999 rezultate për

postim

E kishin ëndërr prej kohësh, Arbana dhe Xhemi nisin pushimet (FOTO LAJM) Siç dihet prej kohësh, përveçse kolege pune, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë edhe mikesha shumë të ngushta, të cilat
Puthje të nxehta e prekje, Dua dhe Anwar fotografohen në momente intime (FOTO LAJM) Përfundimisht, Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid nuk qëndrojnë dot një çast larg njëri-tjetrit! Dyshja po e shijo
I tradhëtuan postimet! Zbulohet e dashura e reperit shqiptar (FOTO LAJM) Ai është përfolur shumë për jetën e tij private dhe ka tërhequr gjithnjë vëmendjen e mediave! Dhe ndonëse është mundu
Rama publikon fotot nga xhamia e Gjirokastrës dhe uron Kurban Bajramin (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka uruar besimatarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit përmes një postimi në rrjetet sociale.
Pas këtij postimi e kuptuam vërtet çfarë ndjen Keisi për Stresin (FOTO LAJM) Keisi Lushaj ka tërhequr sërish vëmendjen me disa statuse vërtet domethënëse, pak orë pasi Stresi bëri privat profilin e
"Thith të mirën, nxirr të keqen", Rasheli "tërbon" ndjekësit me këtë postim (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci dhe pse shumë kohë larg ekranit vazhdon të mbetet një nga vajzat më të ndjekura që vazhdon të vihet në q
Malcom firmos në Rusi, plas "lufta" mes Romës dhe Zenitit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Malkom, u zyrtarizua si lojtari më i ri i Zenitit teksa, kompletoi transferimin, për 45 milionë euro. G
Rama publikon postimin e Ema Andreas: Jam për një teatër të ri Kryeministri Edi Rama vazhdon të publikojë statuset e aktorëve të cilët janë dakord për ndërtimin e një Teatri të Ri.
Capital T do suprizojë Tiranën, çfarë fshihet në postimin e tij (FOTO LAJM) Capital T është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm në muzikën shqiptare. Që prej janarit të këtij vit
1 vit pas ndarjes me djalin e Jozefina Topallit, reagon Eva Murati (FOTO LAJM) Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, nisën të dukeshin nëpër media si çift diku rreth 2013-ës, kur filluan
Tifozët bëjnë thirrje për mbështetje ndaj Qarabakut: Forca, me zemër në fushë dhe në tribunë Partizani do të luajë ditën e sotme sfidën e parë të Champions League ndaj Karabakut. Takimi do të startojë në orën 17:3
Çunat problematikë sulmojnë makinën e kritikut të "Bablokut" (FOTO LAJM) Më datën një korrik është sulmuar makina e analistit dhe kritikut Fatos Lubonja. Sipas një postimi në bëtrë nga presiden
Një ditë para protestës Basha jep alarmin: Të ngrihemi kundër diktaturës (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Baha, përmes një postimi në Facebook u bën thirrje të gjithë shqipëtarëve ti bashkohen
Vetëm Zoti dhe 3 milion shqiptarë të gjykojnë! Çfarë e acaroi Kejvinën? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka habitur me postimin e fundit në rrjete sociale. Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete socia
Pati probleme me zemrën, Casillas befason me postimin e fundit Iker Casillas duket se ka lënë pas problemet me zemrën. Spanjolli ka postuar një foto në "Twitter", teksa shihet duke hy
Politikania opozitare në gjyq për "fyerje" ndaj Erdoganit Një figurë udhëheqëse në politikën e Stambollit u paraqit të premten në gjykatë nën akuzat se ofendoi presidentin e Turq
Rama-Bashës: Është koha të marrësh përgjegjësi për dyfytyrësinë Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërisht lidhur me shkarkimin e kryebashkiakut të Vaut të Dejës. Këtë rradhë "thumi" i t
Postimet ne Facebook ndihmojnë në gjetjen e problemeve shëndetësore Postimet në Facebook po arrijnë t’u ndihmojnë njerëzve edhe në identifikimin e problemeve shëndetsore. Postimet që i
Reagoi ashpër pas vendimit të "KiE", zv/ministri i Mbrojtjes fshin postimin pas kritikave (FOTO LAJM) Zëvendës ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi reagoi ashpër pas vendimit të Këshillit të Evropës pas vendimit për tërheqjen
Loredana bën postimin thumbues pasi i bllokuan të gjitha llogaritë (FOTO LAJM) Pas lajmit se prokuroria në Zvicër i ka bllokuar llogaritë bankare repers Loredana, kjo e fundit ka reaguar duke thënë s