999 rezultate për

poshte

Rama lë nam me maskën, e kthen PS kokëposhtë e inatin ia shfryn qytetarit: Pse s'me the? Kryeministri Edi Rama ka gabuar me maskën pasditën e sotme gjatë një vizite në Farkë. Kryeministri nuk e kishte vërë
Mendoni se Covid-19 është një gënjeshtër? Këtu keni arsyet që e hedhin poshtë Më siguri dhe ju keni dëgjuar shumë biseda si këto më poshtë: "Virusi është thjesht një mjet politik dhe do të zhduke
Mjeku shqiptar në Spanjë hedh poshtë fjalët e Ramës: Maskat e bëra vetë nuk kanë asnjë vlerë! Mjeku Kita Sallabanda i cili zhvillon aktivitetin e tij nw Spanjw tha pwr "Opinion" se në Spanjë, maska është e detyrues
Mos u shqetësoni nga shenjat më poshtë: Thjesht periodat janë rrugës Luhatjet e humorit, irritimi, aknet, dëshira për të ngrënë çokollatë, fryrja, nevoja për të parë filma romantikë njëri p
Lojtari më i paguar i klubit, Arsenali "poshtëron" sërish Ozil Futbollisti gjerman Mesut Ozil mbërriti në Arsenal nga Real Madrid shtatë vjet më parë si një përforcim i madh. Ozil
Testoni nivelin tuaj të inteligjencës! Gjeni përgjigjen e saktë Nëse akoma nuk e keni gjetur zgjidhjen, lexoni më poshtë për përgjigjen: 1/2 arrës së kokosit + 1 mollë + 3 banane =
Rrëzohet rrapi shekullor në Fier, zë poshtë katër makina (FOTO LAJM) Mëngjesin e kësaj të diele është rrëzuar një rrap shekullor në Fier duke dëmtuar 4 automjete. Ngjarja ka ndodhur në p
Barcelona nuk përfiton nga humbja e Raalit, mposhtet nga Getafe (VIDEO) Barcelona ka pësuar humbjen e parë këtë sezon në La Liga. Me rezultatin minimal 1:0, Barcelona ka parë veten të lësho
Shfaqet pa të brendshme poshtë fustanit, modelja e kolme "çmend" kalimtarët (FOTO LAJM) Jordyn Woods u sigurua që të kthente gjithë sytë nga vetja me veshjen nga “PrettyLittleThing” në Hollyëood. Të enjten mb
Gabime të përditshme që ju shkaktojnë rrathë poshtë syve Rrathët e syve i ngjajnë një problemi të pazgjidhshëm. Qindra kremra që në fund s'bëjnë asgjë, nuk janë mënyra e vetme p
Paqe mes Italisë dhe Holandës, Franca nuk fal Kroacinë, Anglia mposhtet në shtëpi (VIDEO) Ndeshjet e sotme të Ligës së Kombeve kanë treguar disa rezultate mjaft interesante, sidomos në Ligën A, ku ndeshen ekipe
Studimi i ri i hedh poshtë të gjitha, teknologjia nuk ndikon në gjumin e fëmijës suaj Koha që fëmijët shpenzojnë para ekranit të smartphoneve apo kompjutereve ka më pak efekt për sa kohë ata flenë, sugjeron
Macja po zbret apo po ngjit shkallët? Mënyra se si mendoni tregon këto detaje nga karakteri juaj Mosnjohja e plotë e vetes është diçka që është më e zakonshme sesa mund të mendoni. Pa dyshim, e gjithë jeta juaj do të
Rovena Stefa thirrje Ramës: Do të vij poshtë shtëpisë të këndoj në vend të këndesit Këngëtarja Rovena Stefa, ishte e ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5”. Qëllimi i ftesës, ishe rrëfimi që ajo bëri n
Rrëzohen raftet e supermarketit, vdes 21 vjeçarja (VIDEO) Raftet e një supermarketi në Brazil kanë rënë mbi njëri-tjetrin në një efekt domino që shkaktoi vdekjen e një punonjësje
Lëvizte lart e poshtë me dy pistoleta në çantë, arrestohet 30 vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje dhe shpërndarjes të lëndeve narkotike në doza të vo
Lajme të mira, 265 pacientë mposhtën COVID-in në 24 orë Në 24 orët e fundit janë shënuar 265 pacientë nga koronavirusi në vendin tonë, duke shënuar kështu një tjetër rekord.
Manchester United me shumë fat ia del të mposhtë Brighton (VIDEO) Manchester United ka shënuar një fitore të vështirë ditwn e sotme nw Premier League. Ndërhyrja e VAR dhe pesë shtylla
Nga rënia një kategori më poshtë te bllokimi i merkatos, ja çfarë rrezikon Juventusi nëse ka gisht te çështja "Suarez" Fakti se ka qenë Juventusi që ka lënë takim për testin e gjuhës së Luis Suarezit, ndonëse më pas hoqi dorë nga lojtari,
Champions: Paok mposhtet në Rusi, Salzburg bën detyrën (VIDEO) Pas një raundi të tretë surprizues, ku Benfika u eliminua nga PAOK, ne patëm mundësi të shikonim sonte raundin e fundit