999 rezultate për

portokall

"Polici i Portokallisë" braktis showin e humorit (FOTO LAJM) Prej pak javë ka startuar “Verë dhe Portokalle”, ku trupa e aktorëve të njohur udhëtojnë drejt një qyteti të ndryshëm pë
"Polici" i Portokallisë, tregon punët që ka bërë para se ti hynte aktrimit, do habiteni Dy aktorët e humorit të ‘Portokalli’, Flor Binaj dhe Ledio Lako, kanë qenë të ftuarit specialë të ‘E Diell’ në ‘Top Chan
Do ja nxij jetën Ramës! Aktori i "Portokallisë" bën betimin e "Erionëve" Kryeministri Edi Rama ishte në Kolonjë pak më parë ku prezantoi aktorin e "Portokallisë" Erion Isai si kandidat për krye
Xhemi apo Delinda, kush do drejtojë "Portokalli" (VIDEO) Aktorja e humorit Delinda Bisha së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin "Thumb". Nga disa sekuenca të publikuar lidhur me
"Mund të ikim të dy nga Portokallia", Ledio Lako dhe Florjan Binaj befasojnë me deklaratën (VIDEO) Në një intervistë për emisionin "Thumb" dy aktorët e njohur të spektaklit të humorit, Florjan Binaj dhe Ledio Lakaj kanë
"Luzja" e Portokallisë ende beqare: Lum ai që do më marrë (FOTO LAJM) Aktorja e humorit Renada Caci është mjaft e dashur nga publiku. Ajo identifikohet nga të gjithë si “Luzja” e Portokallis
Mund të jetë vdekjeprurëse, kurrë mos hani portokall kur pini këto ilaçe E keni lexuar udhëzimin “mos e merr këtë ilaç me lëngun e portokallit” dhe keni menduar përse? Nuk jeni të vetmit. Të p
Dieta e gjelbër që bën mrekullinë për një javë Nuk është kjo një dietë vetëm për të rënë në peshë, por edhe për t’u pastruar dhe ndihmuar organizmin të rigjejë vitamin
Dietë 1 javore me vezë Mëngjesi çdo ditë i njëjti: 1/2 portokall ose qitro dhe 1-2 vezë të ziera. E hënë Zëmra: 1 gotë kos Dreka: fru
Pasi e imitoi në 'Portokalli', Erion Braçe i bën atë që nuk pritej Rezartit (VIDEO) Ditën e sotme në emisionin “Wake up” ka qenë i ftuar aktori shumë i njohur dhe i dashur për publikun, Rezart Veleshnja,
Ermal Mamaqi largohet nga "Tv Klan"? Shfaqet tek "Portokallia" (VIDEO) Ermal Mamamqi është një nga aktorët e humorit më të pëlqyer në Shqipëri sidomos nga Rinia. Ai ka një karrier të gjat
Kurrë mos hani portokall kur pini këto ilaçe E keni lexuar udhëzimin “mos e merr këtë ilaç me lëngun e portokallit” dhe keni menduar përse? Nuk jeni të vetmit. Të p
Kombinimi i këtyre frutave është vdekjeprurës Padyshim që frutat janë një nga ushqimet më të shëndetshme dhe të ushqyeshme pasi përmbajnë shumë vlera ushqyese. Por
Portokallia do të vijë më dy moderatorë të rijn Një nga emisionet e humorit më të ndjekur në Shqipëri do të nisë sezonin e ri këtë të dielë. “Portokalli” për të disatin
Të padhënat e lidhjes mes aktorit të portokallis dhe bashkëshortes së tij Bëhet fjalë pikërisht për aktorin e humorit në portokalli Florian Binaj dhe bashkëshortes së tij Sadina, shkruan Albeu.c
Haradinaj qeras policët me nga një lëng portokalli Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka uruar 11 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, duke i shërbyer pjesëtarëve të Po
Dieta e çmendur: Do të humbisni 6 kg brenda javës Shtesa e kilogramëve është bërë një nga problemet më të mëdha, pasi ajo kontribuon në shfaqjen e shumë problemeve të tje
Xhemi e thotë hapur: Ky aktor i Portokallisë më ngre nervat Xhemi e kemi parë prej vitesh në ekran duke drejtuar spektaklin e humorit “Portokalli” dhe madje edhe duke aktruar. N
Aktori i Portokallisë tregon se emrin e tij të vërtetë e mori vesh 19 vjeç Aktori i Portokallisë, Ledio Lako ka zbuluar këtë të diel në "Sekretet e Portokallisë" se kur ishte 19 vjeç ka mësuar em
Flokët me xhel dhe përpjetë, si dukej para 13 vitesh polici i Portokallisë (FOTO LAJM) Aktori i humorit ka postur një foto të realizuar para 13 viteve. Florjan Binaj nuk duket aspak i njëjti në postimin e