999 rezultate për

postet

Para dhe pas detyrës, përpara jush ushtaraket më tërheqëse në botë (FOTO LAJM) Ushtria dhe policia janë cilësuar deri vonë si “sporte” të rënda për gratë dhe kryesisht aktivizoheshin burrat. Por k
Para dhe pas detyrës, përpara jush ushtaraket më tërheqëse në botë (FOTO LAJM) Ushtria dhe policia janë cilësuar deri vonë si “sporte” të rënda për gratë dhe kryesisht aktivizoheshin burrat. Por k
Mosmarrëveshje brenda BDI-së për postet ministrore? (VIDEO) Ende nuk dihet se kur do të vazhdojë seanca parlamentare për emërimin e Kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi edhe për nj
Isa Mustafa kërkon shkarkimin e Vjosa Osmanit nga postet e LDK Në letrën e Isa Mustafës drejtuar anëtareve të Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së, propozohet që Osmani të lirohet nga
Kush janë prokurorët që marrin postet e rëndësishme në SPAK Ditën e sotme, u zhvillua një mbledhje e prokurorëve të Prokurorisë së Posaçme, ku u diskutuan probleme që lidhen me nev
Emrat dhe postet: Anëtarët e Këshillit Bashkiak që firmosën shembjen e teatrit marrin nga 2-3 rroga Ditën e sotme u mbajt protesta e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Kjo protestë e cila ishte paqësore, u
Para dhe pas detyrës, përpara jush ushtaraket më tërheqëse në botë (FOTO LAJM) Ushtria dhe policia janë cilësuar deri vonë si “sporte” të rënda për gratë dhe kryesisht aktivizoheshin burrat. Por k
Themeluesit e Google heqin dorë nga postet drejtuese Themeluesit e Google Larry Page dhe Sergey Brin kanë njoftuar se po japin dorëheqje nga postet e tyre në kompaninë mëmë
Takohen Kurti e Mustafa, sot i ndajnë postet qeveritare Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa dhe lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, janë takuar sot
Basha: Të largohen nga postet të gjithë të përfshirët në dosjet 183 e 339 Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga deklarata për mediat në selinë e PD, u shpreh se nuk mund të ketë asnjë mar
Nuk i mjaftojnë postet, shkon në SHBA dhe ankohet për Kosovën Zv.kryeministri i Qeverisë së Kosovës dhe ministri për Komunitete e Kthim, Dalibor Jevtiq, me një delegacion të Listës S
Serbët dorëzojnë postet por jo përfitimet e tyre Lista Serbe zyrtarisht ka bërë të ditur se ka larguar ministrat e saj nga Qeveria e Kosovës. Por, pas këtij shkurorëzimi
Shpendi pyetet për dorëheqjet në Vetëvendosje Kryetari i Prishtinës nga radhët e Vetëvendosjes, Shpend Ahmeti gjatë konferencës për media me kryeministrin e Kosovës,
Pse nuk i pranon dorëheqjet Kryesia e Vetëvendosjes? Kryesia e Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), pas një mbledhjeje, që ka zgjatur rreth pesë orë ka dalë me një qëndrim për dorëh
Dorëhiqen nga postet e tyre zv/ministrat e ASH-së dhe sekretari shtetëror Tre zëvendësministrat e qeverisë dhe sekretari shtetëror i Ministrisë së Drejtësisë të Aleancës për Shqiptarët kanë dorë
Sela braktis qeverinë, ikin zv.ministrat dhe drejtorët Ashtu edhe siç është paralajmëruar, Aleanca për Shqiptarët ka filluar tërheqjen nga Qeveria e Maqedonisë, pasi kësaj par
Ismaili thumbon LDK-në pas përfundimit të mbledhjes Pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë së Vetëvendosjes, ka reaguar edhe Fisnik Ismaili. “Në Vetëvendosje s’ka karr
Doracaj flet pasi u shkarkua nga detyra: Postet nuk janë të përjetshme Vala e ndryshimeve në institucionet kryesore të vendit vazhdojnë akoma me ritëm të shpejtë. Është larguar nga hipotek
Ish-ministri deklaron: Bërja “kurban” e Tahirit nisi që kur Rama e hoqi nga postet Ish-ministri, Bledi Çuçi ka deklaruar se fillesa e "luftës" ndaj Tahirit nisi që nga heqja e tij nga çdo strukturë e P
Zbulohen "postet" e reja në PD, Basha i cakton vendin ish-ministrit teknik Gazment Bardhi, që drejtoi për tre muaj ministrinë e Drejtësisë, pas marrëveshjes politike Rama-Basha në funksion të zgj