999 rezultate për

posta

Skandali me maskat, Posta Shqiptare mohon të jetë grabitur Sot një person i maskuar ka grabitur një postë që u tha se ishte posta Shqiptare, gjë që në fakt u mohua tashmë nga vetë
Drejtor i ri, huqe të reja: Posta Shqiptare, tender 42 milion lekë për fletëpalosje Laert Duraj erdhi në krye të Postës Shqiptare direkt nga terreni i fushatës së Partisë Socialiste duke qenë numri 4 i li
Shkarkohen drejtorët e LSI në Elbasan, emërohen drejtuesit e Postës dhe DSHP Janë bërë sërish lëvizje në Qarkun e Elbasanit për sa i përket shkarkimit dhe emërimit në disa drejtori Rajonale. Më
Ambasada amerikane publikon një pullë postare shqiptare të vitit 1922 Ambasada amerikane në Tiranë postoi sot foton e një pulle postare e nxjerrë në Shqipëri, rreth vitit 1922. “Keni inter
Maqedoni, trafiku online i blerjeve përfshin armë dhe lëndë narkotike Deri dhe armë e lëndë narkotike po gjenden në dërgesat postare pas porosive on-line. Kjo ndodh në Maqedoni, ku fluksi i
Në Maqedoni mund të blihet drogë në Internet Deri dhe armë e lëndë narkotike po gjenden në dërgesat postare pas porozive on-line. Po ndodh kjo në Maqedoni, ku fluksi
Ishte kthyer në tmerrin e arkëtareve, arrestohet i riu shqiptar në Itali (VIDEO) Ka marrë fund tmerri i punonjësve të zyrave postare në një provincë të Torinos pasi policia italiane arrestoi dy persona
Figura e njohur shqiptare në pullë postare në Maqedoni Në prag të Kongresit të Manastirit, Shkupi promovoi pullë postare me figurën e Faik Konicës. 75 vite nga vdekja e kë
Dëshmia e plotë e drejtorit: Mora kredi dhe i bleva fustan nusërie “bjondes” Bejrush Ahmati ka marrë një sasi të konsiderueshme lekësh borxh, madje ka marrë e një kredi bankare 8 milionë lekë të vj
PTK dhe Banka për Biznes do të ndajnë fitimin për ndihmat sociale Ndonëse ishte proklamuar se shpërndarja e ndihmave sociale nga Posta e Kosovës, do t’i kushtonte buxhetit të vendit rret
Qytetarët alarmohen nga Posta Shqiptare: Po na kthehet në makth Blerjet online kohët e fundit janë bërë shumë të nevojshme pasi klientët marrin atë që dëshirojnë pa qenë e nevojshme që
Ky është Sajmiri që tentoi të çonte armët drejt Anglisë (FOTO LAJM) I dyshuari për kalimin transit të armëve nga aeroporti i Rinasit quhet Sajmir Cullhaj, 32 vjeç dhe ai është paraqitur
Apostalova ndihmon në pastrimin e mbeturinave në “Parkun e Gërmisë” ( FOTO) Dhjetëra vullnetarë të Organizatës “Let’s Do It Kosova” kanë realizuar një aksion pastrimi në “Parkun e Gërmisë”, në vaz
Ish-kreu i postave kallëzon ministren Ekonomi Majlind Lazimi u shkarkua të shtunën nga detyra me urdhër të ministres së Ekonomisë, Milva Ekonomi, por vetëm pak minuta
Denoncim nga qytetari dixhital/ Ja terrori që shkaktoi djali i Ramës tek posta Sali Berisha nuk ka ndërmend që ti ndahet kryeministrit Rama, ndërsa ketë herë denoncimin e ka për djalin e kryeministri
Zvicër/ Shërbimi postar do të kryhet ndërmjet robotëve Posta Zviceriane po teston shërbimin e shpërndarjes postare me anë të robotëve. “Roboti me 6 rrota do të shpërndajë p
Nga nesër mund të çoni ndihma për në zonat e përmbytura me anë të postës Posta e Maqedonisë prej ditës së nesërme deri më 31 gusht do të hapë degët e saj në rrjetin postar për grumbullimin e nd
Arbana u jap fund të gjitha dyshimeve në tetor "Dua të të bëj të lumtur" quhet programi i cili do jetë një formë e ngjashme e versionit Italian “C’e posta per te”, por
Sanitaret e spitalit në protestë, i njoftoi posta për largimin nga puna Me pretendimin se janë zëvendësuar nga militantë partiakë, 32 sanitaret e spitalit rajonal dhe maternitetit të Kukësit j
Kosova dhe Maqedonia promovojnë pullën e përbashkët postare Filatelia e Postës së Kosovës dhe ajo e Postës së Maqedonisë, sot në Prishtinë kanë promovuar emisionin e parë të përbas