999 rezultate për

portugezi

E pabesueshme, Ronaldo mërzitet kur shënon Mandzukic (VIDEO) Ronaldo ka humbur një rast shumë të artë për të shënuar golin e parë më Juventusin, por ai nuk ka arritur që ta dërgojë
Maldini komenton kalimin e CR7 tek Juventus: Ne italianët jemi të zgjuar Rikthimi i tij në Milano bëri shumë bujë dhe të gjithë tani në kampin kuqezi janë të bindur se diçka e re po fillon. Bëh
Kjo video e Mourinhos do t'ju shkrijë se qeshuri (VIDEO) Jemi mësuar që Jose Mourinho ta shohim si pretagonist kryesor në mediat sportive për veprimet dhe deklaratat që ai bën.
Rivaliteti Messi-Ronaldo, portugezi rrëfen se çfarë do të ndodhë pas transferimit Cristiano Ronaldo ka insistuar se ai nuk i sheh lojtarët kundërshtarë si rivalë, duke thënë se çdo lojtarë lufton për kl
Ndryshim plani, në këtë datë zbarkon Ronaldo në Torino Juventusi ka bërë atë që quhet “goditja e shekullit” duke i marrë Realit të Madridit, yllin e ekipit, Cristiano Ronaldon
Agjenti i Ronaldos merr shumën marramendëse për transferimin e portugezit Ronaldo zyrtarisht është lojtarë i Juventus. Shumë ditë debate dhe spekulime u finalizuan me zyrtarizmin e 33-vjeçar
Ronaldo afër Italisë, shikoni kush është “aleati” i Juventusit për transferimin e portugezit Cristiano Ronaldo kërkon një sfidë të re në karrierën e tij, dhe me shumë mundësi ai do të zgjedhë Torinon si qytetin ku
Shoku i ngushtë i Cristiano Ronaldos tregon gjithçka për të ardhmen e portugezit Edu Aguirre, gazetar i “El Chiringuito de Jugones” dhe shok i ngushtë i Cristiano Ronaldos, ka hedhur dritë mbi të ardhm
"Ronaldo-Juventus" zbulohen 28 telefonatat që bindën portugezin 30 milionë euro kanë bërë që Ronaldo të tundohet për tu transferuar në Serinë A, te klubi i Juventus. Se paku kështu
Irani pa atlete në Botëror, reagon portugezi Queiroz Trajneri i skuadrës iraniane të futbollit, Karlos Queiroz, i ka kërkuar “Nike” t’i kërkojë ndjesë ekipit të tij, pasi ko
Cancelo, i huazuar nga Valencia por krenarë që luan me Interin Mbrojtësi i Interit, Cancelo, që është huazuar nga klubi i Valencia-s ka deklaruar se ndihet krenar që luan tek "zikaltë
Lajmet e fundit rreth dëmtimit të Cristiano Roaldos Ylli portugez, Cristiano Ronaldo do të kthehet dhe do të luajë për disa minuta kundër Villarrealit në sfidën e fundit, p
Telashe për Realin, Ronaldo ndjen dhimbje dhe do të mungojë disa ndeshje Reali Madridit nuk humbi vetëm për El Clasicon lojtarin më të mirë të tij, por edhe për në vijim. Portugezi akoma vaz
Ronaldo sonte kërkon rekordin historik Reali dhe tifozët karikohen shumë nga forma aktuale e Ronaldo. CR7 u lapushim në fundjavë në mënyrë që të jetë sa më
Gara për Topin e Artë e fokusuar tek Ronaldo dhe Salah, Messi offside Mohamed Salah ka rritur gjasat për të fituar çmimin “Topi i Artë” me paraqitjet e fundit dhe gjëja e fundit që duhet të
Monaco i shënon golin e parë PSG (VIDEO) Monaco i ka shënuar golin e parë PSG në "Parc des Princes". Ai që ka realizuar është portugezi, Rony Lopes në minutë
Mourinho optimist se ekipi i tij është i aftë ta ndalë Cityn Jose Mourinho nuk i intereson shtyrja e festës së titullit për të shtunën e ardhshme për Cityn. Portugezi beson se ekipi
Forma fantastike e Ronaldos, zbuloni se çfarë i ka thënë Zidane portugezit Plani që i kishte përgatitur Zinedie Zidane për yllin portugez, Cristiano Ronaldo po funksionon ashtu siç duhej, ku ai p
Këto pamje meritojnë respekt, juventinët ngrihen në këmbë për Ronaldon (VIDEO) Cristiano Ronaldo ishte mbrëmë lojtari i ndeshjes kundër Juventusit në kuadër të ndeshjes së parë çerekfinale. Në fil
Jose Mourinho analist futbolli ? Kjo është shifra që do të paguhet portugezi për një dalje në TV Botërori Rusi 2018 ka për të qenë ngjarja më e madhe futbollistike për këtë vit. Dhe këtë gjë e dinë mirë edhe televizio