999 rezultate për

portugalia

Cristiano Ronaldo gati për Portugalinë (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është rikthyer me Kombëtaren e Portugalisë, Ylli i Juventusit i kishte munguar vendit të tij që nga 30
Portugalia merr vendimin për Ronaldon Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos ka publikuar listën me 25 lojtarë që do të jenë në dispozicion të tij për ndeshj
Paula i uron fat CR7 dhe Portugalisë në kualifikueset e Europianit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Paula Labaredas ka zgjedhur një mënyrë ndryshe për të ftuar rikthimin e Cristiano Ronaldo te Portugalia
U dënua në Spanjë, Portugalia mund t’i heqë dekoratat Ronaldos Portugalia do të analizojë vendimin e drejtësisë spanjolle për rastin e Cristriano Ronaldos (arriti një marrëveshje për
Mbrojtës nga Portugalia, trajneri i Kombëtares U-17 publikon listën e lojtarëve (FOTO LAJM) Trajneri i Kombëtares, U-17, Elvin Beqiri ka bërë publike ditën e sotme, listën me 25 futbollistët e grumbulluar për tur
Perla e radhës vjen nga Portugalia, shënohet super gol me roveshatë (VIDEO) Skuadra portugeze Rio Aves do të donte ta kandidonte që tani për Çmimin Pushkash, të golin më të bukur të vitit. Perl
Media britanike: UEFA e manipuloi shortin e Ligës së Kombeve Përballje emocionuese ka rezervuar shorti gjysmë-final i Ligës së Kombëve ku përballë janë vënë Holanda dhe Anglia.
Zyrtare: Portugalia organizatore e gjysmëfinaleve dhe finales së Ligës së Kombeve Portugalia zyrtarisht është përcaktuar si organizatore e gjysmëfinaleve dhe finales të Ligës së Kombeve, që do të mbahen
Portugalia luan ndaj Italisë, Ronaldo: Paçi fat djema! Portugalia do të luaj sonte ndaj Italisë në stadiumin "San Siro", ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. Por munges
Santos e zbulon: Ja kur këthehet CR7 te Portugalia Mungesa e Cristiano Ronaldos me Porugalinë nuk është ndjerë aspak. Luzitanët kanë fituar dy takimet e para teksa sot ka
Portugalia fiton me përmbysje ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Polonisë me rezultatin 2-3 në "Stadion Śląski". N
Portugalia shënon edhe golin e tretë ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Polonisë në "Stadion Śląski". Ai që ka shënuar është Bernard
Portugalia përmbys Poloninë (VIDEO) Portugalia ka përmbysur Poloninë në "Stadion Śląski". Këtë herë është një shënuar një autogol nga mbrojtës
Portugalia barazon rezultatin ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka barazuar rezultatin ndaj Polonisë në "Stadion Śląski". Ai që ka shënuar është sulmuesi Andre
Portugalia fiton minimalisht ndaj Italisë (VIDEO) Portugalia mposhti Italinë sot në "Estadio da Luz" me rezultatin minimal 1-0. Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi
Portugalia kalon në avantazh ndaj Italisë (VIDEO) Portugalia ka kaluar në avantazh ndaj Italisë në "Estadio da Luz". Autori i golit është sulmuesi i talentuar, Andre
Portugalia U-19 shpallet kampione e Europës , mposht në finale Italinë (VIDEO) Portugalia mposhti Italinë në finalen e Europianit të 19-vjeçarë të zhvilluar në Sianajoki të Finlandës. Koha e rregu
Zjarret më të frikshme këtë shekull, si u dogj edhe Portugalia me Rusinë Zjarri në periferi të bregdetit lindor të Athinës, që deri tani ka marrë 84 jetë, është ndër më shkatërrimtarët në Evrop
Cavani i tregon Ronaldos se kush bën ligjin, Portugalia jashtë Botërorit Ky nuk është Botërori i Messit dhe Ronaldos. Portugalia është eliminuar nga Kupa e Botës pasi u mposht me rezultatin
Mbrojtje e përgjumur, Portugalia barazon rezultatin ndaj Uruguajit (VIDEO) Portugalia ka rihapur ndeshjen ndaj Uruguajit në "Fisht Olympic Stadium", pasi shënoi golin e barazimit. Ai që arrit