999 rezultate për

postave

Figura e njohur shqiptare në pullë postare në Maqedoni Në prag të Kongresit të Manastirit, Shkupi promovoi pullë postare me figurën e Faik Konicës. 75 vite nga vdekja e kë
Ish-kreu i postave kallëzon ministren Ekonomi Majlind Lazimi u shkarkua të shtunën nga detyra me urdhër të ministres së Ekonomisë, Milva Ekonomi, por vetëm pak minuta
Nga nesër mund të çoni ndihma për në zonat e përmbytura me anë të postës Posta e Maqedonisë prej ditës së nesërme deri më 31 gusht do të hapë degët e saj në rrjetin postar për grumbullimin e nd
Fazliu dënohet me dy vite burg pasi shkaktoi zjarrin në postë Gjykata Penale në Shkup ka marrë vendim të byrgosë me dy vite burg Armend Fazliun i cili shkaktoi djegien e Postave të M
Zjarri në postë, shefi i kabinetit të Halitit 30 ditë paraburgim Shefi i kabinetit të drejtorit të Postave të Maqedonisë, Rafiz Haliti, do të qëndrojë 30 ditë në paraburgim. Ai u arrest
Posta vijon punën edhe pas zjarrit Drejtoria e Postave të Maqedonisë do të funksionojë në objektin e Postës 2, e vendosur te Stacioni i ri hekurudhor. Bord
Shkup, zjarr në Drejtorinë e Postave (FOTO LAJM) Update - Jozyrtarisht, mësohet se të punësuarit nuk kanë arritur të tërheqin paratë dhe serverat e kompjuterëve, ku ësht
Haliti, drejtor i Postave të Maqedonisë Ish nënkryetari i Parlamentit Rafiz Haliti do të udhëheq më Postat e Maqedonisë. Pasditen e së mërkurës në mbledhjen e