999 rezultate për

portin

Meta kthen ligjin për aeroportin "Nënë Tereza": Anti-kushtetues! Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dalë në një konferencë LIVE për gazetarët. Ai e ka quajtur anti-Kushtetues ligj
Vidhte bagazhet e udhëtarëve në aeroportin grek, e pëson shqiptari Një shqiptar është vënë në pranga në Greqi pasi është kapur duke vjedhur bagazhet e disa udhëtarëve. Ngjarja ndodhi n
Rrëzohet aeroplani i Forcave Ajrore Nigeriane, nuk dihet numri i viktimave Një aeroplan i Forcave Ajrore Nigeriane u rrëzua ndërsa po afrohej sot në pistën në Aeroportin Abuja për shkak të një dë
Po ja mbathte nga Shqipëria me drogë me vehte, kapet në portin e Durrësit italiani Policia Kufitare, në zbatim të masave për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, ka
TIA njoftim të rëndësishëm për qytetarët: Moti i keq bllokon fluturimet! Moti i keq ka paralizuar jo vetëm transportin rrugor por edhe transportin ajror. Burimet bëjnë me dije se në aeroport
Jo vetëm Liverpooli, për yllin e Sportingut futet në garë edhe Manchester United Pas Bruno Fernandes, Manchester United mund të përsërisë një tjetër operacion të rëndësishëm me Sportingun e Lisbonës.
Preferohet nga Klopp, Liverpool tenton transferimin e golashënuesit të Sporting Liverpool ka nisur interesimin për të nënshkruar me golashënuesin e Sportingut të Lisbonës, Pedro Gonçavles. 22 vjeça
Mjeku i njohur: Mbyllini shkollat dhe transportin publik që nesër, situata është serioze! Mjeku Arben Pilaca ka folur tepër i shqetësuar në lidhje me situatën e koronavirusit në vend, duke bërë thirrje për mbyl
Ish-futbollisti i Serie A ndalohet në aeroport, fshehu 45 mijë euro te këpucët Driblimi, këtë herë nuk u arrit. Një ish-futbollist i Serisë A (emri i të cilit nuk është komunikuar) është befasuar nga
Shqipëria e 9-ta në botë për eksportin e gështenjës Kërkesa në rritje për konsumin e arrorëve dhe kushtet e përshtatshme klimatike për prodhimin e tyre në veri të vendit kr
Qeveria "Rama" i jep aeroportin për 13 vjet shtesë Kastratit pa tender Nga Gjergj Erebara, BIRN Këshilli i Ministrave ka propozuar në Kuvendin e Shqipërisë zgjatjen e kontratës k
Meta dekoron me titullin "Mjeshtër i Madh" 4 mundësit e shquar Presidenti Ilir Meta ka dekoruar mundësit e shquar Fuat Brahi, Alfred Bardeli, Shkëlqim Troplini dhe Hysen Omi me Titull
Alarm për bombë! Policia qëllon me armë një person në aeroportin e Frankfurtit Policia gjermane ka qëlluar një person të armatosur në aeroportin Ndërkombëtar të Frankfurtit pas denoncimit se dikish k
"Është ndarë trupi në 2-3 pjesë", flet babai i 25 vjeçares që humbi jetën në portin e Durrësit Detaje të reja zbulohen nga ngjarja e rëndë e ndodhur më 7 janar brenda ambienteve të portit të Durrësit ku humbi jetën
Darka në Dubai, gazetari zbulon "të fshehtat": Do i falin arabëve Portin e Durrësit Gazetari investigativ Klodian Tomorri ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku hedh dritë mbi darkën në Dubai të
Përplasi me trajler efektiven e sigurisë në Portin e Durrësit, arrestohet shoferi Policia ka vënë në pranga shoferin e mjetit tip “Trajler” që përplasi për vdekje efektivin e sigurisë portuale në Durrës
E rëndë në portin e Durrësit, trajleri përplas për vdekje efektiven e sigurisë Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në portin e Durrësit. Një kamion ka përplasur për vdekje një 25-vjeçare
"Është një ndër njerëzit e mi të preferuar", Keisi flet për raportin me babanë e Stresit (FOTO LAJM) Stresi dhe Keisi janë bërë shpesh kryefjalë e mediave rozë, për shkak të raportit të tyre. Megjithatë, ata kanë treguar
Reali gjen pasuesin e Marcelos Mbrojtësi i Sporting Lisbon, Nuno Mendes, është bërë njëri nga objektivat kryesorë të Real Madrid për mbrojtjen. Real
Përkeqësimi i motit, pezullohet për tri ditë lundrimi në portin e Vlorës Lundrimi i mjeteve të vogla detare në Vlorë, është pezulluar përgjatë 72 orëve të ardhshme si pasojë e përkeqësimit të m