999 rezultate për

poshte

Kukësi mposhtet nga Laçi dhe "përshëndetet" me titullin Laçi vazhdon të jetë "macja e zeëzë" e skuadrës së Kukësit e cila shpeshherë në luftën për titull në këto vite është do
Për ju që rrezikoni me telefonin poshtë jastëkut gjatë natës, këtë duhet ta lexosh patjetër Pjesa më e madhe e njerëzve janë mësuar tashmë ta mbajnë në shtrat ose poshtë jastëkut telefonin celular. Kjo jo vetëm s
Në Instagram një yll, si duket Beatrix në të vërtetë (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe në vazhdimësi sjell foto nga jeta e saj private dhe kështu tërheq vëmendjen e mediave rozë, ajo gji
Qarkullonte lart e poshtë me armë në brez, arrestohet i riu në Tiranë Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje, duke arrestuar një 24 vjeçar. Nj. K., 24 vjeç,
Tirana rrëzohet në Durrës, mposhtet nga Teuta dhe e mbyll ndeshjen me një lojtar më pak (VIDEO) Teuta ka mposhtur kryesuesit e Tiranës me rezultatin 1-0 në kryendeshjen e javës së 29-të të Kategorisë Superiore. V
Nuk arriti të mposhte sëmundjen, ky është amaneti i fundit i Moikom Zeqos Sëmundaj e rëndë i mori jetën poetit, publicistit, studiuesit të trashëgimisë shpirtërore dhe materiale të popullit shqi
Shtatëzënë sërish? Çfarë fshihet poshtë barkut të rrumbullakosur të Elita Rudit (VIDEO) Reperi i njohur Gjiko është shumë aktiv në rrjete sociale. Ai publikon vazhdimisht foto të ndryshme, mes të cilave dhe s
Çapja niset me urgjencë drejt Tiranës, familjarët hedhin poshtë mundësinë e një atentati Ardian Çapja ka mbetur i plagosur paraditen e sotme, si pasojë e një atentati të ngritur pranë hotelit të tij në zonën e
Psikologia hedh poshtë akuzat e 27 vjeçares: Nuk kemi patur mësues fetar (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, në studion e emisionit "Dua të të bëj të lumtur", u prezantua historia e trishtë e një vajze të ritu
"Bridhte" lart e poshtë me armë me vete, kapet "i forti" i Domies Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje, duke arrestuar një 37-vjeçar. Nga shërbimet e K
Kontenierët me mbetje toksike nga Italia, Ilir Kulla hedh poshtë akuzat Këshilltari i Presidentit Ilir Meta, Ilir Kulla reagoi sot pas lajmit të publikuar në mediat italiane, ku u bë e ditur s
Habit e dashura e futbollistit të Real Madrid: I vetmi hat-trick që ka bërë ka qenë me mua (FOTO LAJM) Sara Salamo ka mbrojtur lidhjen e saj me Iskon duke hedhur poshtë zërat që ajo ka qenë një pengesë në karrierën e futbo
Bëri tatuazh poshtë gjoksit, moderatorja shqiptare zbulon të bërtiturat e të ëmës (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte moderatorja Alma Çelaj. Gjatë emisionit, Alma tregoi se së fundmi
I zuri poshtë guri, nxirren trupat e pajetë të dy minatorëve në Kosovë Trupat e pajetë të minatorëve Idriz Gërbeshi dhe Haki Arifi janë nxjerrë mbrëmë pas mesnate nga Miniera e Artanës. Pë
L'Equipe i vë emrin e duhur futbollit francez: Idiotë Padyshim që e do shumë, pasi e ka bukën e përditshme (bashkë me sportet e tjerë), por e përditshmja pariziene nuk e kurs
Zgjidheni për 10 sekonda! Sa trekëndësha mund të dalloni? (FOTO LAJM) Testi i mëposhtëm do ju vërë trurin dhe sytë në punë dhe do ju fusë në dyshime. Gjeni se sa trekëndsha ndodhen në fo
E rëndë, 4 shqiptare rrëmbejnë zviceranen, e torturojnë dhe poshtërojnë Katër shqiptare nga Kosova janë përfshirë në një skandal në Zvicër duke rrëmbyer, dhunuar dhe abuzuar një kolegen e tyre
Schalke 04 nuk po ringrihet dot pas koronavirusit, mposhtet edhe nga Augsburg (VIDEO) Humbja e thellë e pësuar nga Borussia Dortmund gjatë javës së kaluar duket se nuk ka kaluar pa pasojapër Schalke, të cil
Erion Kristo: Mijëra myslimanë që durojnë poshtërimin, lënë një njeri t’u hajë kokën të gjithëve Pedagogu dhe aktivisti Erion Kristo ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shprehur gjithë indinjatën e tij
''Poshtë diktatori!'': Çfarë ndodhi në Revoltën e Qafë Barit 36 vite më parë (FOTO LAJM) Si sot 36 vite me pare ndodhi Revolta e Qafë Barit (22 maj 1984), nisur si nje proteste e te denuarve kunder kushteve sk