999 rezultate për

portugezi

Interi zbulon lojtarin e ri me fanellën me numrin 10 Inter ka një numër të ri dhjetë. Triko me numrin 10 është veshur në historinë e kohëve të fundit nga mostrat Ronaldo
Vidal: Ronaldo për mua nuk ekziston fare! Të mërkurën në orën 20:00, Kupa e Konfederatave do të sjell gjysmëfinalen e madhe mes Portugalisë dhe Kilit. Në këtë sfi
Pochettino shtang Mourinhon, nxjerr jashtë merkatos objektivin e portugezit Eric Dier është objektivi kryesor i United në sezonin e ri. Mesfushori me tipare mbrojtëse kërkohet me ngulm nga Jose Mo
Largimi i Ronaldos bllokon kalimin e Moratës te United Largimi i Cristiano Ronaldos i prish shumë punë dhe shokut të skuadrës Alvaro Morata. Ylli portugez deklaroi ditën e dje
Murinho dëshiron Donarummen ose Joe Hart për të zëvendësuar De Gean Nga dita në ditë Murinho ndihet më i dorëzuar para dëshirës se De Geas për të luajtur me Realin e Madridit.
Djali i Cristiano Ronaldos entuziazmon Bernabeon, dhuron spektakël (VIDEO) Pas disa vitesh do të flasim sërish për një tjetër Ronaldo. Pas fenomenit brazilian dhe portugezit, mesa duket do të jet
E dashura e Ronaldos shtatzënë? Nëna e portugezit zbulon të vërtetën ... Nëna e Cristiano Ronaldos, Dolores Santos, ka sqaruar njëherë e mirë lajmet e fundit që po qarkullojnë për djalin e saj.
Ronaldo merr një lajm tronditës disa ditë para sfidës me Juven Pas Lionel Messit edhe Cristiano Ronaldo ka probleme me fshehjen e të ardhurave. Sipas të dhënave të fundit të publikuar
Tenton të kopjojë Ronaldon, por e dërgon topin jashtë stadiumit (VIDEO) Karel Espino, mbrojtës i kombëtares kubaneze të futbollit U-17, është përpjekur të ekzekutojë një goditje dënimi si Cris
Mourinho shokon tifozët: Nuk duam t'i luajmë ndeshje të tilla (VIDEO) Trajneri i Manchester United, ka befasuar të gjithë në përfundim të dneshjes ndaj Tottenham. Portugezi nuk u kënaq nga p
Interi godet në merkato, siguron shërbimet e Pepe Inter ka siguruar një nga lojtarët më të rëndësishëm të Real Madrid, Kepler Laveran Lima Ferreira, i njohur ndryshe me e
Mourinho: Ndoshta një ditë do të rikthehem tek Interi! Jose Mourinho nuk mund ta harrojë skuadrën ku ka fituar tripletën në vitin 2010, Interin. Portugezi nuk e përjashton mun
Ronaldo në histori, vendos një rekord të pabesueshëm Cristiano Ronaldo hyn në historinë e futbollit. Pak minuta më parë ju njoftuam se portugezi shënoi golin e avantazhit nd
“Frikësohet” Mourinho: Jemi në telashe Jose Mourinho është i brengosur që Manchester Unitedi po vuan nga lëndimet në pjesën më vendimtare të sezonit. “Djajt
Tronditet Reali, portugezi mungon ndaj Bayernit Reali merr një lajm shumë të keq nga infermieria në prag të super ndeshjes ndaj Bayernit të mërkurën në Champions. Pe
Plas gallata në rrjetet sociale me statujën e Ronaldos (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është bërë protagonistë në rrjetet sociale pasi të gjithë kanë filluar të tallen me statujën portugezi
Ronaldo 700 ndeshje si profesionist, portugezi ka statistika të frikshme Cristiano Ronaldo dje luajti ndeshjen e 700 si futbollistë profesionit me klubet, por nuk mundi ta shpëtonte skuadrën e
Mourinho tërbohet me gazetarin pas ndeshjes, brilante ajo që i thotë (VIDEO) Jose Mourinho është shfaqur shumë i nervozuar pas barazimit të skuadrës së tij 0-0 kundër Hull City duke ia nxjerr inati
Ronaldo ofendon rëndë tifozët: "Bir k***" (VIDEO) Një pjesë e parë e përgjumur nga Reali, por dhe nga Ronaldo, i cili nuk po gjente dot kontaktin me topin. Në minutën e 2
Ronaldo tregohet arrogant me një tifoz që i kërkon ndihmë (VIDEO) Pas humbjes ndaj Sevillas, atmosfera te futbollistët e Realit nuk është dhe aq e mirë. Këtë gjë e vërteton edhe Cristian