999 rezultate për

postimet

Ndarja nga milioneri VIP, modelja bën namin në Instagram (FOTO LAJM) Që kur u nda me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses t
Pas lajmit për lidhjen me reperin gjerman, reagon Loredana (FOTO LAJM) Loredana Zefi u përfol dje për një lidhje me reperin e njohur gjerman Bonez! Shkak u bënë postimet e njëjta të dyshes
Postimet luksoze në Instagram, Morena Taraku merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Pas ndarjes me milionerin, modelja pushton rrjetin (FOTO LAJM) Që kur u nda me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses t
Facebook bën ndryshimin drastik, VIP-at e rrjetit social në "rrezik" Ky eksperiment u bë pak kohë më parë në rrjetin social Instagram, në Australi, Kanada, Brazil dhe Irlandë. Kështu edh
Ky është kandidati për Kryeministër që merr më shumë "like" në Facebook Albin Kurti është i pari me ‘llajka’ në FB krahasuar me kundërshtarët e tij në garën për Kryeministër. Në dhjetë postime
Masa drastike nga Instagram, heq postimet e dietave dhe kirurgjisë kozmetike Ndalimi i produkteve të dobësimit dhe kirurgjia kozmetike. Ndryshimi do të përhapet edhe në Facebook. Thuajini lamtumirë
Merr fund ëndrra e të riut për të studiuar në universitetin e më të mirëve, shokët e "godasin" pas shpine Një i ri palestinez, i cili fitoi bursë studimi në Universitetin e Harvardit është kthyer sërish në Liban pasi iu refuzu
E kishin ëndërr prej kohësh, Arbana dhe Xhemi nisin pushimet (FOTO LAJM) Siç dihet prej kohësh, përveçse kolege pune, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë edhe mikesha shumë të ngushta, të cilat
I tradhëtuan postimet! Zbulohet e dashura e reperit shqiptar (FOTO LAJM) Ai është përfolur shumë për jetën e tij private dhe ka tërhequr gjithnjë vëmendjen e mediave! Dhe ndonëse është mundu
1 vit pas ndarjes me djalin e Jozefina Topallit, reagon Eva Murati (FOTO LAJM) Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, nisën të dukeshin nëpër media si çift diku rreth 2013-ës, kur filluan
Postimet ne Facebook ndihmojnë në gjetjen e problemeve shëndetësore Postimet në Facebook po arrijnë t’u ndihmojnë njerëzve edhe në identifikimin e problemeve shëndetsore. Postimet që i
Era Istrefi provokuese në postimet e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, e ka nisur suksesshëm vitin 2019 me disa projekte muzikore. Muaj më parë, ajo solli
Sa vjen e shëmtohem! Genta çudit me vlerësimin për veten (FOTO LAJM) Më shumë se pjesëmarrja në "Big Brother", Genta Gjalpit i dhanë famë fotot nudo të publikuara prej të dashurit të saj di
“Të dua përjetë”, kujt mashkulli i drejtohet Oriola? (FOTO LAJM) Oriola Marashi është padyshim një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurat në rrjetin
La punën si stjuardesë dhe filloi në webet për të rritur (FOTO LAJM) Një 27-vjeçare ka vendosur ta lërë punën e saj si stjuardesë e British Airlines, duke e konsideruar atë si një punë shum
“Gjendet fajtorja”, këngëtarja habit me postimet për Elvanën Që prej vrasjes në Bllok, Elvana është zhdukur nga rrjete sociale. Ajo nuk ka postuar asnjë fotografi as ka bërë ndon
Nëse keni frikë se ju tradhton partneri, vini re këto detaje Prej kohësh jetojmë në epokën e teknologjisë që duket se i bën më të lehta gjërat në një marrëdhënie. Sot nuk është më e
Tha se nuk ndante kurrë dhomën me një lesbike, pendohet gazetarja e CNN Korrespondentja e CNN në Shtëpinë e Bardhë për ka kërkuar falje publike për postimet homofobike që ka bërë para disa vit
Pushimet përrallore të Marinës: Shihni kërcimin provokues në plazhet e Bahamasit Marina dhe Getoari po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në destinacionin e tretë, Bahamas, pas pushimeve në Kubë dh