999 rezultate për

portokalli

Qumësht apo lëng portokalli, cili të duhet në mëngjes Për disa njerëz është më e zakonshme që pas zgjimit nga mëngjesi të vrapojnë drejt kuzhinës për të pirë kafenë e parë, p
Sot është nënë e dy fëmijëve, por e mbani mend Amin si balerinë në "Portokalli"? (FOTO LAJM) Dikur ajo ka qënë ish-balerinë në trupën e baletit të Top Channel dhe prezantuese e emisionit “Portokalli”. Bëhet fj
Mos i hidhni lëkurat e portokallit! Vepron si magji në trupin tuaj A jeni i sigurt për të bërë lëngun tuaj të portokallit dhe për të hedhur lëvozhgën larg? Mos e bëj më përsëri! Lëvorj
"Plasi" mes Portokalli dhe Klanifornia: Plagjaturistët, as të kopjoni nuk dini (VIDEO) "Portokalli" dhe "Klanifornia" janë dy programet humoristike që transmetohet respektivisht njëri në Top Channel dhe tjet
"Portokalli" nuk do të vazhdojë më transmetimin (FOTO LAJM) Për të na shoqëruar këto ditë izolimi në shtëpi, emisioni i humorit “Portokalli” vendosi të na hiqte paksa mërzinë. N
"Portokalli" me surpriza, kështu do t'ju shoqërojë ditët e izolimit (VIDEO) Një nga masat e aktit normativ që miratoi qeveria parashikonte sanksione për televizionet. Kështu transmetimet audio
Gaz Paja drejt largimit nga Top Channel? Aktori tregon hapur planet Aktori i humorit Gaz Paja nuk e përjashton si mundësi se nëse i vjen një ofertë më e mirë se “Portokalli”-a, atëherë nuk
"Nëse më ofrojnë diçka më të mirë", Gaz Paja paralajmëroi largimin nga "Portokalli"? (VIDEO) Aktori i njohur i humorit Gaz Paja, në një intervistë për "Motor Plus" në Vizion Plus, ka bërë me dije se për momentin ë
Këto janë fanellat e treta të Juventusit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Llogaria në Twitter, La Maglia Bianconera, ka publikuar imazhe të asaj që supozohet se është fanella e tretë e Juventusi
Mos i hidhni lëkurat e portokallit! Vepron si magji në trupin tuaj A jeni i sigurt për të bërë lëngun tuaj të portokallit dhe për të hedhur lëvozhgën larg? Mos e bëj më përsëri! Lëvor
U bë nostalgjik, mos është kjo një shenjë që Besi do të rikthehet në Portokalli? (VIDEO) Bes Kallaku është një nga aktorët më të dashur të humorit në Shqipëri. Rrugëtimi i tij në ekran nisi shumë vite më parë,
E ka filluar me 30 mijë lekë, sa ishte rroga e fundit e Bes Kallakut në "Portokalli" (VIDEO) Bes Kallaku është një ndër aktorët më të suksesshëm që ka dalë nga Portokallia. Por të gjithë janë kurioz sa është pa
Receta shtëpiake për t’u shëruar nga gripi ur vjen dimri, shanset për t’u prekur nga gripi rriten ndjeshëm. Prandaj, të gjithë duhet të njohim disa metoda natyrale
Alketa Vejsiu nuk do të gjej qetësi, Xhemi dhe Salsano ironizojnë moderatoren (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar u mbajt nata finale e “Festivalit të 58-të RTSH-së”, ku fituese e çmimit të parë u shpall Arilena Ara.
Jo vetëm Ami, pas 12 vitesh edhe Ermal Mamaqi rikthehet në Portokalli (FOTO LAJM) Ditën e djeshme me anë të një postimi në Instastory, moderatorja e cila i ka munguar ekranit vitet e fundit, Amarda Tosk
Jo vetëm Ami, kthehen në “Portokalli” edhe Bes Kallaku me Ermal Mamaqin Ditën e djeshme bëri bujë lajmi se Amarda Toska do të rikthehet në emisionin “Portokalli” pas 9 vitesh mungesë. Sot u
"Shtëpi e ëmbla shtëpi", Ami rikthehet prezantuese në Portokalli? Amarda Toska rikthehet nw Portokalli? Kanë kaluar plot 9 vite që kur Amarda Toskën e shihnim të prezantonte spektaklin e
Zbulohet receta! Si të përgatisësh në shtëpi biskotat e famshme të familjes Mbretërore (VIDEO) Doni të përgatisni biskotat më të famshme për festën e Krishtlindjeve? Shefat e kuzhinës nga familja Mbretërore në Brita
E zëvëndësoi në "Portokalli", Delinda flet për herë të parë për Arjola Demirin (FOTO LAJM) E ndjek tani shoë-n dhe mendon se të ka zëvendësuar më së miri nusja e re, Arjola Demiri, te "Çifti i lumtur"? Pa dy
Me aktorin në krahë teksa bën "squat", momenti pikant kur Florit i grisen pantallonat (VIDEO) Aktori i njohur i Portokallisë, Florjan Binaj, njihet me shumë nga rolet e tij, e që ka bërë për vete shumë fansa për sh