999 rezultate për

portokallia

Aktori paralajmëron projektin e ri, Gaz Paja ikën nga Portokallia? Gaz Paja konsiderohet si një nga aktorët më të mirë në botën e showbizit shqiptar. Ai u diskutua shumë herë për largi
Gaz Paja sqaron arsyen pse vendosi të largohej nga Portokallia Në sezonin e ri të spektaklit të humorit ‘Portokalli’, u vu re mungesa e shumë aktorëve të cilët janë larguar nga progra
Jul Deda e thotë copë: S'do ikja nga Portokallia por më pushuan Julian Deda është një ndër aktorët e humorit më të dashur për publikun shqiptar. Gjatë një interviste në Urbanus Blog
U zu me të gjithë aktorët, Altin Basha largohet nga Portokallia? Ai u vu në qendër të mediave dhe rrjeteve sociale për shkak se u akuzua nga shumë aktorë si shkaku kryesor i largimit ng
Altin Basha: Ermali u largua nga “Portokallia” për fustanet e nuseve Regjisori i “Portokallisë”, Altin Basha ditën e sotme ka qënë i ftuar në forumet e UET, ku ai ka folur për spektaklin e
Sherret me Altin Bashën, këta janë aktorët e larguar nga Portokallia (FOTO LAJM) Duket se aktorët më të mirë të Portokallisë kanë gjithnjë tendencën ta lënë spektaklin më gjysmë dhe të largohen. Kë
Aktori sqaron përfundimisht zërat: Ika nga Portokallia për shkak të Altin Bashës Erion Isai u largua nga Portokalli këtë sezon dhe jo me pak zhurmë. Së fundmi ai ka dhënë një intervistë për “Jo vet
A do të rikthehet sërish në Portokalli? Bes Kallaku ka një përgjigje të prerë Besart Kallaku u largua nga "Portokallia" për shkak të angazhimeve të tjera personale. Largimi i tij është komentuar
U largua nga Portokallia, flet aktori: Nuk kthehem kurrë në Top Channel Erion Isai ishte një nga emrat e aktorëve të larguar nga portokallia këtë sezon të ri. Së bashku me partnerin Bes Kal
Të gjithë kundër Altin Bashës, aktori i njohur rrëfen si e largoi nga "Portokallia" Janë shtuar akuzat ndaj regjisorit të "Portokallisë", Altin Basha. Ishte Julian Deda ai që foli i pari duke thënë se
Tjetër sulm për Altin Bashën, aktori tregon si e përzunë nga "Portokallia" Një ndër aktorët më të dashur të humorit Ervin Bejleri, ka treguar për herë të parë arsyen pse u largua nga Portokallia
Jul Deda, "pa dorashka" ndaj Altin Bashës: T'a tregoj unë pse ika nga "Portokallia" Një status i aktorit të humorit Julian Deda për largimet nga “Portokalli” shkaktoi mjaft zhurmë në median online si dhe
Jul Deda i jep "shuplakën" e radhës Altin Bashës: Ja pse ika nga "Portokallia" Një status i aktorit të humorit Julian Deda për largimet nga “Portokalli” shkaktoi mjaft zhurmë në median online si dhe
Agron Llakaj tregon për herë të parë arsyen se pse u largua nga Portokallia I ftuar sonte në “Xing me Ermalin”, humoristi Agron Llakaj ka rrëfyer për herë të parë pse u largua nga “Portokalli” dhe
Florjan Binaj flet për herë të parë për largimin nga "Portokallia" Zërat se Florjan Binaj i njohur ndryshe si "polici" do të largohej nga Portokallia, qarkulluan me furi këto ditë në med
Arbana sqaron largimin e Florjan Binaj nga "Portokallia" Prej ditësh qarkullon lajmi se Florjan Binaj i njohur si "Polici" i Portokallisë, do largohej nga spektakli i humorit.
Këta janë aktorët që janë larguar nga Portokallia (FOTO LAJM) Duket se aktorët më të mirë të Portokallisë kanë gjithnjë tendencën ta lënë spektaklin më gjysmë dhe të largohen. Kë
"Polici" ikën nga Portokallia, por ky nuk është lajmi më i keq Florian Binaj, aktori më i dashur i Portokallisë, nuk do të jetë më pjesë e këtij spektakli të Top Channel. Dritare.n
Konfirmon aktori i njohur: Po, po largohem nga “Portokallia”! Erion Isai, aktori i njohur i spektaklit të humorit, është përfolur disa herë, se mund të jetë duke u larguar nga spekt
Çfarë po ndodh?! “Portokallia” braktiset nga dy aktorët e njohur të humorit Spektakli i humorit “Portokalli” pritet të fillojë në shtator, por ashtu siç është shkruar edhe me herët do t’i mungojnë