999 rezultate për

portofolin

Kryemadhi u "qa" te naftëtaret se ka portofolin bosh, grevistja: Me kë tallet ajo?! (VIDEO) Teksa vijon grava e urisë së naftëtarëve të Uzinës së Ballshit, kryeministri Rama bëri thirrje që të heqin dorë nga grev
Gjesti i turpshëm, infermieri shqiptar i zbraz llogarinë bankare të moshuarit që vdiq nga COVID-19 Në një kohë kur COVID-19 po i merr jetën shumë pacientëve në botë, një infermier shqiptar ka gjetur kohën të bëjë një gj
Gruaja thërret policinë për nipin 9 vjeç, i vodhi portofol Një grua thirri policinë, pasi nipi i saj 9 vjeç i vodhi portofolin dhe refuzonte t’ia jepte. Kjo mund të duket si br
Humbja turpëruese, Milani "hap portofolin" për Ibrahimovicin Milani është duke zhvilluar një sezon katastrofik duke qenë aktualisht shumë larg pritshmërive. Humbja me Atalantën
Motrat gjejnë portofolin plot me para në Sarandë, gjejnë pronarin dhe ia kthejnë Nje rast tjetër qytetarie dhe fisnikërie është shënuar ditën e djeshme në qytetin e Sarandës. Dy motrat Mimoza dhe Ma
Polici vjedh portofolin me 1800 euro gjatë kontrollit të lokalit të lojërave të fatit (VIDEO) Videoja zbulon veprimet e dyshimta të Policisë. Aty shihet se pas orës 22 ishin fikur dritat e lokalit. Gjatë kontrollit
E rrallë, i pastrehu në Tiranë i gjen portofolin pedagogut të arteve Marini është pedagog pianoje në Universitetin e Arteve në Tiranë, ndërsa Ismeti mbledh shishe dhe kanaçe mes mbeturinave
Perez hap portofolin, 200 milion euro për yllin e Tottenhamit Eriksen është një nga objektivat kryesorë të Real Madridit për sezonin e ardhshëm. Për të rrëmbyer danezin nga Tottenha
I kapi sfida, VIP-at shqiptarë nxjerrin hapur portofolin (FOTO LAJM) Në rrjet nuk ka ndonjëherë fund loja dhe këtë herë ka prekur VIP-at shqiptarë. Ata kanë vazhduar lojën e nisur Eraldo
Prostituta shqiptare i kthen portofolin e humbur gruas, historia pushton mediat italiane Një 32 vjeçare italiane humbi portofolin e saj me 150 euro dhe dokumente në afërsi të një stacioni të karburantin Binasc
Tifozi i Wellsit humb kuletën, ia kthejnë pa prekur Të shumtë ishin tifozët Wellsjan që erdhën dje në stadiumin ‘’Elbasan Arena’’ për të ndjekur kombëtaren e tyre. Por një
Humb portofolin në Sarandë, kroati çudit me postimin e tij në Facebook (FOTO LAJM) Një turist kroat ka mbetur i befasuar nga ajo që i ka ndodhur në Shqipëri ku ka humbur portofolin ditën e fundit të push
Shkon për të pastruar Kosovën, gjen portofolin me 500 euro në Gjilan (FOTO LAJM) Vullnetarët të cilët sot po marrin pjesë në aksionin ‘Ta pastrojmë Kosovën’ gjatë pastrimit në fshatin Zhegoc të Gjilani
Humbi portofolin 25 vjet më parë, e gjen duke peshkuar April Bolt, një grua amerikane në shtetin e Karolinës së Jugut, ka gjetur portofolin e saj të humbur 25 vjet më parë.
Miliarderi humb portofolin në plazh, djaloshi e gjen dhe çudit me kërkesën e tij Kur filantropisti Kenneth Behring kaloi nëpër zonën e Gjirit të San Franciskos në vitet 1990, ai papritur vuri re se por
Mësoni pse nuk duhet ta mbani portofolin në xhepin e pasëm Shumë njerëz që e vendosin kuletën në xhepin e pasmë të tyre e bëjnë me arsyen që të të ruhen nga vjedhësit, por mjekët
Milioneri humbi portofolin në plazh, djali që e gjeti i kërkon vetëm 1 dollar Kur filantropisti Kenneth Behring kaloi nëpër zonën e Gjirit të San Franciskos në vitet 1990, ai papritur vuri re se por
Dhunohet 91-vjeçari, 3 shtetas i marrin portofolin dhe unazën e floririt 3 shtetas kanë rënë në pranga e policsë Korçë pasi kanë grabitur me dhunë një të moshuar duke i marrë portofolin dhe një
U vodhi turistëve portofolin, kapet në kohë rekord 46-vjeçari Punonjësit e Stacionit të Policisë Memaliaj, pas marrjes së njoftimit se 2 turistëve të huaj u ishin vjedhur nga motorri
Shembull! Shqiptari gjen portofolin plot me dollarë dhe e dorëzon në polici Gjestet humane të shqiptarve që jetojnë në mërgim bëjnë bujë në median e vendve ku jetojnë e punojnë. Vetëm në Nju Jo