999 rezultate për

postoi

Kjo është fotoja e fundit që Emiliano Sala postoi në Twiter (FOTO LAJM) Futbollisti argjentinas, Emiliano Sala dyshohet se ishte në aeroplanin e vogël i cili u zhduk mbrëmë në kanalin anglez.
Postoi foto me flamur nga Honoluluja, Besi kap gafën e Blendi Fevziut Blendi Fevziu bëri bujë me foton e tij nga Hawaii ku nxorri flamurin shqiptar dhe uroi shqiptarët kudo që ndodhen. "
Drini Zeqo postoi foto me Dua Lipën, por fansat kapën këtë detaj (FOTO LAJM) Dua Lipa padyshim është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në të gjithë botën. Ditën e djeshme shumë të famsh
Fansja postoi foton me të në shtrat, reagon këngëtari shqiptar Dy ditë më parë në rrjet u përhapën disa pamje ku këngëtari Ardian Bujupi ishte filmuar nga një fanse e tij, e cila pas
Fiksimi i vajzave shqiptare i postoi videon, këngëtarja tregon pse nuk e ndoqi në Instagram Ai u kthye shumë shpejt në një nga personazhet më të preeruar të vajzave shqiptare teksa aktronte në filmat turk. Ky
Reperi postoi foton e saj topless, reagon për herë të parë Ronela Hajati Paçka se Ronela Hajati pak ditë më parë u kthye në fiksimin e reperëve – pasi S4MM postoi foton e saj topless të shoqëru
Postoi foto me Dua Lipën, fansat sulmojnë Beben se u zu me Rita Orën Mbrëmjen e djeshme Bebe Rexha ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto me Dua Lipën. Kjo e ka shtyrë një ndjek
Postoi foton provokuese në banjo, fansat kapin detajin e çuditshëm në foton e Rinës Ajo u shfaq në një këngë me Feron dhe duhet thënë se shkaktoi jo pak bujë në showbiz. Vetëm 19 vjec, Rina sot numëron
I postoi videon porno, Kim Kardashian i përgjigjet ish të dashurit Në një intervistë të dhënë së fundmi për “The Sun” ish i dashuri i Kim Kardashian tregoi detaje nga jeta e saj. Ray J, i
Gruaja bëhet virale pasi postoi fotot tmerrësisht të dhimbshme (FOTO LAJM) Një grua është bërë virale në tërë botën pasi ka publikuar në rrjete sociale, fotografitë e djalit i cili ishte vetëm 14
Postoi foton topless të Ronelës, reperi merr vendimin drastik Reperi S4MM disa ditë më parë ka pohuar në një intervistë se kishte fiskim këngëtaren Ronaela Hajti. Së fundmi reper
Arabët u çmendën pasi kjo grua postoi foto pa shami, kërkojnë ta vrasin Gruaja e identifikuar si Malak Al Shehri nga Arabia Saudite shpërndau foton në “Instagram”, por menjëherë u përball me n
Pas kësaj fotoje të Xhensilës fshihen 3 ditë të qara me dënesë Xhensila Myrtezai është nisur për një koncert në Vienë pas kaq shumë kohë pauze. Pak pasi postoi foton që njoftonte k
Flet Ndriçim Xhepa: Veliaj më postoi foton si administrator pallati për hakmarrje "Kam pesëmbëdhjetë vjet që e jap këtë kontribut të vogël qytetar për komunitetin ku banoj." Përgjigjet Ndriçim Xhepa
Xhemi Shehu sfidon Marina Vjollcën, çfarë ndodhi? Dikur të dyja vajzat kanë punuar në të njëjtin televizion, por ishte Marina Vjollca ajo që lëvizi drejt Klanit. Xhemi
Klaudia Pepa habit fansat, del pa pikë make upi Klaudia është një prej balerinave më të talentuara në Shqipëri dhe di gjithmonë si të tëheqë vëmendjen, jo vetëm me tale
Përplasi karrigen e braktisi PS-së, çfarë postoi Majko në Facebook (FOTO LAJM) Si rrallë herë më parë, Pandeli Majko është përlasur me deputetët e tjetër të maxhorancës. Pas një debati me Mimi Kodhel
Deklaroi hapur biseksualitetin, Gugu i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Gugu u bë e njohur një vit më parë në emisionin "Zonë e lirë" ku deklaroi se ishte biseksuale, deklaratë që i solli edhe
Noizy postoi videon e nënës së tij duke qarë dhe rrjeti papritur u çmend (VIDEO) Sot me rastin e ditës së gruas, Noizy ka nxjerrë projektin e tij për të cilën na kishte paralajmëruar ditë më parë.
Miriam Cani sapo postoi foton më të ëmbël të Amelisë (FOTO LAJM) Vajza e Miriam Canit, duket se po shijon borwn. Një kartolinë e vërtetë është fotoja ku Ameli shfaqet duke shijuar