portierin

Luajti disa minuta, kjo është nota e Shaqirit në suksesin e Liverpoolit (FOTO LAJM) Liverpooli ka regjistruar sot fitoren e 5 radhazi në Premier League duke mposhtur 3-1 në "Anfield Road" Newcastle. Në
Reali gati të transferojë portierin e Milanit Real Madrid është vënë në alarm për Pepe Reina si zëvendësim i Keylor Navas nëse kostarikani kërkohet në shkëmbim, apo
PSG në sulm final për portierin e Real Madridit Kur kanë mbetur edhe pak ditë nga mbyllja e merkatos, portieri Keylor Navas pritet të largohet përfundimisht nga Real Ma
Klopp bën krahasimin e çuditshëm për portierin Adrian Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka krahasuar Adrianin me Balboan pasi që priti penalltin kundër Chelsea në Super
Nuk ndalet PSG, kërkon dhe Dannarummën Paris Saint-Germaini shpreson të fitojë para të majme nga shitja e Neymarit për t’i transferuar sulmuesin e Juventusit,
ZYRTARE/ PSG gjen menjëherë zëvendësuesin e Buffon, transferon 19-vjeçarin e Chelsea Pas largimit të Bufon, i cili së fundmi firmosi me Juventusin, kampionët e Francës ishin në kërkim të një portieri, dhe
Buffon vendos për të ardhmen Pas një sezoni te PSG-ja, Buffon tashmë do të të rikthehet te Juventusi. Portieri 41-vjeçar do të kryejë nesër vizita
Liverpool nderon portierin Alisson Becker (FOTO LAJM) Portieri Alisson Becker ishte një ndër më meritorët për triumfin e Liverpoolit në Ligën e Kampionëve. Braziliani bëri
Joao Felix me një lëvizje, lë në "gjumë" portierin (VIDEO) Ylli portugez, Joao Felix pa dyshim ka qenë një nga fenomenet e futbollit gjatë këtij sezonit. Ai sezonin tjetër prit
City i vendosur të huazojë portierin e Kosovës te ky ekip anglez Manchester City është shumë afër ta huazojë portierin e vet dhe të Kombëtares së Kosovës, Arijanet Muricin, në Nottingha
Turqit nuk pranojnë humbjen dhe pretendojnë se janë goditur në Kosovë (VIDEO) Trajneri i ekipit kombëtar U21 të Turqisë, Vedat Inceefe, është ankuar gjatë një konference për media se sigurimi në sta
Manchester United në kontakte me portierin e La Liga-s Manchester United e ‘tradhton’ De Gea-n, në kontakte me portierin e njohur të La Liga-s. Manchester United duket se k
Zidane ndan mëndjen për portierin startues Pas 5 sezonesh në Madrid, portieri 32-vjeçar Keylor Navas do të largohet nga Real Madrid. Sipas të përditshmes spanjolle
Një gol spektakolar vjen nga Danimarka, lojtari me "sy mbyllur" shokon portierin (VIDEO) Një gol spektakolar është shënuar pak minuta më parë nga sulmuesi i Midtjylland në Danimarkë, shkruan Albeu.com. Ës
Manchester United gjen pasuesin e De Geas Manchester United nuk do të mbajë me zor portierin spanjoll David De Gea, që synon të largohet nga "Old Trafford" në fun
Tifozët e teprojnë, godasin me shishe portierin Berisha Kombëtarja Shqiptare ka pësuar edhe golin e dytë para pak minutash në stadiumin “Loro Boriçi”, ndërsa mesfushori i Milan
Nis me gol supersfida Partizani-Teuta, Telushi spektakolar (VIDEO) Partizani e nis mjaft mirë ndeshjen ndaj Teutës në Selman Stërmasi. Skuadra e Gegës realizoi në minutën e 6 falë një go
Lazio në avantazh përballë Fiorentinës fal magjisë së Immobile (VIDEO) Lazio ka zhbllokuar ndeshjen që po luan në fushën e Fiorentina-s në minutën e 23-të. Autori i golit ka qenë Ciro Immo
Barcelona kërkon një tjetër lojtar të Ajaxit Pas transferimit të Frenkie De Jong, Barcelona kërkon edhe një tjetër lojtar të Ajaxit. Skuadra katalanase po tenton
Jan Oblak pranë rinovimit, kush e do duhet të paguajë 200 milion euro Jan Oblak do të jetë portieri i Atletico Madridit për shumë vite. Klubi spanjoll është duke negociuar rinovimin dhe