999 rezultate për

portokalli

Mos i hidhni lëkurat e portokallit! Vepron si magji në trupin tuaj A jeni i sigurt për të bërë lëngun tuaj të portokallit dhe për të hedhur lëvozhgën larg? Mos e bëj më përsëri! Lëvor
U bë nostalgjik, mos është kjo një shenjë që Besi do të rikthehet në Portokalli? (VIDEO) Bes Kallaku është një nga aktorët më të dashur të humorit në Shqipëri. Rrugëtimi i tij në ekran nisi shumë vite më parë,
E ka filluar me 30 mijë lekë, sa ishte rroga e fundit e Bes Kallakut në "Portokalli" (VIDEO) Bes Kallaku është një ndër aktorët më të suksesshëm që ka dalë nga Portokallia. Por të gjithë janë kurioz sa është pa
Receta shtëpiake për t’u shëruar nga gripi ur vjen dimri, shanset për t’u prekur nga gripi rriten ndjeshëm. Prandaj, të gjithë duhet të njohim disa metoda natyrale
Alketa Vejsiu nuk do të gjej qetësi, Xhemi dhe Salsano ironizojnë moderatoren (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar u mbajt nata finale e “Festivalit të 58-të RTSH-së”, ku fituese e çmimit të parë u shpall Arilena Ara.
Jo vetëm Ami, pas 12 vitesh edhe Ermal Mamaqi rikthehet në Portokalli (FOTO LAJM) Ditën e djeshme me anë të një postimi në Instastory, moderatorja e cila i ka munguar ekranit vitet e fundit, Amarda Tosk
Jo vetëm Ami, kthehen në “Portokalli” edhe Bes Kallaku me Ermal Mamaqin Ditën e djeshme bëri bujë lajmi se Amarda Toska do të rikthehet në emisionin “Portokalli” pas 9 vitesh mungesë. Sot u
"Shtëpi e ëmbla shtëpi", Ami rikthehet prezantuese në Portokalli? Amarda Toska rikthehet nw Portokalli? Kanë kaluar plot 9 vite që kur Amarda Toskën e shihnim të prezantonte spektaklin e
Zbulohet receta! Si të përgatisësh në shtëpi biskotat e famshme të familjes Mbretërore (VIDEO) Doni të përgatisni biskotat më të famshme për festën e Krishtlindjeve? Shefat e kuzhinës nga familja Mbretërore në Brita
E zëvëndësoi në "Portokalli", Delinda flet për herë të parë për Arjola Demirin (FOTO LAJM) E ndjek tani shoë-n dhe mendon se të ka zëvendësuar më së miri nusja e re, Arjola Demiri, te "Çifti i lumtur"? Pa dy
Me aktorin në krahë teksa bën "squat", momenti pikant kur Florit i grisen pantallonat (VIDEO) Aktori i njohur i Portokallisë, Florjan Binaj, njihet me shumë nga rolet e tij, e që ka bërë për vete shumë fansa për sh
"Më thonin hajde pas 2 muajsh", aktori i Portokallisë tregon si u bë pjesë e spektaklit (VIDEO) Erdit Asllanaj është një nga aktorët më të njohur të "Portokallisë" e që na ka bërë gjithnjë të qeshim me humorin e batu
E imitonte në Portokalli, ish-zëdhënësja e Sali Berishës ia thotë troç në emision Julian Dedës (VIDEO) "Vip-at në politikë", kjo ishte tema e kësaj të mërkure në "Soirée" me Jonida Shehun në Top Channel. Memli Krasniqi,
U largua nga “Portokallia”, çfarë mendon Olsi Bylyku për një rikthim të mundshëm (FOTO LAJM) Ditën e sotme aktori i njohur, Olsi Bylyku ishte i ftuar në emisionin “Rreze dielli”. Në një intervistë të gjatë ai
Maskë me lëng portokalli për një fytyrë që rrezaton nga mirëqienia Kur mendojmë për portokallet dhe vitaminën C, automatikisht mendojmë edhe për bukurinë. Në këtë artikull do të mësoni si
Iku nga "Portokalli" në Tv Klan, Erion Isai: Do të bëhet lajm, por është lider (VIDEO) Për Erion Isain, largimi nga “Portokallia” erdhi vetëm si pasojë e zhvillimit profesional. Në një intervistë për “Rreze
U largua nga "Xing me Ermalin", Mamaqi tentativë për tu rikthyer në "Portokalli"? (FOTO LAJM) Sezoni i ri startoi, të gjitha shoë-t televizive mbaruan puntatën e parë. Kush me shumë sukses e kush me më pak, por
Pesë arsye përse duhet të pini lëng portokalli çdo ditë Lëngu i portokallit është ndër lëngjet më të njohura në të gjithë botën. Të pish një gotë me lëng portokalli çdo mëngjes
U tha se ai e hoqi nga "Portokalli", Delinda Disha merr bashkëshortin në "Klanifornia" (FOTO LAJM) Aktorja e famshme e “Portokallisë”, që të gjithë e njohëm si “Miss Dhoqina nga Patosi”, Delinda Disha, këtë sezon të ri
Ikën Adi nga "Shiko Kush Luan", Luana krah 2 aktorëve të njohur të "Portokallisë" (VIDEO) Bletët punëtore e bënë gati skenën për fillimin e “Shiko kush Luan”. Luana Vjollca ka treguar pak minuta më parë se e