999 rezultate për

poshte

Zhaku: Femrat shqiptare mund të jenë të virgjëra nga poshtë, por ku*vë nga lart "Ajo mund të jetë e virgjër nga poshtë, por mund të jetë kur*ë nga lart..." Inida Gjata, e njohur në publik me emrin
Kur futbolli ngatërrohet me rugby (VIDEO) Një ngjarje interesante ka ndodhur në ndeshje të futbollit amator në Angli. Për pak qaste, ndeshja e futbollit u duk
Bie poshtë miti që i frikëson të gjithë, kur duhet ngrënë darka Që herët, na është thënë nga prindërit (fillimisht) se pas konsumit të darkës duhet të rrimë pak orë e më pas të shtrihe
Trajner i ri Fiorentinë e vjetër, "vjollcët" mposhten edhe nga Benevento Nisi me një humbje aventura e dytë e Cesare Prandellit në stolin e Fiorentinës. Vijon momenti jo për skuadrën vjollcë që
8 gola në 8 ndeshje, bomberi Cikalleshi: Ky grup ka qenë me ekipe poshtë nivelit tonë Sokol Cikalleshi ishte padyshim një nga më të mirët e ndeshjes, me 2 golat e realizuar në përballjen ndaj Bjellorusisë.
Shikoni si zhvendoset ndërtesa 5 katëshe pa u shembur asnjë tullë (VIDEO) Një godinë 5-katëshe në Shangai, me peshë 7600 tonë, u ngrit nga toka dhe u spostua në një vend të ri, duke përdorur tek
Komentatori shpërthen pas fitores, të gjithë të dëgjojnë himnin maqedonas (VIDEO) Maqedonia e Veriut mori një fitore të madhe dje ndaj Gjeorgjisë me shifrat 1-0 dhe u kualifikua në Kampionatin Europian.
I vuri flakën vetes poshtë urës, i moshuari ka lënë një letër Detaje të reja zbardhen për personin që u vetëdogj mbrëmjen e kaluar në bulevardin “Zhan d’Ark” pranë ish-ATSH, poshtë u
Arriti të mposhte koronavirusin, 5 vjeçarja i dërgon letër kryeministrit Conte Një 5-vjeçare që ka fituar betejën me koronavirus i ka dërguar një letër Kryeministrit të Italisë Giuseppe Conte. E v
Flamuri kuq e zi me kokëposhtë! Askush nuk interesohet për Muzeun e UÇK-së Kanë kaluar më shumë se 24 orë kur publikuam lajmin për gjendjen e mjerueshme të muzeut të lirisë, apo siç njihet muzeu
Si të shfrytëzoni më së miri shegën për rrathët e syve Rrathët e zinj poshtë syve krijojnë një gjendje të bezdisshme, ndikojnë në pamjen e jashtme, por edhe në gjendjen psikol
"Luftëtari" shqiptar në UFC mposhtet nga Griffin (VIDEO) Luftëtari shqiptar i UFC-së, Ramiz Brahimaj u mposht nga Griffin pas disa goditjeve të fortë që e detyruan gjyqtarin ta
Për ju që rrezikoni me telefonin poshtë jastëkut gjatë natës, këtë duhet ta lexosh patjetër Pjesa më e madhe e njerëzve janë mësuar tashmë ta mbajnë në shtrat ose poshtë jastëkut telefonin celular. Kjo jo vetëm s
Debutoi në Champions ndaj Juventusit, Uzuni bën ëndrrën realitet Myrto Uzuni ka bërë ëndrrën e tij realitet. Sulmuesi beratas ka debutuar mbrëmjen e sotme në Ligën e Kampioneve me skuad
Man United mposhtet nga Arsenali (VIDEO) Arsenali ka fituar një ndeshje shumë të rëndësishme kundër Manchester United. Ekipi i Mikel Artetës mposhti 0-1 në “
"Arisi përqafoi të dashurën dhe i zuri poshtë një mur", rrëqethin prindërit e çiftit grek Tërmeti vdekjeprurës që goditi rajonin e Izmirit në Turqi, i cili u ndje dhe shkaktoi dëme edhe në ishullin grek Samos,
Skënder Brataj: Sot u ndjeva i vjedhur, i poshtëruar! Drejtori i Urgjencë Kombëtare Skënder Brataj, ka reaguar ashpër ndaj koncesionarit të parkimit në QSUT, ku teksa paguan
"Pirlo? Një lojtar i madh nuk është medoemos trajner i madh. Gattuso e nisi nga poshtë" Massimiliano Mirabelli, ish-drejtori sportiv i Milanit, foli për Rino Gattuso në një fjalim për mikrofonat e Radio Kiss
Skandali në "El Clasico", komunikimi i gjyqtarëve hedh poshtë vendimin e VAR: S'ishte penallti Një skandal mund të dalë në skenë për “El Clasicon” sipas asaj që shkruan SPORT. Prestigjozja pranë Barcelonës prete
Do luajë CR7 ndaj Barcelonës? Sot dita vendimtare Cristiano Ronaldo postoi të shtunën një foto në “Instagram” ku festonte: “Siiiii”. Dhe për juventinët u duk sikur po