja çfarë është e fiksuar të postojë vajza e politikanit shqiptar (FOTO LAJM) Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për
Macja "e trishtuar" që po i prek të gjithë (FOTO LAJM) Në botën e kafshëve të famshme të internetit, Macja "e trishtuar" është "Mbretëresha" e padiskutueshme. E kemi fjalën
Aurela Hoxha bën "gafën" e madhe (FOTO LAJM) Aurela Hoxha komentohet vërtetë shumë për format e saj fizike dhe pamjen. E jo vetëm për operacione plastike, por ed
Ja çfarë është e fiksuar të postojë vajza e Niko Peleshit (FOTO LAJM) Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për
Elvana poston videon me David Guetten. Kanë kaluar vetëm pak ditë nga publikimi këngës së Elvana Gjatës “ Forever is over” dhe tashmë kënga ka arritur shifrën
Rita Ora di si të marrë vëmëndje Mediat e huaja i kanë kushtuar një vëmëndje të madhe me publikimin e fotove të fundit të Rita Orës. Teksa pushonte buzë
Enca me dhe pa photoshop (FOTO LAJM) Ish konkurenti i "Big Brother", Valer Kolnikaj, ka ironizuar këngëtaren Enca Haxhia, lidhur me linjat e saj dhe modifiki
Ergys Kace drejt kampionatit portugez (FOTO LAJM) “Planeta Desportivo” e cila ka hartuar një listë me emra premtues por njëkohësisht edhe të lirë, duke ndërtuar një forma
Ja ku e festoi ditëlindjen Eneda Tarifa (FOTO LAJM) Ditëlindjet bëhen edhe më të bukura kur pranë ke njerëzit e tu më të shtrenjtë. Edhe këngëtarja e njëkohësisht preza
Motrat Dreshaj, konkurencë mes tyre (FOTO LAJM) Modelja Dreshaj duket se e ka në gen bukurinë, e ku dhe në fotot e mëparshme të postuara në Instagram tregojnë një rini
Roberto Cavalli i shkruan Çiljetës, Bleona bëhet xheloze Para pak ditësh bëri shumë bujë lajmi se Roberto Cavalli vlerësonte format e kolme të Çiljetës. Kaq ka mjaftuar që Bleon
Më e mirë e ëma se e bija (FOTO LAJM) Dhe për Ornela Bregun vitet janë stopuar, ndësa ka magjepsur të gjithë miqtë e saj me një foto që ka postuar së fundmi.
Ja çfarë e torturon Ardit Gjebrenë (FOTO LAJM) Ardit Gjebrea edhe më herët ka thënë se është në luftë të vazhdueshme me ushqimin, ndonëse mundohet që ti qëndrojë larg.
Ermal Merdani i "Big Brother", në publik me të dashur të re (FOTO LAJM) Ermal Merdani i cili u bë i njohur si lojtar i "Big Brother", tashmë na shfaqet me një partnere në krah. Ajo është n
Të pandashëm, Çiljeta dhe Fernando bashkë në kopësht (FOTO LAJM) Pas sjelljes në jetë të djalit, këngëtarja Çiljeta Xhilaga është thuajse e pandashme me të. Ajo gjithmonë gjen kohën
Humor pa ngjyra politike, ja çfarë poston Julian Deda (FOTO LAJM) Aktori i mirënjohur i humorit Julian Deda, gjithmonë gjen një batutë për të mbajtur të "gozhduar" pas rrjeteve sociale t