999 rezultate për

postimeve

Twitter do të etiketojë dhe do të fshijë informacionet e rreme në lidhje me Covid-19 Të gjitha platformat sociale duket të jenë bërë mjaftë aktive në fshirjen e postimeve, këtë herë, e ka radhën Twitter.
Facebook nis fshirjen e postimeve kundër vaksinës së COVID-19 Facebook do të fshijë nga platforma e tij çdo postim që është kundër vaksinimit, ndërkohë që bota po përgatitet për të m
Elvana Gjata na tregoi më në fund se ku ndodhet! (VIDEO) Elvana Gjata na ka munguar të gjithëve këtë verë. Përtej faktit që nuk ka qenë aktive në muzikë, ajo u shkëput për dy mu
Punonjësit e quajnë "frikacak": ǒpo ndodh me Mark Zuckerberg? Më shumë se 30 punonjës të hershëm të Facebook shkruan një letër publike ku adresuan mosveprimin e Facebook ndaj postime
Një punonjës jep dorëheqjen ndërkohë që të tjerë e quajnë "frikacak": Ç'po ndodh me Mark Zuckerberg? Më shumë se 30 punonjës të hershëm të Facebook shkruan një letër publike ku adresuan mosveprimin e Facebook ndaj postime
Puthje të nxehta e prekje, Dua dhe Anwar fotografohen në momente intime (FOTO LAJM) Përfundimisht, Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid nuk qëndrojnë dot një çast larg njëri-tjetrit! Dyshja po e shijo
Denoncimi: Na detyrojnë të bëjmë "like" dhe "share" postimeve të qeverisë Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim sipas një punonjësi të Bashkisë së Tiranës ku shprehet se stafi i Bas
Lori Hoxha i jep fund lidhjes 6 vjeçare me djalin e biznesmenit? Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha dhe partneri i saj Vis Bajraktari kanë bërë sot e vite më parë bujë me lidhjene
Oriola Marashi dje doli nudo por sot Enca ka një suprizë (FOTO LAJM) Ato janë dy nga anëtaret e OTR më të përfolura. Tashmë që Enca është larguar me bujë nga grupi i Noizyt duket se ka nën
Pas rikthimit të fuqishëm, Emily trazon rrjetin me vetëm dy fotografi (FOTO LAJM) Ajo shkaktoi një trazirë të madhe kur u kthye në Los Angeles vetëm disa ditë më parë. Dhe Emily Ratajkowski sigurisht
Ronaldo e ka një stimul më shumë për të shënuar (FOTO LAJM) Laura Bragato është një studente e jurdikut e bërë e famshme në rrjetet sociale për shkak të postimeve të saj “hot”.
Tronditet Salah, ky gjest i turpshëm mund t'i japë fund sezonit (VIDEO) Mohamed Salah rrezikon të dënohet për dy ndeshjet e fundit të Liverpool në Premier League. Sektori disiplinor i FA pr
Rudina Magjistari bëhet nostalgjike, publikon këtë foto nga pushimet Moderatorja e njohur Rudina Magjistarin pak kohë më parë kaloi disa ditë të këndshme në Brezovicë. Dhe këtë e bëri t
Reagon Haxhi Shala lidhur me 26 vjetorin e martesës Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Haxhi Shala ka qenë në qendër të portaleve muajve të fundit lidhur me marrëdhënien e sup
E fiksuar pas Angelina Jolie, shikoni si u katandis pas dhjetra operacioneve (FOTO LAJM) Ajo ishte e fiksuar pas aktores së njohur Angelina Jolie duke harxhuar shuma të mëdha parash me operacione plastike në f
Ermal Mamaqi tregon sa para merr nga “Facebook” ERmal Mamaqi ka qenë i ftuar i radhës në I ftuar në emisionin ‘Studio e Hapur’, të gazetares Eni Vasili në ‘Neës24’ ku d
Twitter pritet të dyfishojë përdorimin e karaktereve në 280 Twitter është duke eksperimentuar me një dyfishim të numrit të karaktereve të përdorura në një postim, në 280, por kjo d
Granit Xhaka poston detajet përrallore nga dasma e tij (FOTO LAJM) Graniti dhe Leonita suprizuan fansat kur vetën disa ditë më parë postuan fotografi të veshur si dhëndër dhe nuse. Kes
Grabitja e Parisit "fundos" Kim-in, ja sa milionë dollarë humb nga rrjetet sociale Rrjetet sociale janë padyshim një anë e përfitimit ekonomik për Kim Kardashian, ku përmes postimeve të shumta ajo gjener
Adele nuk ndalet, pushton mediat pas 3 vitesh (VIDEO) Menjëherë pas publikimit të këngës së saj të fundit “Hello", Adele është ne qendër të vëmendjes nga fansat dhe jo vetëm.