999 rezultate për

portokalli

Jul Deda i jep "shuplakën" e radhës Altin Bashës: Ja pse ika nga "Portokallia" Një status i aktorit të humorit Julian Deda për largimet nga “Portokalli” shkaktoi mjaft zhurmë në median online si dhe
Agron Llakaj tregon për herë të parë arsyen se pse u largua nga Portokallia I ftuar sonte në “Xing me Ermalin”, humoristi Agron Llakaj ka rrëfyer për herë të parë pse u largua nga “Portokalli” dhe
Zbulohet kush do të jetë "Ardit Gjebrea" i Portokallisë Ka shkaktuar shume diskutime fakti se këtë sezon të Portokallisë do të ketë një personazh të ri i cili do të imitojë Ar
La Portokallinë, Bes Kallaku drejt Turqisë Thashethemet se Besi do të ikte nga Portokallia këtë sezon janë vërtetuar nga ky i fundit. Ai ka bërë të ditur për p
Altin Basha: Kush do ta drejtojë Portokallinë dhe ç'ka ndodhur me Florin Të panumërta kanë qenë shkrimet dedikuar Portokallisë dhe ndryshimeve që do të vijnë sezonin e ri, por në fund e gjithë
Florjan Binaj flet për herë të parë për largimin nga "Portokallia" Zërat se Florjan Binaj i njohur ndryshe si "polici" do të largohej nga Portokallia, qarkulluan me furi këto ditë në med
Florian Binaj tregon arsyen që e bëri të rikthehet në “Portokalli” Florian Binaj është rikthyer në Portokalli. Altin Basha, regjisori i “Portokalli” e konfirmoi pjesëmarrjen e Florit
Regjisori i "Portokallisë" i përgjigjet Jul Dedës: S'merrem ata që lehin Aktori Julian Deda nuk i kurseu akuzat publike ndaj regjisorit të "Portokalli-së", Altin Basha duke thënë se prej tij ja
Arbana sqaron largimin e Florjan Binaj nga "Portokallia" Prej ditësh qarkullon lajmi se Florjan Binaj i njohur si "Polici" i Portokallisë, do largohej nga spektakli i humorit.
Top Channel-it i largohet një tjetër aktor humori Të shumtë kanë qenë largimet nga Top Channel të figurave të rëndësishme të gazetarisë dhe moderimit që i dhanë fuqi ekra
Dorëzohet Top Channel, rikthen sërish “policin” e Portokallisë Florian Binaj është padyshim aktori më i dashur i "Portokallisë", simpati të cilën e ka fituar me shumë role interesante
Këta janë aktorët që janë larguar nga Portokallia (FOTO LAJM) Duket se aktorët më të mirë të Portokallisë kanë gjithnjë tendencën ta lënë spektaklin më gjysmë dhe të largohen. Kë
Zbulohet arsyeja pse Flori braktisi "Portokallinë" Florjan Binaj , një nga aktorët e parë të Portokallisë, ka vendosur të lërë spektaklin e humorit pas 13 vitesh në ekran.
"Polici" ikën nga Portokallia, por ky nuk është lajmi më i keq Florian Binaj, aktori më i dashur i Portokallisë, nuk do të jetë më pjesë e këtij spektakli të Top Channel. Dritare.n
Konfirmon aktori i njohur: Po, po largohem nga “Portokallia”! Erion Isai, aktori i njohur i spektaklit të humorit, është përfolur disa herë, se mund të jetë duke u larguar nga spekt
Çfarë po ndodh?! “Portokallia” braktiset nga dy aktorët e njohur të humorit Spektakli i humorit “Portokalli” pritet të fillojë në shtator, por ashtu siç është shkruar edhe me herët do t’i mungojnë
Dalin fotot nga dasma e aktorit të njohur të Portokallisë (FOTO LAJM) Ai është kthyer në një nga aktorët më të dashur për publikun me rolet e pikasura dhe tipin shumë pa komplekse. Por me
Martohet papritur aktori i Portokallisë (FOTO LAJM) Ai është kthyer në një nga aktorët më të dashur për publikun me rolet e pikasura dhe tipin shumë pa komplekse. Por me
Gaz Paja largohet nga Portokallia?! (FOTO LAJM) Pritet që sezoni i ardhshëm televiziv në ekranet shqiptare të vijë me ndryshime të mëdha dhe ndoshta edhe me fytyra të r
Gazetarja e njohur i quan vajzat "maloke", masakrohet nga fansat (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur Dasara Karaeski ka postuar një status në Facebookun e saj ku ka shprehur pakënaqësinë kundrejt një