Vetëvritet me armë 57-vjeçari në Tiranë
999 rezultate për

postimi

Sela është gjallë vetëm pse paramilitarët menduan se ai kishte vdekur Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë thirrje që të luftohet fashizmi në tërë Ballkanin e të mos viktimizohemi.
Selimi: Mirësevjen Ramush! Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosjes, Rexhep Selimi i uron mirëseardhje liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt në Kosovë, pas
Kampioni i Europës revoltohet pas zërave për largim: Janë shpifje Kampioni i Europës në kërcim së gjati në Beograd, Izmir Smajlaj, ka reaguar ashpër me anë të një postimi në Facebook pas
Izet Mexhiti nuk do të rikandidojë në zgjedhjet e ardhshme lokale Kryetari aktual i Komunës së Çairit, Izet Mexhiti, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka njoftuar qytetar
Aurela Gaçe, dedikim bashkëshortit: Rrallë shpreh atë që ndjej për ty në publik... Me anë të një postimi të gjatë dhe të ndjerë në llogarinë e saj personale në Facebook, këngëtarja Aurela Gaçe i ka dedik
Obama përgënjeshtron akuzat e Presidentit Trump për përgjime Zëdhënësi i ish-presidentit të Amerikës, Barack Obamas ka reaguar ndaj deklaratave të Donald Trump për përgjime të telef
Sot 5 vite më parë u vra Kapiten Feti Vogli, ja si e kujton ish-komandanti i tij (FOTO LAJM) Si sot pesë vite më parë u vra në Afganistan Dëshmori i Atdheut, Kapiten Feti Vogli. Nëpërmjet një postimi në Faceboo
Postimi i ndjerë i vajzës së Dritëroit: E mallkuara vdekje të mposhti... (FOTO LAJM) Elona, vajza e Dritëroit nuk e ka përmbajtur veten nga dhimbja e të atit duke shprehur kështu dhimbjen nëpërmjet vargjev
Balla i përgjigjet Bashës: Je vetmi “lider” opozite që mbron një ministër të shkarkuar Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar ndaj deklaratës të bërë më herët nga kreu i PD-së, Lulzim Basha,
Zyrtare/ Alvaro Morata zbulon skuadrën ku dëshiron të luaj Sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata që këtë vit u rikthye në Real Madrid nga Juventusi, është emri më i përfolur i këtij af
Këngëtarja shqiptare vuan nga kanceri? Ja si qëndron e vërteta (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur më nofkën “Big Mama”, përmes një postimi në Instagram ka sqaruar të gjitha aludimet që janë bërë koh
Vajza e Dritëroit shpjegon postimin prekës për të atin: Ndjehem në faj.. (FOTO LAJM) Pas një mesazhi që i përloti të gjithë, shkruar për babain e saj shkrimtarin e madh Dritëro Agolli, Elona ka sqaruar të
Barbana Dini rikujton Ergin përmes një postimi (FOTO LAJM) Këngëtarja Barbana Dini me anë të një postimi në Instagram ka uruar ditëlindjen e nipit të saj. Këtë urim ajo ka vendosu
Amerikanët i bëjnë një dhuratë të çmuar Ramush Haradinajt Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj vazhdon të jetë në Francë edhe pas lirimit me kusht, ku u arrestua ditë më parë për sh
Nxori gjoksin gjatë emisionit, Peristeri: Si s'ma ngriti njeri bluzën (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri u komentua mbi veshjen e saj teksa kishte qënë e ftuar tek "Rudina" në Tv Klan, ndërsa komentuesit ka
Rama përkujton kolosin Hafiz Ali Korça (FOTO LAJM) Kryeministri i vendit, Edi Rama përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka përkujtuar intelektualin dhe patriotin
I kritikoi këngën, Eneda Tarifa i kthen borxhin Linda Halimit: Bota "portokall" Këngëtarja Eneda Tarifa ka gjetur rastin për t’i “marrë hakun” fitueses së Festivalit te këtij viti ne RTSH, Linda Ha
Tifozat Kuq e Zi mesazh prekës për Tramezzanin Largimi i Paolo Tramezzanit nga Kombëtarja ka prekur edhe tifozët. Përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare, “Tifozat
Ja postimi në Twitter i Trumpit që i kushtoi kompanisë ajrore 1 miliardë dollarë Fjalët e Donald Trump jo vetëm që do të shkaktojë një stuhi në rrjetet sociale por gjithashtu mund të ndikojnë edhe në
I vdes nëna në moshë të re, tifozët e ngushëllojnë me një ide gjeniale (VIDEO) Mesfushori holandez, Tonny Vilhena po përjeton momente të vështira në karrierë, pasi ka humbur nënën e tij në moshë të r
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së