999 rezultate për

portokalli

Polici i “Portokalli”, Florjan Binaj bën Shakohoxhën në San Siro (VIDEO) Imitimet e tij janë pothuaj perfekte, por një prej atyre që qëndron në faqet e para te katalogut artistik është imitimi
Polici i Portokallisë komenton ndeshjen Inter - Roma (VIDEO) Humoristi Florjan Binaj ishte i pranishëm sonte në “Giuseppe Meazza” për të shijuar nga afër spektaklin mes Romës dhe In
Aktori i Portokallisë drejt altarit: Kjo do të jetë nusja ime! (FOTO LAJM) Rezart Veleshnja është kthyer në një ndër aktorët kryesorë të spektaklit të humorit "Portokalli". Si duket suksesi në
Si ta ruani ushqimin për bebet me banane? Meqë bananet janë kaq të lehta dhe të shpejta për t’u përgatitur, nuk ia vlen që ato t’i shtypësh apo t’i bësh pure më p
Fotina e '‘Portokallisë'’ thumbon Olta Gixharin Aktorja e ‘'Portokallisë'’ Delina Zhupa duket se ka thumbuar paksa aktoren Olta Gixhari duke e quajtur atë të mbivlerësu
Fruta dhe ujë për dhëmbë të bardhë Për të pasur dhëmbë të bardhë dhe të shëndetshëm, vëmëndje të madhe nuk mund ti kushtojmë vetëm larjes por edhe ushqimit
Aktori paralajmëron projektin e ri, Gaz Paja ikën nga Portokallia? Gaz Paja konsiderohet si një nga aktorët më të mirë në botën e showbizit shqiptar. Ai u diskutua shumë herë për largi
Gaz Paja sqaron arsyen pse vendosi të largohej nga Portokallia Në sezonin e ri të spektaklit të humorit ‘Portokalli’, u vu re mungesa e shumë aktorëve të cilët janë larguar nga progra
Aktori i Portokallisë në zi, humbet mikun e ngushtë Aktori i njohur i Portokallisë Marin Orhasani ka humbur ditën e sotme shokun e tij të ngushtë. Ai ka shkruar një mes
Doktori i “Portokallisë” rrëfen simpatinë për Berishën Është pagëzuar “drejtori i Portokallisë” që nga viti 2013, pasi sipas Erdit Asllanajt jetojmë në kohën e drejtorëve, të
Trondit Drilon Hoxha! Drilon Hoxha aktori i ri dhe i talentuar shqiptar u bë i njohur për herë të parë në shfaqjen televizive, “Ti vlen”, ku u
Largimet në Portokalli dhe akuzat kundër Bashës, flet Elvis Pupa Ai ka qene dikur një nga aktorët më të preferuar nga programi i humorit “Portokalli”. Sot Elvis Pupa është në nisje
Jul Deda e thotë copë: S'do ikja nga Portokallia por më pushuan Julian Deda është një ndër aktorët e humorit më të dashur për publikun shqiptar. Gjatë një interviste në Urbanus Blog
Mungojnë topat e borës në Sarajevë, por lyhen me bojë Në Sarajevë, të dielën e kaluar për në orën 13:00, ishte programuar derbi shumë i ndjerë mes Zeljeznicarit (që kërkonte
E imiton në "Portokalli", si reagoi Arditi ndaj Rezart Veleshnjës kur u takuan nga afër (FOTO LAJM) Aktori Rezart Veleshnja ka filluar "Portokallinë" e këtij viti duke imituar Ardit Gjebrenë në emisionin "E Diela Shqipta
U zu me të gjithë aktorët, Altin Basha largohet nga Portokallia? Ai u vu në qendër të mediave dhe rrjeteve sociale për shkak se u akuzua nga shumë aktorë si shkaku kryesor i largimit ng
Aktori i portokallisë rrëfen grindjet brenda stafit I ftuar në takimin e së martës në “Pop Culture” ka qenë aktori Erdit Asllanaj, i cili njihet dhe pëlqehet shumë për roli
Aktori i Portokallisë në zi, humb personin e afërt (FOTO LAJM) Olsi Bylyku është një nga aktorët e rinj të emisionit të humorit “Portokalli”. I njohur ndryshe si “Kimikati” aktori
Hodhën tonelata me lëkura portokalli në tokë të shkretë, 16 vite më vonë ajo lulëzon (FOTO LAJM) Nëse nevojshmëria industriale dhe ambientale do të bashkëpunonte me sinergjinë, rezultati do të ishte i pabesueshëm.
Aktori për “2XL”: Nuk do shkoja kurrë në një emision aq të dobët Aktori i njohur Erion Isai bëri bujë më largimine tij nga Portokallia këtë sezon. Madje ai ka nisur me Bes Kallakun