999 rezultate për

porto

Kryemadhi u "qa" te naftëtaret se ka portofolin bosh, grevistja: Me kë tallet ajo?! (VIDEO) Teksa vijon grava e urisë së naftëtarëve të Uzinës së Ballshit, kryeministri Rama bëri thirrje që të heqin dorë nga grev
Plas me armë në Shkodër, dyshohet për të plagosur Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur pak minuta me parë në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Dobraç” të Shkodrë
Po kalonin vijat e bardha, makina merr përpara dy kalimtare Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Raportohet paraprakisht se një makinë ka aksidentuar dy ka
Sot biznesmene, e mbani mend Amin si balerinë në "Portokalli"? (FOTO LAJM) Dikur ajo ka qënë ish-balerinë në trupën e baletit të Top Channel dhe prezantuese e emisionit “Portokalli”. Bëhet fja
Tërmeti shkund Shqipërinë në mesnatë, ku ishte epiqendra Lëkundje tërmeti me magnitudë 4.6  i shkallës Rihter dhe me një thellësi prej 5 kilometrash u regjistrua në orën 00:13.
Po transportonin 36 sirianë, arrestohen dy të rrij një doganën e Morinës Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona pasi u kapën në kufirin e Morinës duke transportuar në mënyrë të paligjshme 36
Po transportonte lëndë narkotike, arrestohet polici bashkë me një 16 vjeçar Blutë e Gjirokastës kanë arrestuar kolegun e tyre pasi u kap me një adolesent duke trasnportuar lëndë narkotike me furgo
Man.United vazhdon negociatet me Porton për mbrojtësin Telles Manchester United më në fund kanë arritur marrëveshje për një transferim. ‘Djajtë e Kuq’ nga ‘Old Trafford’ me gjasë
Pas vetëm një muaji lidhje, fejohet Mario Balotelli Mario Baloteli është fejuar me yllin e televizoneve Alesia Mesina. Edhe pse sulmuesi italian ka pasur rënie në karrierën
Aksident tragjik në Kurbin, humb jetën 55-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kurbin, në aksin Laç-Patok. Raportohet se janë përplasur dy makin
Më i ndjekur Klanifornia? Turjan Hysko ironizon Portokallinë: Frut i kalbur! (FOTO LAJM) Tv Klan dhe Top Channel janë dy televizionet më të mëdha në vend, konkurenca mes të cilëve vëlon prej vitesh. Pas kr
Tjetër largim i bujshëm, aktorja braktis "Portokallinë" (FOTO LAJM) Sezoni i ri i spektaklit të humorit Portokalli pritet të nisë me disa mungesa të mëdha. Aktorja Egla Ceno ka pranuar
San Francisko si në një film të frikshëm, qielli portokalli vazhdon të frikësojë banorët (FOTO LAJM) San Francisko dhe pjesë të tjera të Kalifornisë vazhdojnë të zgjohen nën një qiell portokalli, që të sjell në mendje viz
Pamje apokaliptike, qielli në Kaliforni mbulohet nga tym i dendur portokalli (FOTO LAJM) San Francisko dhe pjesë të tjera të Kalifornisë janë zgjuar nën një qielli portokalli, që të sillte në mendje vizione ap
Të gjithë në lule të moshës, Britania e madhe deporton një "tufë me kriminelë shqiptarë" Tashmë prej kohësh, shqiptarët kryesojnë grupin më të madh të të burgosurve, me 11 përqind, në Angli dhe Uells, nga 9,20
Nuk është rastësi, a e dini pse portokallet shiten në rrjetë të kuqe A keni vënë re se portokajtë në dyqane shiten kryesisht të vendosur në rrjeta ngjyrë të kuqe? Dhe për këtë, ka një ar
Toka e premtuar, arrestohet shoferi teksa transportonte tetë emigrantë të paligjshëm Policia e qarkut Korçë ka arrestuar një person pasi po transportonte 8 emigrantë të paligjshëm. A. R., 40 vjeç, banue
"Toka e premtuar", arrestohet korçari teksa transportonte një familje drejt Kosovës Një 52 vjeçar është arrestuar në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, teksa po transportonte një familje me 5 pjestarë nga Afg
Konispoli tundet nga tërmeti i fortë Konispoli është lëkundur nga një tërmet me magnitutë 4.6 në orën 00:18. Lëkundjet u regjistruan në 12 km në juglindje
I dënuar 4 herë, kapet hajduti i portofolave në Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 54-vjeçar, i cili akuzohet se ka vjedhur portofolat e disa qytetarëve. I arre