999 rezultate për

post

Fitore dhe pensionim, Khabib me postim emocionues në "Instagram" Ylli i UFC, kampioni i pamposhtur, Khabib Nurmagomedov, ka nderuar babain e tij, pas ndeshjes ndaj Justin Gaethje, ndesh
Si kurrë më parë! Me lule në dorë, Rama poston foto duke puthur në buzë Lindën (FOTO LAJM) Si kurrë më parë kryeministri Edi Rama ka postuar një foto në momente romantike me bashkëshorten e tij, Linda Rama. V
Postimi i fundit i Adele merr vëmendjen e të gjithëve (FOTO LAJM) Pak para performancave që do të sjellë në skenë shumë shpejt, Adele ka ndarë një foto në llogarinë e saj ku shfaqet e gj
Luana tërheq sërish vëmendjen e Philip Plein, çfarë i shkruan stilisti me famë botërore (FOTO LAJM) Gjatë muajve të verës një nga këngët që u kthye menjëherë në hit ishte dhe bashkëpunimi mes Luana Vjollcës dhe këngëtari
Spiropali poston për herë të parë foton e djalit: 9 muaj në bark, 9 muaj në dritë (FOTO LAJM) Ministrja Socialiste Elisa Sipropali u bë nënë për herë të dytë e një djali pak kohë më parë, të cilin e pagëzoi me emri
Ambasada shqiptare në Greqi jep njoftimin e rëndësishëm Ambasada Shqiptare në Greqi ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë emigrantët që kanë aplikuar për t’u pajisur
Paralajmëroi mbyllje totale, kryeministri Hoti kërcënohet me jetë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti është kërcënuar me vdekje, pasi gjatë ditës së sotme paralajmëroi mbyllje totale t
Facebook zbulon se Rama gënjen shqiptarët për maskat: FAKE NEWS! Pavarësisht se është ai që kritikon dhe sulmon gazetarët për informacione të rreme, kryeministri Edi Rama është nxjerrua
Konfirmohen nëntë të infektuar, tronditen rivalët e Napolit në Europa League AZ Alkmaar ka marrë një lajm shumë të keq përpara sfidës së sotme shtëpiake ndaj Venlo (20:00). Plot 9 pjesëtarë të klub
Stresi më romantik se kurrë, poston foto nga koha kur ngacmonte Kejsin (FOTO LAJM) Pas shumë zërave për ndarje e bashkime, Stresi ka bërë një deklaratë "të fortë" romantike për Kejsin. Këtë herë nuk
"Pas 10 vitesh", Noizy i rikthehet pasionit të tij të madh (VIDEO) Me postimin e fundit në rrjetet sociale, reperi i njohur, Noizy ka treguar se i është rikthyer një pasioni të vjetër të
E fshiu menjëherë, foto nudo qe Cardi B postoi dhe u pendua (FOTO LAJM) Cardi B organizoi një festë të çmendur dhe super madhështore për 28-vjetorin e saj. Madje ditëlindjen ka vendosur ta shë
Vjosa Osmani e gatshme për postin e presidentit nëse Thaçit i konfirmohen aktakuzat (VIDEO) Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, në emisionin Desku në KTV ka thënë se nuk do të ketë krizë institucionale nëse presi
Puthje e përqafime në shtrat, Arbenita poston momente intime me Feron (FOTO LAJM) Para pak ditësh Arbenita Ismajli tregoi se ajo dhe Fero kishin lënë pas të gjitha keqkuptimet dhe ishin kthyer në krahët
TikTok është ndaluar në Pakistan TikTok është ndaluar në Pakistan për shkak të dështimit të tij për të filtruar përmbajtjen "imorale dhe të pahijshme".
Është ndarë me Feron? Postimi i fundit i Arbenitës i "vuri kapakun" (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita Ismajli i kanë lënë pas hatërmbetjet dhe janë kthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit! Së fundmi mode
Rrahmani bën postim emocionues: Tregojuni botës kush jemi (VIDEO) Kapiteni Amir Rrahmani nuk mundi të ishte i gatshëm për ndeshjen historike ndaj Maqedonisë së Veriut. Mbrojtësi dard
Tifozët maqedonas në postimin e Enis Bardhit: Shqiptari i mirë është shqiptari i vdekur Sonte me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, duel ky në kuadër të
Ramos nuk flet me Ronaldon? Postimi i spanjollit i mbyll gojën të gjithve Mediet në Spanjë gjatë ditës së djeshme para miqësores mes Portugalisë dhe Spanjës raportuan se Sergio Ramos dhe Cristan
Briseida Shehaj zyrtarisht pjesë e LSI, Kryemadhi i beson postin e rëndësishëm Ish-drejtoresha e tatimeve, Briseida Shehaj tashmë është pjesë e LSI. Pas kritikave të ashpra të saj ndaj PS, dhe ish