999 rezultate për

portugezi

Portugezi shënon golin e dytë personal ndaj Sevillas (VIDEO) Real Madridi ka shënuar edhe golin e tretë kundër Sevillas në "Bernabeu" Goli është shënuar nga Cristiano nga pika e
Në La Liga nuk është as sa Paulinho, por në Ligën e Kampionëve as e gjithë Barcelona nuk është sa ai Beteja e vazhdueshme e Cristiano Ronaldos me Lionel Messin, nuk është ndalur e as që do të ndalet. Portugezi gjatë nd
Nuk mungonte dhe dygolëshi i portugezit, Reali shënon edhe dy gola të tjerë (VIDEO) Real Mdridi ka shënuar edhe golin e pestë kundë APOEL-it. Nuk mungonte edhe goli i portugezit, që pas një krosimi të
Mbarojnë "festat" për Mourinhon, portugezi pranë shkarkimit Muaji i mjaltit ka përfunduar dhe kohët të vështira po shfaqen në dimrin e dytë të Jose Mourinhos në Manchester. Pas
Mourinho: Qaj çdo javë për Pogban Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, ka pohuar se duhet të ankohet publikisht me shpesh rreth lëndimeve të lojta
Zgjohet nga gjumi Reali, Ronaldo shënon përpara portës (VIDEO) Më në fund Real Madridi ka shënuar golin e parë pas 80-të minuta lojë Goli është shënuar nga portugezi Ronaldo pas nj
Mourinho mbron Lukakun pas kritikave të shumta nga shtypi britanik Jose Mourinho ka mbrojtur përsëri sulmuesin e tij, pas disa kritikave që Lukaku ka marrë në këto ndeshjet e fundit.
Mbrojtësi i Borussias shënon gol si ZLATAN (VIDEO) Ai është një mbrojtës me karaktere të mira dhe me një fizik tipik si duhet të jetë një mbrojtës anësor. Në stërvitje
Edhe pas 400 ndeshjesh në Angli, Mourinho: Kam uri si në fillim Mbrëmjen e djeshme ndaj Swansea-s, Jose Mourinho drejtonte për herë të 400-ë, në Angli dhe Lingard ia shpërbleu me një d
Cristiano Ronaldo këndon himnin e Champiosit me pasion (VIDEO) Para fillimit të ndeshje Real Madridi – Totenhemit, si zakonisht u lëshua himni i Ligës së Kampionëve. Por ajo çfarë
Mourinho thur elozhe për PSG Jose Mourinho nuk e fsheh admirimin për Paris Saint-Germainin, sikundër nuk fsheh edhe faktin se karriera e tij si trajn
Letra emocionuese e Ronaldos për fëmijërinë e tij Dje Cristiano Ronaldo shkroi një letër emocionale rreth fëmijërisë së tij dhe kohes kur filloi si futbollist. Portug
Ronaldo rekord me Real Madridin, 400 ndeshje me fanellën Los Blancos Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, sot do ta zhvillojë ndeshjen e 400-të me fanellën e Los Blancos. Prej ardhj
Ronaldo i gatshëm për Champions Pas afro një muaji, Cristiano Ronaldo do të rikthehet të luajë një ndeshje zyrtare me Real Madridin, shkruan Gazeta Expr
Nani zyrtarish është zëvendësuesi i Keita Baldes Keita Balde la Lazion për tu bashkuar me Monacon. Lazio urgjent u hodh në merkato për të gjetur zëvendësuesin e tij
Lazio e zëvendëson Balden me një emër të madh Keita Balde la Italinë për të udhëtuar në Francë tek Monaco. Sipas GianlucaDiMarzio.com, Lazio mendon se Nani do të m
E pabesueshme, Ronaldo humb El Clasico-n Cristiano Ronaldo është dënuar me 5 ndeshje mos-lojë nga federata e arbitrimit spanjoll. 1 ndehjse dënim ka ardhur si
Nuk ndalet Mourinho, tani dëshiron të transferojë yllin e Tottenhamit Manchester United do të ndërhyjë sërish në tregun e transferimeve. Jose Mourinho u ka kërkuar drejtuesve të skuadrës
Milan dhe Sanches kanë pengesë Bayernin, jo Chelsean Renato Sanches është ende një opsion për AC Milan. AC Milan janë ende në kërkim për të nënshkraur me Renato Sanches s
Murinho flet për merkaton e United: Dua dhe dy lojtarë të tjerë Dera është e hapur për Gareth Bale që të bashkohet me Manchester Unitedin, pasi Jose Mourinho la të kuptohet se ai është