999 rezultate për

portugali

Cristiano Ronaldo gati për Portugalinë (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është rikthyer me Kombëtaren e Portugalisë, Ylli i Juventusit i kishte munguar vendit të tij që nga 30
Portugalia merr vendimin për Ronaldon Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos ka publikuar listën me 25 lojtarë që do të jenë në dispozicion të tij për ndeshj
Paula i uron fat CR7 dhe Portugalisë në kualifikueset e Europianit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Paula Labaredas ka zgjedhur një mënyrë ndryshe për të ftuar rikthimin e Cristiano Ronaldo te Portugalia
Kolumbia zyrtarizon trajnerin e njohur portugez Kolumbia ka gjetur një trajner të njohur dhe ai është Carlos Quiroz. Portugezi do drejtojë Kolumbinë deri në përfundi
U dënua në Spanjë, Portugalia mund t’i heqë dekoratat Ronaldos Portugalia do të analizojë vendimin e drejtësisë spanjolle për rastin e Cristriano Ronaldos (arriti një marrëveshje për
Mbrojtës nga Portugalia, trajneri i Kombëtares U-17 publikon listën e lojtarëve (FOTO LAJM) Trajneri i Kombëtares, U-17, Elvin Beqiri ka bërë publike ditën e sotme, listën me 25 futbollistët e grumbulluar për tur
Perla e radhës vjen nga Portugalia, shënohet super gol me roveshatë (VIDEO) Skuadra portugeze Rio Aves do të donte ta kandidonte që tani për Çmimin Pushkash, të golin më të bukur të vitit. Perl
Media britanike: UEFA e manipuloi shortin e Ligës së Kombeve Përballje emocionuese ka rezervuar shorti gjysmë-final i Ligës së Kombëve ku përballë janë vënë Holanda dhe Anglia.
Zyrtare: Portugalia organizatore e gjysmëfinaleve dhe finales së Ligës së Kombeve Portugalia zyrtarisht është përcaktuar si organizatore e gjysmëfinaleve dhe finales të Ligës së Kombeve, që do të mbahen
Portugalia luan ndaj Italisë, Ronaldo: Paçi fat djema! Portugalia do të luaj sonte ndaj Italisë në stadiumin "San Siro", ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. Por munges
Santos e zbulon: Ja kur këthehet CR7 te Portugalia Mungesa e Cristiano Ronaldos me Porugalinë nuk është ndjerë aspak. Luzitanët kanë fituar dy takimet e para teksa sot ka
Sot supersfida Italy- Portugali, pa Cr7 Sot në mbrëmje në 20:45 do të startojë supersfida Italy-Portugali në stadiumin San Siro të Milanos. Në këtë sfidë së
Skandal në Portugali, Benfica hedh në gjyq Porton për spiunazh Nuk kanë fund skandalet në Portugali. Sipas gazetës “A Bola”, klubi i Benfikës ka denoncuar së fundmi Porton për dhunim
Ronaldo lihet përsëri jashtë skuadrës të Portugalisë Portugalia do të zhvillojë dy ndeshje gjatë muajit nëntor, që të dyja në kuadër të Ligës së Kombeve. Portugezët do të pë
Goditi me tërë forcën Portugalinë, pamjet e shkatërrimit që la pas uragani Leslie Uragani ”Leslie”, ishte më i fuqishmi ka goditur Portugalinë që nga viti 1842, përpara se të orientohet drejt Spanjës fq
Portugalia fiton me përmbysje ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Polonisë me rezultatin 2-3 në "Stadion Śląski". N
Portugalia shënon edhe golin e tretë ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Polonisë në "Stadion Śląski". Ai që ka shënuar është Bernard
Portugalia përmbys Poloninë (VIDEO) Portugalia ka përmbysur Poloninë në "Stadion Śląski". Këtë herë është një shënuar një autogol nga mbrojtës
Portugalia barazon rezultatin ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka barazuar rezultatin ndaj Polonisë në "Stadion Śląski". Ai që ka shënuar është sulmuesi Andre
Zhbllokohet ndeshja, Polonia kalon në avantazh ndaj Portugalisë (VIDEO) Polonia ka kaluar në avantazh ndaj Portugalisë në "Stadion Śląski". Ai që ka shënuar është sulmuesi i Geno