999 rezultate për

position

Sa qenka rritur, vajza e Norës dhe Robertit tashmë duket si një princeshë e vërtetë (VIDEO) Në maj të 2015 Nora Istrefi dhe Robert Berisha u bënë prindër për herë të parë duke u bëkuar më një vajzë të cilën e qua
Mnchester United "pole position" për të nënshkruar me Allegrin Manchester United është favorit për të nënshkruar me ish-trajnerin e Juventusit dhe Milanit, Missimiliano Allegri. Tr
Liverpool në "pole position" për Timo Werner Sulmuesi gjerman, Timo Werner është një nga sulmuesit më të mirë në botë momentalisht. Golat pa limit me Liepzig në B
Chelsea hynë në garë për Cavanin, Atletico mbetet në "pole position" Chelsea është duke tentuar ta transferojë Edinson Cavanin në formë huazimi këtë muaj, mirëpo dëshira e sulmuesit të Pari
Reshtimi përkrah Skriniar dhe De Vrij rrit interesin për yllin e Interit, Guardiola në "pole position" Alessandro Bastoni po i bind të gjithë te Interi dhe pas disa javësh në pankinë, tani ka ndërruar vendet me një emër të
Pushime si në përralla! Ermal Fejzullahu do ju lërë pa fjalë me videot e pushimeve (VIDEO) Pushimet në një vend me diell në mes të dimrit, janë zgjedhja që shpesh bëjnë personazhet e njohur. Këtë vit të shumt
Man United dhe Dortmund në "pole position" për Haaland Manchester Unitedi dhe Borussia Dortmund janë në pozicionin më të mirë për ta transferuar sulmuesin e Red Bull Salzburg,
E moshuara shpirtgjërë dhuron për të prekurit nga tërmeti: Asgjë s'marrim me vete! (VIDEO) Një rast tepër i veçantë vjen nga kjo e moshuar që shihni në videon e bashkëngjitur lajmit, ku ka treguar edhe çfarë ka
Vogëlushja e Florian Agalliut bën gjestin prekës, dhuron rrobat e saj për fëmijët e prekur nga tërmeti (VIDEO) Tërmeti i dy ditëve më parë në vendin tonë ka shkaktuar frikë dhe panik tek qytetarët, por edhe një ndjenjë të madhe sol
Shembet pallati në Durrës, shtëpia në Lushnje, tmerr në Krujë Dyshohet se për shkak të tëmetit të fortë që ra më parë në Durrës në rrethina janë shembur disa banesa. Nga të dhënat pa
Nisin përmbytjet, pak minuta shi shkakton kaos në Durrës (VIDEO) Prej 3 ditësh Shqipëria vazhdon të jetë nën ndikimin e një moti me reshje shiu dhe temperatura që kanë ardhur në ulje.
Njihuni me bateristin 2 vjeçar që po "çmend" rrjetin (VIDEO) Ai është vetëm 2 vjeç por i ka habitur të gjithë me talentin që ka. Fjalën e kemi për Theo Magoon nga Londra, i cili ka
Për një gjobë shpërthen Rezart Veleshnja, shan mbarë Ramën dhe Policinë e Shtetit (VIDEO) Parkimi në Tiranë është një nga shqetësimet më të mëdha për qytetarët, që pasohet me gjoba të pafundme që rëndojnë çdo d
U desh t’i shkonte për vizitë Albani dhe Miriam që Arbana të tregonte shtëpinë e saj luksoze (VIDEO) Kemi parë shpesh herë copëza të vogla të shtëpisë së Arbana Osmanit, treguar përmes fotove ose videove të miqve të saj,
Do mbeteni gojë hapur, Oriola Marashi tregon talentin si soprano (VIDEO) Oriola Marashi është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila e ka treguar për publikun që në fillimet e saj tal
Ira feston 25-vjetorin, Gazi dhe miqtë i organizjonë surprizën speciale (FOTO & VIDEO) Ira Seferi ka festuar mbrëmë ditëlindjen e saj nën shoqërinë e miqve dhe familjes! Bashkëshortja e aktorit Gaz Paja,
Trejsi bën deklaratën e papritur, shkëput çdo lidhje me "kapo bandën" e klanit Duka (VIDEO) Ish-Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike, pas lajmeve që qarkulluan
Nga kërcimi seksi i nuses, te të ftuarit VIP: Brenda dasmës së vëllait të Gjikos ( VIDEO) Një vit pas dasmës së madhe në familjen Gjikolli, vëllai i Gjikos, Arbëri, i njohur me emrin artistik Big Bang si produc
Alkool dhe vajza topless, Gashi bën mirë t’ju bëj "block" prindërve pas videove +18 (VIDEO) Gashi ka kaluar një mbrëmje të çmendur për të festuar lançimin e albumit të tij të parë! Këngëtari shqiptar shoqërohe
1 ditë pas dasmës, Blero dhe Afrona organizojnë super festën me miqtë (VIDEO) Ditën e shtunë këngëtari Blero dhe Afrona Dika kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Ato i thanë ‘Po’ njëri-tjetrit pa