E FUNDIT/ Gjykata merr vendimin e papritur për banorët e Astirit
999 rezultate për

portokalli

Altin Basha: Ermali u largua nga “Portokallia” për fustanet e nuseve Regjisori i “Portokallisë”, Altin Basha ditën e sotme ka qënë i ftuar në forumet e UET, ku ai ka folur për spektaklin e
U bë nënë, aktorja e “Portokalli” paralajmëron martesën (FOTO LAJM) Me rolin e saj te "cifti i lumtur" ajo u bë shumë e dashur për publikun shqiptar. Që kur Desantini, djali i aktores
Plas puthja live në "Portokalli", çfarë ndodhi mbrëmë mes Arian Çanit dhe "Bazellës" (FOTO LAJM) "Portokallia" ka futur një puntatë me emrin "Zona e Brrylit" ku imitohet Arian Çani dhe emisioni i tij. Ajo moderohet
Fillon"lufta"! Garë e fortë mes Marina Vjollcës dhe Portokallisë Duket tamam si gjendje emergjence. Nëse deri dje konkurrenca mes Klanit dhe Topit bëhej në heshtje por dhëmb për dhëmb,
Përfitimet që vijnë nga portokalli i kuq Një studim i ndërmarrë nga disa shkencëtarë italianë dhe britanikë ka zbuluar se portokalli i kuq ndihmon për të zvogëlu
Martohet papritur e pakuptuar aktorja e "Portokallisë" (FOTO LAJM) Aktorja Oriana Came u bë e njohur për publikun shqiptar pas rolit të Donës në Portokalli, ku luante rolin e një vajze q
Sherret me Altin Bashën, këta janë aktorët e larguar nga Portokallia (FOTO LAJM) Duket se aktorët më të mirë të Portokallisë kanë gjithnjë tendencën ta lënë spektaklin më gjysmë dhe të largohen. Kë
Aktori sqaron përfundimisht zërat: Ika nga Portokallia për shkak të Altin Bashës Erion Isai u largua nga Portokalli këtë sezon dhe jo me pak zhurmë. Së fundmi ai ka dhënë një intervistë për “Jo vet
A do të rikthehet sërish në Portokalli? Bes Kallaku ka një përgjigje të prerë Besart Kallaku u largua nga "Portokallia" për shkak të angazhimeve të tjera personale. Largimi i tij është komentuar
U largua nga Portokallia, flet aktori: Nuk kthehem kurrë në Top Channel Erion Isai ishte një nga emrat e aktorëve të larguar nga portokallia këtë sezon të ri. Së bashku me partnerin Bes Kal
Aktori më i dashur i “Portokallisë” feston ditëlindjen (FOTO LAJM) Aktori i dashur i humorit, Florjan Binaj ka vendosur të na prezanotjë me familjen e tij pikërisht me rastin e ditëlindje
Të gjithë kundër Altin Bashës, aktori i njohur rrëfen si e largoi nga "Portokallia" Janë shtuar akuzat ndaj regjisorit të "Portokallisë", Altin Basha. Ishte Julian Deda ai që foli i pari duke thënë se
Tjetër largim nga "Portokalli", Gaz Paja braktis spektaklin (FOTO LAJM) Në sezonin e ri të spektaklit të humorit ‘Portokalli’, u vu re mungesa e shumë aktorëve të cilët janë larguar nga progra
Braktisën Portokallinë, Bes Kallakun dhe Erion Isain do t’i shihni në Tv Klan Bes Kallaku dhe Erion Isai padyshim që ishin dy “ikonat” e “Portokallisë” por këtë edicion ato vendosën të largoheshin n
Tjetër sulm për Altin Bashën, aktori tregon si e përzunë nga "Portokallia" Një ndër aktorët më të dashur të humorit Ervin Bejleri, ka treguar për herë të parë arsyen pse u largua nga Portokallia
Juli flet sërish për Altin Bashën e "Portokallisë": Të gjithë shokët më çuan SMS Julian Deda ka folur sërish në lidhje me thyerjen mes tij dhe regjisorit të "Portokallisë" Altin Basha duke shpjeguar ed
Jul Deda, "pa dorashka" ndaj Altin Bashës: T'a tregoj unë pse ika nga "Portokallia" Një status i aktorit të humorit Julian Deda për largimet nga “Portokalli” shkaktoi mjaft zhurmë në median online si dhe
Xhemi, tashmë gati për sezonin e ri të Portokallisë (FOTO LAJM) Ajo konsiderohet si një nga femrat më të bukura dhe më në formë të showbizit shqiptar. Moderatorja shumë e njohur Xhe
Agron Llakaj: Për fajin e Ardit Gjebreas më mbajtën dy rroga në “Portokalli” Lajmi se Agron Llakaj do të largohej nga spektakli i humorit “Portokalli” bëri bujë në vitin 2010, ku u përfol se humori
Jul Deda i jep "shuplakën" e radhës Altin Bashës: Ja pse ika nga "Portokallia" Një status i aktorit të humorit Julian Deda për largimet nga “Portokalli” shkaktoi mjaft zhurmë në median online si dhe