999 rezultate për

posti

"Hakmarrja është e pashmangshme", lideri Suprem i Iranit kërcënon Trumpin Në llogarinë e Udhëheqësit Suprem të Iranit, Ajatollah Ali Khamenei, është bërë një postim që duket se është një lloj kë
E martuar me 36-vjeçarin, gjyshja 81-vjeçare bën postimin prekës (FOTO LAJM) Një gjyshe 81-vjeçare britanike, Iris Jones është e martuar me një djalë që është sa gjysma e moshës së saj, egjiptianin
Zgjedhjet e jashtëzakonshme në Kosovë: Garojnë 28 subjekte politike Deri të shtunën në mbrëmje (16.01.), subjektet politike në Kosovë kishin afat që të dorëzonin listat e tyre në Komisioni
Vdekja e mjekes shqiptare në Gjermani, këto janë postimet prekëse të miqve (FOTO LAJM) Dhjetëra reagime prekëse janë bërë nga miqtë pas ndarjes nga jetë në moshë shumë të re të mjekes shqiptare, që jetonte n
Postimi që trazoi gjithë rrjetin, Dua Lipa shtatzënë për herë të parë? (FOTO LAJM) Dua Lipa është arratisur prej disa ditësh për pushime me të dashurin e saj, Anwar Hadid. Çifti i famshëm kanë zgjedhur t
Nesër nis vaksinimi anti-Covid në Shqipëri “Nesër nisim vaksinimin antiCovid19”. Lajmin e mirë e ka dhënë kryeministri i Shqipërisë Edi Rama në një postim në Faceb
E fshiu! Çfarë shkruante Ivanka Trump në postimin për trazirat në SHBA Vajza e presidentit aktual të SHBA,Ivanka Trump i ka quajtur protetuesit që sulmuan ndërtesën e Kapitolit në SHBA “Patri
Njerëzit e palumtur postojnë këto 3 gjëra në rrjetet sociale Ekspertët kanë veçuar disa postime, që tregojnë se në jetën reale këto njerëz janë të palumtur. Ju sjellim pikërisht
Shqipëria siguron vaksinën Shqipëria ka siguruar vaksinën. Këtë lajm e ka dhënë kryeministri Rama me një postim në rrjetin social Facebook. Sipa
Cristiano Ronaldo mbreti i Instagramit, homazhi për Maradonën është postimi i vitit 2020 Postimi që CR7 bëri për Diego Armando Maradonën u shpall si më popullori në Instagram për 2020 nga Billboard. Një nde
"Sa miq e të afërm na more", Kujtim Prodani bën postimin prekës nga Sanatoriumi Këngëtari Kujtim Prodani është infektuar me Covid 19, dhe ndodhet i shtruar në spitalin Covid 2 në Tiranë. Lajmin e
Covid-19 i mori të atin, rrëqeth Gentian Zenelaj: Prindërit nuk vdesin kurrë Babo (FOTO LAJM) Ditën e djeshme aktori Gentian Zenelaj ndau në rrjetet sociale lajmin e dhimbshëm për humbjen e të atit për shkak të Cov
Furtunë në fundvit: Rama zëvendëson Cakajn me Xhaçkën, kthen Peleshin si ministër Mbrojtjeje Pak para fundit të vitit, kryeministri Edi Rama ka bërë dy ndryshime të tjera në qeveri. Nëpërmjet një njoftimi në r
Infektohet me koronavirus zv.ministri i Mbrojtjes Zëvendës Ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi është infektuar me koronavirus.LLajmin e ka bërë me dije vetë ai përmes një po
Në pritje të ëmbël, Eliona tregon për herë të parë barkun e rrumbullakour (FOTO LAJM) Eliona kishte kohë që kishte pranuar publikisht lidhjen e saj dhe me anë të një postimi në Instagram, aktorja tregoi se
Ramush Haradinaj do vetëm postin e presidentit Ministrja e Jashtme në detyrë, Meliza Haradinaj Stublla, ka thënë se kryetari i subjektit që ajo i takon nuk ka hequr do
Dorëzoi postin, Sandër Lleshaj dikur mbante pozicionin e rëndësishëm pranë Sali Berishës Ditën e sotme zyrtarisht, Sandër Lleshaj dorëzoi detyrën si ministër i Brendshëm pas vrasjes së Klodian Rashës nga një e
Twitter do të etiketojë dhe do të fshijë informacionet e rreme në lidhje me Covid-19 Të gjitha platformat sociale duket të jenë bërë mjaftë aktive në fshirjen e postimeve, këtë herë, e ka radhën Twitter.
Një grua, kush pritet të marrë postin e ministrit të Bujqësisë Tashmë që ministri aktual Bledi Çuçi u emërua në ministrinë e Brendshme, postin e tij do e marrë Milva Ikonomi. Këto
Basha publikon shifrat: Jemi më të varfrit në Evropë Kryetari i Partisw Demokratike Lulzim Basha, përmes një postimi në facebook, ka pasqyruar një artikull të Monitor, ku Sh