E FUNDIT/ CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e pa
999 rezultate për

posedon

10 kryetarët më të pasur të komunave në Maqedoni "peshojnë" 30 milion euro Dhjetë kryetarët më të pasur të komunave në Republikën e Maqedonisë së Veriut peshojnë rreth 30 milionë euro. Ndër ata,
Posedonte lëndë narkotike, në pranga muratori shqiptar Një murator shqiptar me precedentë penalë, u arrestua nga policia italiane për posedim të lëndë narkotike. Në pranga
Sekuestrohet kokainë në Vlorë, arrestohet një person Policia e Vlorës ka vënë në pranga një person pasi i kanë gjetur një sasi të konsiderueshme lëndë narkotike të fortë të
Vajza e Hazirit e lagur nga pishina përvëlon fansat (FOTO LAJM) Vajza e kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit, Kenga di të jetë shpesh pjesë e mediave rozë me fotografitë që poston. G
Arrestohen tre shqiptarë në Greqi, çfarë posedonin Policia greke ka sekuestruar një sasi drogash të forta, ndërsa në pranga ranë tre shqiptarë. Mësohet se aksioni u mba
Super aksion në Tiranë, çfarë posedonin 5 të arrestuarit Policia e Tiranës ka kryer një super askion në Tiranë, ku si rezultat janë goditur dy raste të armëmbajtjes pa leje dhe
Pacolli: Nuk jap asnjë cent nga xhepi për të mbrojtur Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është kundërpërgjigjur homologut të tij serb, Ivica Daçiç, i cili ka th
Pini këtë pije çdo ditë të jetës suaj për t’i shpëtuar kancerit Përbërësi kryesor për përgatitjen e 'qumështit të artë' është kurkuma, që posedon substancat aktive të 150 efekteve tera
Një gotë në ditë nga kjo pije zhduk kancerin Përbërësi kryesor për përgatitjen e 'qumështit të artë' është kurkuma, që posedon substancat aktive të 150 efekteve tera
“Qumështi i artë”, çelsi për t’i shpëtuar kancerit Përbërësi kryesor për përgatitjen e 'qumështit të artë' është kurkuma,(shafrani i indise) që posedon substancat aktive t
Bombë makinës së zyrtarit shqiptar në Kumanovë Mbrëmë rreth orës 12.00 në qytetin e Kumanovës një veturë e tipit “Passat” ka eksploduar sapo pronari i saj F.Z ka zbrit
Teuta shëtit me makinë 25 mijë euro Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Teuta Rugova drejton një makinë luksoze. Në deklarimin e pasurisë, tregoh
Djali i Marcelos i çmend të gjithë, shikoni se çfarë talenti posedon (VIDEO) Djali i Marcelos i ka çmendur të gjithë, pasi në rrjetet sociale është bërë hit duke marrë pjesë në një sfidë të goditje
Në kohën e qeverisjes vajza e Çavkovit ka blerë Porsche 120 mijë euro Një pjesë e mediave maqedonase kanë shkruar se fëmijët e ish-ministrit të brendshëm, Mitko Çavkov bëjnë jetë luksi, duke
Arma që posedon Skënderbeu dhe askush tjetër nuk e ka Një vit më parë Skënderbeu e humbiste kampionatin pikërisht si pasojë e mungesës së rezultateve ndaj rivalëve të drejtpë
Telefoni i Porsche kushton më shtrenjtë se iPhone Kompania gjermane më herët kishte nisur shitjen e telefonave të mençur të bazuar në Huaëei Mate 9 për rreth 1.400 euro d
Miliona denarë pasuri, ja cili kandidat për kryetarë komune është më i pasur në Maqedoni Sipas Listës anketuese, vendin e parë e zë Ratko Dimitrovski kryetari i Koçanit nga radhët OBRM-PDUKM-së i cili posedon
Real Madrid mbyll merkaton e janarit akoma pa filluar Nuk ka transferime në afatin kalimtar të janarit. Kështu është shprehur trajneri Madrilen, Zinedine Zidane i cili ka the
Biznesmeni saudit i merr "nusen" Noizyt (FOTO LAJM) Vetëm pak orë më parë, dolën në media fotot e Rihannës teksa puthej më një djalë misterioz në një pishinë në Spanjë.
Vritet terroristi nga Kosova ne Siri Lavdrim Muhaxheri, pjesëtar i organizatës terroriste ISIS, raportohet të jetë vrarë sot gjatë një sulmi amerikan kundër