999 rezultate për

portugezit

Kalimi i Fernandes te United fut në "sherr" dy ish-skuadrat e portugezit Çështja e transferimit të fantazistit portugez Bruno Fernandes te Manchester United ka futur në sherr klubin e Sportingu
CR7 i dhuron super makinë luksoze për ditëlindje nënës Dashuria për nënën nuk ka kufij. Cristiano Ronaldo, i ka dhënë për ditëlindje Dolores Aveiro një Mercedes GLC coupe 350q
La Liga kujton CR7, këto janë 5 supergolat e portugezit me fanellën e Realit (VIDEO) Në një kohë që futbolli është ndalur faqja zyrtare e La Liga po fillon gola të së kaluarës, shkruan Albeu.com. Këtë r
Rose shpërthen ndaj Mourinhos: E dija që në fillim që nuk do më linte të luaja kurrë Ka sjellë shumë debate tek Tottenham cështja që ka përfshirë Danny Rose e teknikun José Mourinho. Në javët e kaluara
Ka 38 tatuazhe të Mourinho-s, shikoni më të fundit të tifozes së çmendur pas portugezit Ka tifozë, por ka edhe super tifozë. Viv Bodycote, 62-vjeçarja e fiksuar pas Jose Mourinho-s, ta ka 38 tatuazhe të The S
Ronaldo tallet me Renato Sanchez, shikoni veprimin anormal të portugezit (VIDEO) Kombëtarja e Portugalisë është duke bërë përgatitjet e fundit para se të vijë në Beograd. Në kryeqytetin serb, kampio
Erdhi nga Interi më shumë bujë, ylli i Juves drejt Manchester City-t Joao Cancelo erdhi me shumë bujë te Juventusi verën e kaluar teksa u ble nga Valencia për shifrën e 40 milion eurove, s
Martial më i mirë se Ronaldo te Manchester United (FOTO LAJM) Anthony Martial po shkëlqen këtë sezon te Manchester United, ku tani kanë filluar edhe krahasimet me Cristiano Ronaldon.
Reagon avokati i Ronaldos pasi policia amerikane kërkoi ADN e portugezit Avokati i Cristiano Ronaldos ka reaguar pasi policia e Las Vegasit ka lëshuar urdhrin për marrjen e ADN-së së yllit port
Unitedit shkarkoi Mourinhon, Neville i del në mbrojtje portugezit Ish-lojtari i Manchester Unitedit, Gerry Neville beson se shkarkimi i menaxherit Jose Mourinho ishte rezultat i një inve
Një ditë me Ronaldon, ja jeta mes luksit dhe fiksimet e yllit portugezit (FOTO LAJM) Ronaldo tashmë është në Itali dhe Juventusit i ka kushtuar 100 milionë për ta marrë në skuadër, blerja më e shtrenjta në
​Zbulohen fjalët që Mourinho i kishte thënë Pogbas në stërvitje Pas ndeshjes kundër Wolvesit, Jose Mourinho i kishte thënë Pogbas se ai nuk ishte i veçantë, por ishte thjesht një lojta
Agjenti i Ronaldos merr shumën marramendëse për transferimin e portugezit Ronaldo zyrtarisht është lojtarë i Juventus. Shumë ditë debate dhe spekulime u finalizuan me zyrtarizmin e 33-vjeçar
Ronaldo afër Italisë, shikoni kush është “aleati” i Juventusit për transferimin e portugezit Cristiano Ronaldo kërkon një sfidë të re në karrierën e tij, dhe me shumë mundësi ai do të zgjedhë Torinon si qytetin ku
Shoku i ngushtë i Cristiano Ronaldos tregon gjithçka për të ardhmen e portugezit Edu Aguirre, gazetar i “El Chiringuito de Jugones” dhe shok i ngushtë i Cristiano Ronaldos, ka hedhur dritë mbi të ardhm
Forma fantastike e Ronaldos, zbuloni se çfarë i ka thënë Zidane portugezit Plani që i kishte përgatitur Zinedie Zidane për yllin portugez, Cristiano Ronaldo po funksionon ashtu siç duhej, ku ai p
Ronaldo nuk di të pushojë, stërvitet me syrin e enjtur (FOTO LAJM) Ronaldo po kërkon me ngurim rikthimin e tij tek golat.Madje për të arritur tek dopieta ndeshjen e fundit iu desh të derd
Edhe sa mund të vazhdojë rivaliteti midis tyre ? Conte i përgjet portugezit Antonio Conte këmbëngul se grindjet e tij me Jose Mourinho janë personale dhe ai "nuk do të harrojë" komentet e bëra nga
Nuk mungonte dhe dygolëshi i portugezit, Reali shënon edhe dy gola të tjerë (VIDEO) Real Mdridi ka shënuar edhe golin e pestë kundë APOEL-it. Nuk mungonte edhe goli i portugezit, që pas një krosimi të
Mbarojnë "festat" për Mourinhon, portugezi pranë shkarkimit Muaji i mjaltit ka përfunduar dhe kohët të vështira po shfaqen në dimrin e dytë të Jose Mourinhos në Manchester. Pas