999 rezultate për

portugezi

Ish e dashura e Cristiano Ronaldos akuzon ashpër portugezin (FOTO LAJM) Ish-e dashura e Cristiano Ronaldos, Jasmine Lennard, ka nisur një sulm të fortë ndaj sulmuesit të Juventusit, duke e qua
CR7 hyn në histori, bëhet portugezi me më shumë gola te Juventusi Cristiano Ronaldo nuk ka të ndalur. 33 vjecari ka thyer një tjetër rekord teksa është bërë golashënuesi portugezi më i
Sportisti më i pasur, Mejuedhër le pas Messin dhe Ronaldon Revista "Forbes" ka shpallur listat e personazheve më të paguara në botë, duke prekur të gjitha fushatat e jetës, por du
Mourinho i sjell ters ekipit të Setubalit (FOTO LAJM) Pas shkarkimit pak ditë më parë nga Manchester United,Jose Mourinho u kthye në vendlinjen e tij teksa ka ndjekur skuadrë
Alexis Sanchez kishte vënë bast me shokun e skuadrës se Mourinho do shkarkohej "The Sun", ka bublikuar një lajmt të pazakontë sot teksa ka bërë bujë në Angli. Prestigjozja britanike shkruan se ka qen
Unitedit shkarkoi Mourinhon, Neville i del në mbrojtje portugezit Ish-lojtari i Manchester Unitedit, Gerry Neville beson se shkarkimi i menaxherit Jose Mourinho ishte rezultat i një inve
Sfida kundër Young Boys në Champions, këto janë rekordet që synon Ronaldo Nuk ndalet sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo. Thuhet se portugezi do të jetë i gatshëm që të luajë në ndeshjen e
Alves sfidon Ronaldon, i shënon super gol Chievos (VIDEO) Bruno Alves i ka shënuar një super gol Chievos në minutën e 53 duke i dhënë përkohësisht barazimin Parmës, shkruan Albeu
Një ditë me Ronaldon, ja jeta mes luksit dhe fiksimet e yllit portugezit (FOTO LAJM) Ronaldo tashmë është në Itali dhe Juventusit i ka kushtuar 100 milionë për ta marrë në skuadër, blerja më e shtrenjta në
Efekti Mourinho, fëmijët imitojnë live portugezin (VIDEO) Gjesti i Jose Mourinhos në fund të ndeshjes vazhdon ta bëjë efektin e vetë. Pas përfundimit të ndeshjes, Mourinho dis
Cristiano Ronaldo shkruan historinë në Champions League Cristiano Ronaldo ka filluar nga fillimi përballjen kundër ish-skuadrës së tij, Manchester United. Por me këtë ndesh
Ky është rekordi i pathyeshëm i Ronaldos në Europë Cristiano Ronaldo është golashënuesi më i mirë në Ligën e Kampionëve në të gjitha kohërat. Një fakt interesant vjen nga
Gjesti fantastik i Ronaldos me tifozin që u fut brenda në fushë (FOTO LAJM) Juventus është duke fituar me rezultatin minimal 0-1 ndaj Manchester United në "Old Trafford". Në fillim të ndeshjes
Reali “qan” largimin e Ronaldos Skuadra e Real Madrid zhgënjen sërish në ndeshjen e radhës. Dy humbje të një pasnjëshme për kampionët në fuqi të Europës
Ronaldo shënon gol në stërvitje, e gjithë stafi qesh me portugezin (VIDEO) Cristiano Ronaldo ishte i pezulluar për ndeshjen e Juventusit kundër Young Boys, të cilën e fituan me rezultatin 3-0.
UEFA merr vendimin, kaq ndeshje pezullohet Ronaldo Ka lajme të mira për portugezin Kristiano Ronaldo. “Ylli” i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka debutuar në mënyrën më
​Zbulohen fjalët që Mourinho i kishte thënë Pogbas në stërvitje Pas ndeshjes kundër Wolvesit, Jose Mourinho i kishte thënë Pogbas se ai nuk ishte i veçantë, por ishte thjesht një lojta
Ronaldo: Kisha pak ankth për të shënuar golin e parë me Juventusin Cristiano Ronaldo arriti të shënonte sot golat e parë në Seria A me fanellën e Juventusit dhe pas ndeshjes portugezi ësh
Ronaldo hap hotelin në Paris me emrin "CR7" Cristiano Ronaldo ka lajmëruar se do të hap hotelin e tij të gjashtë “CR7”, zinxhirin e hoteleve në Paris më 2021. Pë
Vazhdon "mallkimi" për Ronaldon në Itali Transferimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madrid te Juventus bëri bujë të madhe. Por ndryshe nga sa pritje Ronaldo n