999 rezultate për

poshte

Macja po zbret apo po ngjit shkallët? Mënyra se si mendoni tregon këto detaje nga karakteri juaj Mosnjohja e plotë e vetes është diçka që është më e zakonshme sesa mund të mendoni. Pa dyshim, e gjithë jeta juaj do të
Rovena Stefa thirrje Ramës: Do të vij poshtë shtëpisë të këndoj në vend të këndesit Këngëtarja Rovena Stefa, ishte e ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5”. Qëllimi i ftesës, ishe rrëfimi që ajo bëri n
Rrëzohen raftet e supermarketit, vdes 21 vjeçarja (VIDEO) Raftet e një supermarketi në Brazil kanë rënë mbi njëri-tjetrin në një efekt domino që shkaktoi vdekjen e një punonjësje
Lëvizte lart e poshtë me dy pistoleta në çantë, arrestohet 30 vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje dhe shpërndarjes të lëndeve narkotike në doza të vo
Lajme të mira, 265 pacientë mposhtën COVID-in në 24 orë Në 24 orët e fundit janë shënuar 265 pacientë nga koronavirusi në vendin tonë, duke shënuar kështu një tjetër rekord.
Manchester United me shumë fat ia del të mposhtë Brighton (VIDEO) Manchester United ka shënuar një fitore të vështirë ditwn e sotme nw Premier League. Ndërhyrja e VAR dhe pesë shtylla
Nga rënia një kategori më poshtë te bllokimi i merkatos, ja çfarë rrezikon Juventusi nëse ka gisht te çështja "Suarez" Fakti se ka qenë Juventusi që ka lënë takim për testin e gjuhës së Luis Suarezit, ndonëse më pas hoqi dorë nga lojtari,
Champions: Paok mposhtet në Rusi, Salzburg bën detyrën (VIDEO) Pas një raundi të tretë surprizues, ku Benfika u eliminua nga PAOK, ne patëm mundësi të shikonim sonte raundin e fundit
E futi poshtë rrotave të makinës dhe i theu këmbët, dalin detajet nga ngjarja e rëndë Policia ka reaguar për ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në Shkodër, ku Hilë Simoni goditi dhe kaloi nën rrotat e makinës k
Me kokën poshtë, abuzuesi i 13 vjeçares del para gjykatës Blerim Bizgjoni, 46-vjeçari nga Pogradeci ka dalë sot para gjykatës pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një 13-vj
Zaniolo është poshtë psikologjikisht, kërkon të operohet nga mjeku që e shëroi Ibrahimovicin Krahasuar me dëmtimin e janarit, këtë herë gjithçka është ndryshe për Nicolò Zaniolo. Nëntë muaj më parë, ylli i Romë
Zhgënjen kombëtarja, kuqezinjtë me gabime amatoreske mposhten në Air Albania (VIDEO) Kombëtarja shqiptare ka zhgënjyer në shtepi duke u mposhtur 0-1 në Air Albania nga modestët e Lituanisë. Një lojë për
"Ka rënë kaq poshtë", Jolie qenka bërë tym për lidhjen e Pitt që po bën namin (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt Nicole Poturalski duket se nuk i intereson se çfarë mendon ish-i i Brad Pitt për lidhjen e sa
Kosova e pa fat, mposhtet nga Greqia (VIDEO) Kosova ka humbur 1-2 në shtëpi nga Greqia. Dardanët edhe pse zhvilluan një lojë të mirë gabuan në prapavijë. Grekët r
Manastirliu nxjerr shifrat, kaq pacientë mposhtën sot koronavirusin Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një postim në Facebook ka njoftuar se gjatë orëve të fundit betejën me ko
Rama komenton nga Vjena vendimin e Greqisë për shtrirjen detare: Marrëzi dhe poshtërsi! "Askush nuk pyet tjetrin kur ushtron këtë të drejtë. Është një e drejtë që Shqipëria e ka zbatuar në vitin 1990..." N
Bridhte lart e poshtë me armë në brez, vlonjati e pëson keq Policia e Vlorës ka finalizuar operacionin e koduar "FAST" duke arrestuar një 36-vjeçar, me precedent të theksuar krimin
OBSH hedh poshtë mitin: COVID-19 nuk transmetohet me ushqim Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) u ka bërë thirrje njerëzve që të mos shqetësohen nga përhapja e koronavirusit
Rrëshqet dheu te "Uji i ftohtë", pema zë poshtë dy makina Një rrëshqitje dheu ka ndodhur gjatë ditës së sotme në zonën e quajtur “Uji i Ftohtë” në Tepelenë. Bëhet me dije, se
Festë në Bernë, Young Boys siguron titullin e tretë radhazi në Zvicër (VIDEO) Fitorja 0-1 e mbrëmjes së kaluar në fushën e Sion, shpalli zyrtarisht kampion Zvicre ekipin e Young Boys. Luksemburgasi