999 rezultate për

postera

Serbët i hoqën posterat, Rita Ora i tregon gishtin e mesit (FOTO LAJM) Rita Ora është një prej artisteve më të njohura botërisht e cila është krenuar gjithmon me origjinn e saj shqiptare.
Serbia merr vendimin drastik ndaj Rita Orës: Ajo mbështet kriminelët e UÇK-së (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, Serbia u bezdis nga posterat e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Orës në vendin e tyre. Aj
ISIS vazhdon propogandën në Internet, nxjerrin foto për të mashtruar opinionin (FOTO LAJM) Edhe pse Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe presidenti Donald Trump kanë paralajmëruar se të ashtuquajturit Shteti Isam
Postera kundër Kosovës shfaqen në këtë qytet Në mëngjesin e sotëm janë shfaqur pllakta të zeza me mbi shkrimin “11 vjet pushtim”, rrugëv të Mitrovicës veriore. Në
Policia ruse merr urdhër të ruaj posterat e Putin 24 orë Policia ruse urdhër të prerë personelit për të ruajtur 24 orë në 24 posterat elektoralë të Vladimir Putin deri në 18 mar
Mbappe vazhdon të llogaritet si pjesë e Monacos Kylian Mbappe, edhe pse nuk mund të jetë në klub deri në fillimin e sezonit të ri ai sërish është zgjedhur si ylli i klu
Bashën e gjen "belaja" me lali Erin duke ngjit postera në Tiranë (VIDEO) Lulzim Basha propozoi vendosjen e një tabele falenderimi për të gjitha bizneset e vogla që paguajnë rregullisht taksat d
Incident elektoral në Gjirokastër, grisen posterat dhe hidhen flamujt Edhe pse jemi 24 ditë larg zgjedhjeve, një incident elektoral është shënuar në Gjirokastës. Policia ka referuar mater
Arrestimi i kreut të Ranillugut për posterat e Vuçiçit, reagon Gjuriç Autoritetet e Kosovës kanë arrestuar mbrëmë kreun e Ranillugut, Gradimir Mikiç, pasi pas një kontrolli të ushtruar nga p
Banorët e Venecias postera: Turistë ikni që këtu Banorët në Venecia, Itali, kanë lënë një mesazh të vogël për turistët e shumtë që vizitojnë atraksionin italian. “Tur
"Ça bo mo nish?! Veliaj debaton "live" me ngjitësin e posterave (VIDEO) Erion Veliaj duket se është "i fiksuar" kaq shumë me higjenë që duhet të ketë në Tiranë. Ndërsa zyrtarë të bashkisë j
Bashkia urdhëron partitë të heqin posterat Bashkia ka urdhëruar partitë të heqin posterat elektoral, në të kundërt ata do të gjobiten. "Me mbylljen e fushatës
Kumbaro ngre zërin për posterat në sheshin "Nënë Tereza" (FOTO LAJM) Ministrja e Kulturës ka ripërsëritur apelin për mbrojtjen e objekteve monument kulture. Me anë të disa fotove të postuar
Skandali, në Beograd falenderojnë Mlladiçin për masakrën e Srebrenicës Gjenerali famëkeq i ushtrisë serbe të Bosnjes, Ratko Mlladiç, për fat akoma dhe më te keq, ka akoma adhurues të tij në s
"Brazil 2014", 32 postera për 32 yjet e Botërorit (FOTO LAJM) Kur jemi vetëm katër ditë nga fillimi i kompeticionit më të rëndësishëm të vitit, Kupës së Botës "Brazil 2014", ESPN ka
Hiqen posterat e PPD në Tetovë Partia për Presporitet Demokratik ka dalë sot me një kumtesë, ku njofton se banderola me emrat e kandidatëve të saj janë
"Luftë" posterash Siç ka ndodhur në fushatat e mëparshme, edhe këtë herë nuk ka munguar lufta mes subjekteve politike për vendosjen e post
Kamëz, thyhen banderolat e PD-së Katër banderola ku ishte vendosur fotoja e kryeministrit janë thyer gjatë natës tek zona e rrethrrotullimit në Kamëz. Nd
Postera të Vuçiq: Nuk je i mirëpritur Kudo ka postera të zv/kryeministrit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq në veriun e Kosovës. Posterat dukshëm kundërshtojnë ard
Hidhen në kosh posterat e RDK Persona të paidentifikuar kanë hequr një numër të madh të posterëve të RDK-së nga objektet e ndryshme në të cilat kanë q