999 rezultate për

postĂ

110 vjet më parë u realizua fluturimi i parë me avion postar 110 vjet më parë u realizua fluturimi i parë zyrtar me një avion postar. Fluturimi i parë u bë nga Allahabadi në prov
Shpërblimi i pensionistëve për festat e fundvitit, cilat kategori përfitojnë Pas miratimit të shpërblimit të pensionistëve nga ana e qeverisë, drejtori i Institutit të Sigurimeve Shoqërore Astrit H
Misteri i 300 mijë votave që mungojnë në SHBA Më shumë se treqind mijë vota postare mungojnë në apelim, ndoshta të humbura në qendrat e shpërndarjes dhe ka të ngjarë
Trump pret "rrëmujë kaotike" gjatë zgjedhjeve presidenciale, mësoni arsyen Presidenti Trump tha se zgjedhjet presidenciale në SHBA mund të shoqërohen me rrëmujë dhe kushte kaotike dhe se numërimi
Ambasada shqiptare në Greqi jep njoftimin e rëndësishëm Ambasada Shqiptare në Greqi ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë emigrantët që kanë aplikuar për t’u pajisur
Posta Shqiptare njofton si do të bëhet shpërndarja e pensionit të muajit maj Posta Shqiptare ka bërë të ditur se po vijon shpërndarja e pensioneve në shtëpi edhe përgjatë muajit Maj. Madje, post
Posta shqiptare bën njoftim të rëndësishëm për shpërndarjen e pensioneve Qeveria ka bërë apel të gjithë moshës së tretë dhe pensionistëve që të mos dalin nga shtëpia. Posta Shqiptare bën me dij
Tentoi të fusë drogë përmes kutisë postare, kapet vajza nga Kumanova Kundër M.K (24) nga Kumanova është ngritur kallëzim penal për drogë. Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshm
Para 109 vitesh u realizua fluturimi i parë me avion postar Si sot para 109 vitesh do të realizohej fluturimi i parë zyrtar me një avion postar. Fluturimi i parë u bë nga Allaha
Përtonte ti shpërndante, postierit i gjenden 24 mijë letra në shtëpi Nuk donte t’i dorëzonte! Një postier në Japoni akuzohet për shpërdorim detyre pasi nuk ka dorëzuar me mijëra letra posta
"Rrëmben turkun dhe e dërgon pako postale", Pollo reagon për ekstradimin e mësuesit Mësuesi turk Harun Çelik, 42 vjeç u dëbua nga Shqipëria duke cënuar kështu në këtë formë të drejtat themelore të njeriut
"Jemi mësuar me pak", pensionistët flasin pas shpërblimit të kursyer të qeverisë Nis shpërndarja e shpërblimit të fundvitit për pensionistët. Të moshuarit mund ti tërheqin në sportelet e zyrave postare
Zbulohen detaje se si u grabit posta në Krujë: Me kamionçinë frigoriferike Detaje të reja janë zbardhur nga grabitja e postës dy ditë më parë në Krujë. Bëhet e ditur se grabitësit kanë qenë më nj
Çudi shqiptare! Grabitet posta në Krujë, roja bën sehir Nga specialistët për parandalimin dhe hetimin e krimit në Komisariatin e Policisë Krujë u bë arrestimi në flagrancë për
Grabitet me armë posta, sa lekë morën autorët Grabitet posta në Fushë Bulqizë. Sipas të dhënave të para, gjatë grabitjes në filialin e postës janë dëgjuar të shtëna a
ALBtelecom shton bashkëpunimin me Postën Shqiptare ALBtelecom ndërmerr një bashkëpunim strategjik afatgjatë me Postën Shqiptare. Përmes tij synohet rritja e mundësive për
"Ngatërroi adresën", Posta nxjerr blof Prokurorinë: Kajmakut ia dërguam shkresën në Bashki Ditën e sotme Prokuroria e Përgjithshme ka dhënë detaje lidhur me hapat e ndjekura për hetimin ndaj Agim Kajmakut, që ng
A duhet të japë dorëheqje nga Posta militanti i PDK-së? Sejdi Hoxha dje është bërë kryetar i degës së PDK-së në Drenas. Në profilin e tij në Facebook, sot ka folur për fitore.
Skandal me tenderët tek Posta Shqiptare, kapen shkelje flagrante Dy muajt e parë të këtij viti duket të jenë periudha me fluksin më të madh të punës për zyrën juridike të Postës Shqipta
7-vjeçari nis një letër për babain në parajsë, posta e surprizon Një djalë i vogël 7-vjeçar ka prekur zemrat e të gjithëve me një letër që ka shkuar për babain e tij të ndjerë. Pasi e p