999 rezultate për

portierit

Nga porta në portë, super goli i portierit në Angli që po bën xhiron e botës (VIDEO) Portieri Tom King ka shënuar një gol spektakolar, nga porta e tij në portën e kundërshtarëve. Portieri i Newport Coun
Lavazhieri i bën "copë" ferrarin, ky është reagimi e portierit italian Dita e hënë nuk ishte shumë e lumtur për portierin e Genoas, Federiko Marketi, i cili pa lavazhierin që t’ia shkatërront
Në Francë të bindur, Donnarumma do të transferohet te PSG Rinovimi i kontratës së portierit Gigi Donnarumma me Milanin po vonon, ndaj në Francë janë të bindur se 21-vjeçari mund
Gabimi i portierit është i pabesueshëm, kundërshtari e bën edhe më "baltë" (VIDEO) Ndeshja mes Corinthians dhe Sao Pualo, "Clássico Majestoso", është një nga më të rëndësishmet e vitit në Brazil. Kur
Lazio kthehet te fitorja ndaj Spezias falë një Milinkovic-Savic në super formë (VIDEO) Lazio "harron" shpejt humbjen me Udinesen me fitoren 1-2 ndaj Spezias falë dyshesh Immobile-Milnkovic-Savic, madje në sh
Mos e humbisni: Gafa portierit të Ukrainës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Në miqësoren mes Polonisë dhe Ukrainës, është regjistruar gafa e mbrëmjes, ku protagonist është bërë portieri i kombëtar
Chelsea e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Krasnodar (VIDEO) Pjesa e parë e Krasnodar-Chelsea, e vlefshme për javën e dytë të Grupit E të Champions League, është mbyllur 1-0 në fav
Kërcënohet portieri i Evertonit për dëmtimin e Van Dijk Jordan Pickford ishte autor i një ndërhyrje të ashpër ndaj Virgil Van Dijk në derbin e “Merseyside”, ku mbrojtësi dëmtoi
Foto topless dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periu
"Hajde gëzuar për Kombëtaren", skandali i portierit kosovar (FOTO LAJM) Portieri Arijanet Muriq nuk ia ka aspak idenë se ku ndodhet dhe nuk ia di vlerën fanellës së Kosovës. Dardanët po ka
Super Kosova, vendoset barazpesha me një supergol në Shkup (VIDEO) Kosova ka barazuar në 1-1 shifrat ndaj Maqedonisë. Është Hadërgjonaj që realizoi një supergol pas daljes së gabuar t
Zbulohet tradhtia, Neymar dhe e fejuara e portierit të njohur takohen fshehurazi Sipas revistës së njohur "Chi", sulmuesi brazilian Neymar, që luan me ekipin e PSG-së, frekuenton dhe takohet fshehurazi
Ndodh në Rusi, lojtari shpallet njeriu i ndeshjes dhe merr dhuratë AK-47 Në Rusi të shpërblejnë me armë. Kjo i ka ndodhur portierit Saveli Konov që pas ndeshjes së hokejit u shpall njeriu i
ZYRTARE/ Lampard siguron shërbimet e portierit të Lille Trajneri i Chelseas, Frank Lampard, ka konfirmuar transferimin e ri të bluve. Portieri i Lille, Eaouard Mendy, në kët
Foto topless dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periu
Bylisi mposht Skëndërbeun në sekondat e fundit fal golit të portierit (VIDEO) Skëndërbeu ka pësuar humbje në sekondat e fundit përballë Bylisit. Është portieri Isli Hidi ai i cili merr përsipër e
Starova në Pressing: Unë te Partizani? Lojtarëve t’i kërkohen të japin shpirtin në fushë Një ndër të ftuarit në Pressing, në ABC News, është edhe Ermal Tahiri. Ish-futbollisti i njohur e nisi analizën e tij me
"Strakosha me Koronavirus", reagon ashpër vëllai i portierit kuqezi (FOTO LAJM) Ish-lojtari italian, Masimo Brambati, ka hapur polemika të shumta në Itali, teksa në një lidhje live në “Instagram” ditë
Partnerja e portierit gjerman s'mund të ishte më provokuese, stërvitet me këmbët përpjetë (VIDEO) Izabel Gulart është një nga modelet më seksi në botë. Bashkëshortja e portierit gjerman, Kevin Trap, është tepër akt
Foto topless dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periu