999 rezultate për

portierin

Zhbllokohet sfida, Vllaznia në avantazh (VIDEO) Vllaznia ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Teutës, e vlefshme për javën e 13-të në Kategorinë Superiore. N
Rinovimi i Strakoshës me Lazion nuk është i sigurtë tashmë Midis lojtarëve që janë aktivizuar më pak këtë sezon është dhe Thomas Strakosha, i cili nuk po kalon momentin e tij më t
ZYRTARE/ Ky është portieri më i mirë në botë për vitin 2020 FIFA është duke e mbajtur ceremoninë “The Best” në selinë e saj në Cyrih. Çmimin “portieri më i mirë i vitit 2020” e
Tirana e "përgjysmuar" mposht pastër Kukësin (VIDEO) Tirana fiton ndeshjen e parë të kampionatit ndaj Kukësit me rezultatin 2-0, edhe pse bardheblutë ishin të përgjysmuar ng
Jurgen Klopp i tensionuar në derbi, portierin e kap gjumi në stolin rezervë Derbi i Merseyside mes Everton dhe Liverpool ishte një takim plot tension dhe momente të diskutueshme, por jo të gjithë
Ndërhyrja e frikshme ndaj Van Dijk, Federata Angleze merr vendim për portierin e Evertonit Jordan Pickford është shkaktari kryesor që Virgil Van Dijk do të operohet dhe do të mungoj të paktën gjashtë muaj. Po
Asnjë ekip nuk është i interesuar për portierin më të shtrenjtë në botë Kush do ta mendonte se portierin më të shtrenjtë në botë, Kepa Arizbalaga, nuk do ta dëshironte askush në skuadër. Dy
ZYRTARE/ Chelsea transferon portierin nga Franca Chelsea ka njoftuar se ka kompletuar transferimin e portierit Edouard Mendy nga Rennes. 28 vjeçari është larguar nga
ZYRTARE/ Milani nënshkruan me portierin e Olympic Lyon Ashtu siç pritej, portieri rumun Ciprian Tatarusanu ka firmosur me Milanin. 34 vjeçari vjen te kuqezinjtë nga skuadra e
ZYRTARE/ Tirana transferon portierin e Prishtinës Visar Bekaj pritet që ta vesh fanellën e kampionit të Shqipërisë vitin e ardhshëm. Kosovari ka nënshkruar kontratë me
Çiljeta Xhilaga flet për planet e zgjerimin të familjes me portierin Alban Hoxha Pak ditë më parë qarkulluan lajmet se këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe partneri i saj Alban Hoxha ishin në pritje të një f
CR7 shënon më një "predhë" duke befasuar portierin (VIDEO) CR7 ka shënuar një supergol duke i dhënë qetësinë me golin e dytë Juventusit. Portugezi ka befasuar portierin mik duk
PSG ndryshon mendje për portierin Sergio Rico Kur dukej se Sergio Rico do të merrte rrugën e rikthimit te Sevilla, planet e Paris Saint Germain për portierin duket se
Barcelona monitorin portierin e Sporting, mund të jetë pasardhësi i Ter Stegen Portieri i Sporting Lisbonës, Luis Maximiano vazhdon të tërheqë vëmendjen e skuadrave të mëdha europiane. Pas Milani
Panik te Lacio, serbi Milinkoviç-Saviç përplaset me portierin shqiptar dhe alarmon drejtuesit Momente paniku te Lacio. Ylli i skuadrës kryeqytetase, Milinkoviç-Saviç ka mbetur i dëmtuar pas një përplase në stërvitj
Lampard interesohet për portierin e Bundesligës, do të jetë zëvendësuesi i Kepa Frank Lampard ka piketuar portierin e duhur për skuadrën e tij. Siç raporton The Sun, Chelsea po përgatit një ofertë
Areola nuk bind, Reali i kthen në Paris Real Madridi e ka marrë vendimin për portierin e huazuar nga PSG-ja, Alphonse Areola. Portieri i Paris Saint Germain,
Nuk pritej, Barcelona nxjerr në shitje edhe portierin Barcelona duket se ka ndërmend të bëjë surpriza këtë sezon veror të merkatos. Kampionët e La Liga pritet të jenë teje
Fajtor në eleminimin nga Champions, Klopp vendos për të ardhmen e Adrian Jurgen Klopp ka përgatitur që të largojë portierin Adrian gjatë verës. Sipas gazetës “Evening Standard” trajneri i Li
Barcelona interesohet për portierin e Ajax Edhe pse Ter Stegen është duke kaluar një formë fantastike dhe një është një garanci për portën e Barcelonës, "katalanas