999 rezultate për

postimin

Dhurata e "ndaluar", Ledjana e Përputhen fshin menjëherë postimin (FOTO LAJM) Në ditën e Shën Valentinit, Ledjana Prenga, ka marrë një dhuratë shumë romantike. Kokurrentja e “Për’puthen” publikoi në
Pranoi lidhjen me Andin? Melisa reagon për herë të parë pas bisedave (FOTO LAJM) Një ditë më parë qarkulloi një lajm ku tregonte se Melisa ka konfirmuar lidhjen e saj me Andin. E gjithë kjo nisi pasi d
Dhëndri i saj ndahet nga jeta, Myfarete Laze përlot me postimin (FOTO LAJM) Dhëndri i këngëtares së njohur Myfarete Laze është ndarë nga jeta ditën e djeshme. Lajmin e hidhur e ka bërë vetë të
Baba për herë të parë? Maluma bën lëmsh rrjetin me postimin e fundit (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Maluma u rikthye në rrjetet sociale me një fotografi që i hutoi të gjithë. Artisti kolumbian ndau me n
Humbja e hidhur ndaj Atalantës, Ibra i befason të gjithë me "look"-un e ri Milani i Stefano Piolit, pësoi një disfatë të rëndë ditën e djeshme ndaj Atalantës, ku u mposht në shtëpi, me rezultatin
E martuar me 36-vjeçarin, gjyshja 81-vjeçare bën postimin prekës (FOTO LAJM) Një gjyshe 81-vjeçare britanike, Iris Jones është e martuar me një djalë që është sa gjysma e moshës së saj, egjiptianin
E fshiu! Çfarë shkruante Ivanka Trump në postimin për trazirat në SHBA Vajza e presidentit aktual të SHBA,Ivanka Trump i ka quajtur protetuesit që sulmuan ndërtesën e Kapitolit në SHBA “Patri
"Sa miq e të afërm na more", Kujtim Prodani bën postimin prekës nga Sanatoriumi Këngëtari Kujtim Prodani është infektuar me Covid 19, dhe ndodhet i shtruar në spitalin Covid 2 në Tiranë. Lajmin e
Barcelona "thumbon" për herë të 3-të këtë vit CR7 (FOTO LAJM) Barcelona duket se nuk ka asnjë simpati për Cristiano Ronaldon, duke e injoruar atë në postimin e tyre në fundit në Twit
Noizy habit me postimin e fundit, kë po "thumbon" këtë herë? (FOTO LAJM) Noizy ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Noizy është një prej emrave më të suksesshëm të skenës muzikore shqi
Shqipja dhe Mevlani takohen jashtë, çfarë po ndodh? Ndonëse prej disa javësh është përjashtuar nga "Përputhen", Shqipja vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara. Mbr
"Pas 10 vitesh", Noizy i rikthehet pasionit të tij të madh (VIDEO) Me postimin e fundit në rrjetet sociale, reperi i njohur, Noizy ka treguar se i është rikthyer një pasioni të vjetër të
Tifozët maqedonas në postimin e Enis Bardhit: Shqiptari i mirë është shqiptari i vdekur Sonte me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, duel ky në kuadër të
Humb njeriun e shtrejnt, Miley Cyrus prek me postimin (FOTO&VIDEO) Miley Cyrus ka njoftuar në rrjetet sociale se ka humbur gjyshen e saj, Loretta Finley. Ajo ndau disa foto e video me gjy
Koronavirusi i merr jetën zyrtarit të lartë socialist, Rama bën postimin prekës Ka humbur betejën me koronavirusin në moshën 65-vjeçare drejtori i konvikteve të Tiranës, dhe njëherësh kreu i PS-së në
Do shkriheni së qeshuri, Evi Reç ndan prapaskenat e emisionit të përditshëm (VIDEO) Në mbyllje të sezonit televiziv, Evi Reçi ka zgjedhur t’i falenderojë të gjithë me postimin e fundit në rrjetet sociale
U aludua se ka marrë para' për të pranuar se është infektuar, gazetari bën postimin epik Pak javë më parë gazetari Berat Buzhala, humbi babai si pasojë e Covid-19, ndërkohë që vetë fatmirësisht e fitoi betejën
Pas mbylljes së klubeve të natës, Klajdi Haruni bëhet gjinekolog? (FOTO LAJM) Me mbylljen e klubeve të natës në vendin tonë dhe ndalimit të muzikës, si pasojë e situatës me Covid-19 dhe çfarëdo arsy
I ati ka probleme shëndetësore, Rudina Dembacaj bën postimin prekës nga spitali (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, i ka prekur të gjithë me postimet e fundit në ‘Instastory’. Ajo ka treguar se
Vetëm 16 vjeç, dalin fotot e papublikuara të Luanës (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca është kthyer prej kohësh në një nga fytyrat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Herë me