999 rezultate për

portugalia

Plot 5 gola, Portugalia fiton në sekondat e fundit ndaj Kroacisë (VIDEO) Portugalia fiton 2-3 ndaj Kroacisë. Ballkanasit kaluan të parët në avantazh me anë të Mateo Kovacic, por në fillim të
Santos shpall listën e lojtarëve, 50 vite që nuk ndodhte te Portugalia (FOTO LAJM) Java e ardhshme rikthen ndeshjet e kombëtarëve. Portugalia do të zbresë tre herë në fushën e blertë gjatë muajit nëntor.
Ronaldo ka dalë 18 herë pozitiv me koronavirus Crisitano Ronaldo ishte mungesa e madhe e Juventusit në sfidën kundër Barcelonës. Portugezi nuk mundi të paraqitej në
Portugalia merr skenën, rasti i humbur nga Welinton bëhet "hit" (VIDEO) Welinton Junior është një emër i panjohur në vendin tonë, por në Portugali po bën xhiron e internetit me rastin që ka hu
Spanja dhe Portugalia bashkë për organizimin e Botërorit Spanja dhe Portugalia kanë nënshkruar një marrëveshje për të organizuar së bashku Kupën e Botës 2030. Federatat e dy
Wolves "pushtohet" nga portugezët, ja sa lojtarë ka Wolverhampton Wanderers janë shumë afër që të kompletojnë skuadrën me lojtarët nga Portugalia. Nuk ka ndodhur asnjëhe
Portugalia rrezikon të humbasë Ronaldon edhe ndaj Suedisë Kombëtarja e Portugalisë duket se do të jetë pa shërbimet e Ronaldos edhe në ndeshjen e radhës. Mbrëmë, Cristiano Ron
Liga e Kombeve: Portugalia dhuron spektakël pa CR7, Mbappe mjafton për Francën (VIDEO) U luajtën mbrëmjen e sotme 3 supersfidat e vlefshme për Ligën e Kombeve. Portugalia dhuroi spektakël ndaj Kroacisë duke
Ronaldo "tremb" Portugalinë, rrezikon sfidat me Kroacinë dhe Suedinë Portugalia në hall për gjëndjen e Cristiano Ronaldos. Vetëm dy ditë para përballjes me Kroacinë në Nations League, CR7 k
Lajmi i bujshëm: Portugalia rinis futbollin Portugalia me shumë gjasa do të jetë shteti i radhës që do të rifillojë kampionatin shumë shpejt madje brenda muajit maj
Rama poston videon nga Portugalia dhe këshillon Bashën: Kështu duhet të flasësh! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka shigjetuar opozitën, ndërsa ka postuar në facebook një video të kreut të opozitës në Portugali
Për tu marrë shembull, Portugalia u jep nënshtetësinë azilkërkuesve për shkak të pandemisë Portugalia ka vendosur tu japë nënshtetësinë të gjithë emigrantëtvedhe azilkërkuesit që ishin në proces verifikimi. K
Nga Portugalia vijnë lajmet nëse CR7 është prekur nga Koronavirusi "Situata është analizuar siç duhet dhe është garantuar në këtë kohë që nuk ka mundësi të infeksionit, shkruan Albeu.com.
Pasuesi i Eriksen vjen nga Portugalia Largimi i Christian Erikseni nga Tottenhami mund të jetë në detajet e fundit. Tashmë pritet të vendoset nëse danezi do t
Portugalia e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Serbisë (VIDEO) Portugalia ka arritur të shënoj përballë Serbisë në minutën e 42’ pas një rrëmujë në zonë Carvahlo arrinë ta dërgojë top
30 trofe në karrierë, Ronaldo: Portugalia do fitojë edhe pa mua Liga e Kombeve ishte trofeu i 30-të në karrierën 17 vjeçare të yllit portugez Cristiano Ronaldo. që pas finales ndaj Hol
Zhbllokohet finalja e Ligës së Kombeve, Portugalia befason Holandën (VIDEO) Portugalia ka kaluar në avantazh në ndeshjen fianle të Ligës së Kombeve kundër Holandës. Luzitatën të udhëhequr nga C
Ronaldo het-trick, Portugalia në finale (VIDEO) Portugalia ka kaluar në finale të Play-off të Nations League pasi ka mposhtur Zvicrën me rezultat 3-1. Të tre golat p
Spektakolar Ronaldo, Portugalia zhbllokon ndeshjen ndaj Zvicrës (VIDEO) Portugalia ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Zvicrës fal një super goli nga kapiteni Cristiano Roanaldo në minu