999 rezultate për

postimit

Presidenti i padurushëm, i përgjigjet postimit të Ramës në Twitter (FOTO LAJM) Vijojnë replikat mes kryeministrit Rama dhe Presidentit Ilir Meta. Këtë të martë Presidenti doli sërish në një konfer
Unitedit pritet të gjobisë Pogban për shkak të postimit tallës ndaj Mourinhos (FOTO LAJM) Drejtuesit e Manchester Unitedit do të gjobisin yllin e skuadrës, Paul Pogban, pasi që e konsiderojnë të pasjellshme fot
E vërteta e postimit të Pobgas në rrjetet sociale pas shkarkimit të Mourinhos Pas shkarkimit të Jose Mourinhos nga detyra e trajnerit të Manchester Untiedit, ishte postimi i Paul Pogbas në rrjetet s
Anxhelina pranon sherrin me Beatrix, posti i fundit thumb për kushërirën? Pak ditë më parë, pati zëra se një “sherr” ka shpërthyer midis kushërirave Beatrix dhe Anxhelina. Megjithëse Albëria
Stresi reagoi nga burgu? Kjo është e vërteta e postimit (FOTO LAJM) Reperi Arkimet Lushaj, sot bëri konfuz fansat e tij pasi bëri një postim nga rrjetet sociale. Të gjithë menduan se ai
Pas postimit të Morinës prokuroria nis hetimet, merren në pyetje familjarët e Malokut Prokuroria Speciale e Kosovës ka nisur hetimet për zbardhjen e një prej atentateve më enigmatike të historisë së Kosovës
Reagon Inter pas postimit të Icardit Drejtori Sportiv i Interit, Piero Ausilio nuk dëshiron të flas për postimin e fundit të Mauro Icardit. Kapiteni i Int
Shpallet i vdekur 12 orë pas postimit të fotos së kafshimit nga gjarpri Një adoleshent nga Indonezia që është kafshuar nga një kobra që e mbante si “kafshë shtëpiake”, dhe postoi në internet i
Marine Le Pen humb imunitetin për shkak të postimit mbi DEASH-in Asambleja Kombëtare e Francës i ka hequr imunitetin deputetes Marine Le Pen, duke i hapur rrugën ndjekjes penale të udhë
Komentuesit ia marrin frymën Ramës, bum ofezash në Facebook (FOTO LAJM) Komentuesit e kanë gjunjëzuar sërish sot Ramen përmes komenteve në rrjetet sociale, pas postimit të tij mbi plehrat.
Gati albumi i parë i Encës Kur përmendim Encën na vjen ndërmend zhurmën që krijon në median rozë. Por përpos incidenteve në skenë e jo vetëm, ajo v
Prekëse, foshnja mbështillet me dorezat e babait (FOTO LAJM) Kjo është një histori e dhimbshme ku një foshnjë është mbështjellë në dorezat e motorit të të atit i cili nuk jeton më.
Gazetari Eduard Ilnica u dhunua pas postimit në Facebook Një postim i bërë në rrjetin social Facebook është kthyer në kohë reale në mollë sherri, aq sa edhe të mos mungonte dhun
Aurela Hoxha pozon me Irina Shayk (FOTO LAJM) Në javën e modës së Parisit, Aurela Hoxha duket se po kalon momentet më të bukura të jetës së saj, e këtë entuziasëm e k
Dua Lipa, krenare më shumë se kurrë...(FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, po shkëlqen me muzikën e saj në tregun ndërkombëtar e ndërsa sukseset e saj
Kur deputetja demokrate tallet me Blendi Fevziun (FOTO) Deputetja demokrate Majlinda Bregu, duket se ka vënë në loje portalet online, ku pas postimit të një palë këpuce, Henri
Albana ndan me miqtë veprën e saj të radhës (FOTO LAJM) Shpesh prezantuesja bukuroshe Albana Osmani ka dëshmuar se është një piktore e talentuar, e ndërsa veprën e saj më të fu
Elvana pushton me hite, së shpejti me albumin e tretë (FOTO LAJM) Elvana Gjata nuk di të ndalet, ndërsa aktualisht është në punë intesive për të sjellë sa më shpejt pranë fansave albumin
Renis Gjoka zbulon pasionin e tij për biçikletën (FOTO LAJM) Renis Gjoka, aktualisht është një ndër zërat më të pëlqyer të rrymës rock. Si shumë këngëtarë të tjerë, edhe ai ka nisur
Starton pushimet, Alketa Vejsiu zgjedh jugun (FOTO LAJM) Pas një sezoni mjaft aktiv, prezantueses Alketa Vejsiu, i duhen mjaft këto pushime. Edhe ajo nuk i ka rezistuar postimit