999 rezultate për

portugezi

Një vit i paharrueshëm për Ronaldon, ja statistikat dhe trofetë (FOTO) Cristiano kompletoi një 2016 plot me tituj individual dhe kolektiv. "2016 është viti më i mirë i karrierës sime. Jan
E dashura e Ronaldos kapet "mat", portugezi e zhgënjeu (FOTO LAJM) Romanca e tyre nuk mund të fshihet më. Nuk mjaftojnë "kapuçat" dhe as takimet e fshehta, pasi tashmë është mëse e qartë:
SPECIALE/ Ja super të dashurat e Ronaldos në vitin 2016 (FOTO LAJM) Crtistiano Ronaldo po përgatitet që të mbyllë një vit të paharrueshëm pasi fitoi Ligën e Kampioneve me Real Madrid dhe K
Wenger i zgjat dorën Mourinhos, shikoni si reagon portugezi (VIDEO) Arsene Wenger i ka zgjatur dorën Jose Mourinhos para ndeshjes derbi që është duke u zhvilluar ndërmjet Manchester United
Fansja më e zjarrtë e Mourinhos do ju befasojë (FOTO LAJM) Quhet Viv Bodycore dhe ka përfunduar në faqet e para të mediave britanike për shkak se ka një dashuri të pamundur, që m
Mourinho gjen "fajtorët" për formën e dobët të United Jose Mourinho e ka gjetur shkakun pse këtë sezon skuadra e tij ka shumë ulje ngritje. Portugezi njihet si një trajner që
Statistikat/ Mourinho më i keq se Van Gaal, por edhe se Moyes! Manchester United ka përjetuar edhe një tjetër humbje në Fenerbahce (1: 2) në raundin e katërt të Ligës së Evropës.
Mourinho tenton të godasë shtyllën, por ... (VIDEO) Jose Mourinho i është bashkuar në stërvitje futbollistëve të Unitedit Portugezi tregoi aftësitë e tij me topin, gjatë st
Emocionuese/ U zgjua nga koma nga goli i Ronaldos, portugezi e takon (VIDEO) Cristiano Ronaldo është një shembull jashtë fushave të lojës dhe këtë gjë portugezi e ka treguar shpesh herë. Cr7 së fun
E pabesueshme, Ronaldo kërkoi anulimin e golit të Moratës (VIDEO) Real Madridi mbrëmë fitoi me shumë vështirësi 2-1 ndaj Athletic Bilbaos. Goli i fitores nga Los Blancos erdhi në minutën
Chelsea i frikshëm, Conte leksion Mourinhos në 45 minutat e para (VIDEO) Antonio Conte i jep një mësim të mirë Mourinhos në pjesën e parë, e cila u mbyll me avantazhin 2-0. Chelsea ishte më dom
Bale ka "zili" Ronaldon, kërkon të njëjtën pagë sa portugezi Gareth Bale do t’i kërkojë Realit që të ketë të njëjtën pagë me portugezin Cristiano Ronaldo, shkruan “The Times“. Kjo d
Një rikthim i madh te përfaqësuesja e Portugalisë Kampionët e Europës në fuqi, Portugalia më në fund do të ketë në dispozicion Cristiano Ronaldon. Ai do të rikthehet
Reali luan pa yjet ndaj Espanyol-it, ja kush mungon Reali i Madridit do të përballet me Espanyol-in nesër dhe duket se trajneri Zinedin Zidane do të luajë pa shumë emra të
Hajduti provon të futet në shtëpinë e Mourinhos, ja si reagon portugezi Nuk duket se ka nisur mirë aventura e Jose Mourinhos në krye të Manchester United. Ai është bërë thuajse viktimë e një v
Dalin ekzaminimet e para të dëmtimit të Ronaldos, ja sa do të mungojë Fillimisht u mendua për një dëmtim të rëndë, por mesa duket për gjurin e Cristiano Ronaldos nuk ka asgjë serioze. Sulmue
Dëmtimi i Ronaldos, ja si reagon Bale Ronaldo e eliminoi në gjysmëfinale, por Gareth Bale nuk është aspak i mërzitur për këtë fakt me Ronaldon. Futbollisti ue
Trajneri i parë i Ronaldos zbulon sekretet e portugezit Duke kujtuar rolin e tij në hapat e parë të Cristiano Ronaldos në futboll, trajneri i sulmuesit portugez te Sporting Lis
Dueli i titanëve Mourinho-Zidane në merkato për 5 yje (FOTO LAJM) Merkato e verës pritet që të jetë sërish e nxehtë në aksin Madrid-Manchester. Këtë herë do ketë një duel të fortë mes Zi
Mourinho pranë United, ja 5 gjërat që ndodhin me ardhjen e portugezit (FOTO) Aventura Louis van Gaal te Manchester United ka mbaruar dhe ne tashmë e dimë se kush do ta zëvendësojë. Holandezi du