999 rezultate për

portieri

Loris Karius nuk i ndahen gafat, mbyll një vit negativ (VIDEO) Viti 2018 për portierin e Lorius Karius mund të quhet vërtet vit i tmerrshëm. Pas gafave që i kushtuan trofeun e Lig
Shikoni gjestin fantastik të portierit të Laçit për fëmijët jetimë Përveç se një portier i talentuar, kapiteni i Laçit, Gentian Selmani, është mbi të gjitha një njeri me zemër të madhe. 2
Si një "bishë" e vërtetë, kështu është transformuar ish-lojtari i Barcelonës Ish-portieri historik i Barcelonës, Jose Manuel Pinto Kolorados (PINTO), e përfundoi karrierën e tij me klubin "blaugran
Zhbëhet Real-i i Zidane: Pas Ronaldos, një tjetër yll kërkon largimin Navas ishte një ndër lojtarët kryesorë të Real Madridit në periudhën e Zinedin Zidane. Pritjet vendimtare të tij në
De Bryne lavdëron portierin e Kosovës (VIDEO) Manchester City u kualifikua për në gjysmëfinale të "Carabao Cup", të martën mbrëma, pas një përplasjeje dramatike me Le
Ish-portieri i Romës kritikon ashpër Strakoshan Thomas Strakosha ka marrë shumë kritika nga tifozët, por edhe nga analistë të futbollit, pas paraqitjeve jo fort të mira
Befason portieri Chelseat, ngatërron qytetin (FOTO LAJM) Chelsea barazoi 2-2 ndaj Videoton në ndeshjen e fundit të zhvilluar për fazën e grupeve të Europa League. Tekniku i
Kaos në fund të ndeshjes, tifozët grek pushtojnë fushën, portieri mbetet i gjymtuar (FOTO LAJM) Fundi i ndeshjes Olympiacos-Milan 3-1 ka bërë që tifozeria greke, e pranishme në numër në “Karaiskakis”, të pushtojë fus
Barazimi kundër Sampdorias, tifozët e Lazios akuzojnë Strakoshan Nuk mbajnë më nervat tek tifozeria e LaZios pas barazimit të fundit në “Stadio Olimpico” kundër Sampdorias. Shkak është
Portieri i Tottenhamit: Mund ta ndalim Messin Portieri francez i Tottenhamit, Hugo Lloris, mendon se skuadra e tij i plotëson të gjitha kriteret për ta mposhtur Barce
Është zëvendësues i Courtois, Navas kërkon largimin nga Reali Keylor Navas nuk dëshiron të vazhdojë më në Madrid si zëvendësues. Portieri është i mërzitur me rolin e tij aktual në ek
E fejuara e Tim Haward nuk njeh limite, i vë flakën Instagramit (FOTO LAJM) Foto thuajse nudo, që të shfrenojnë imagjinatën. Nora Segura, që njihet më shumë si partnerja e portierit Tim Haward, i
Supergol nga 30 metra, portieri pëson dëmtim të rëndë Mosha është thjesht një shifër për ish-mesfushorin holandez të Milanit, De Jong. 34-vjeçari ka shënuar një perlë për sku
Ish-mbrojtësi i Dortmundit pëson dëmtim horror (VIDEO) Bordeaux dhe St.Etien u përballën ditën e sotme në sfidën e vlefshme për javën e 16-të të kampionatin francez, por më sh
IFFHS: Luka Modric është lojtari më i miri në botë Federata Ndërkombëtare e Historisë dhe Statistikave të Futbollit (IFFHS) ka zgjedhur mesfushorin e Real Madridit, Luka M
Portieri i Baselit mbron Xhakën: Ai vetëm do ta ndalte Demhasajn Ditën e djeshme në ndeshjen midis Baselit dhe Luzernit e përfunduar në shifrat e barabarta 1 me 1, Taulant Xhaka u përfs
PSG "josh" De Gean PSG vihet në gjurmët e portierit të Manchester United, David De Gea. “Red Devils” kanë dalë hapur se kanë nxjerrë në shi
Supergol, portieri i Jordanisë shënon nga 90 metra (VIDEO) Golat nga portierët janë të veçantë sepse ndodhin rrallë herë. Shpesh herë jemi mësuar që ato t’i shikojmë në kufijtë e
Mancester United, ofron 60 milionë euro për portierin e Anglisë Mancester United është gati të ofrojë 60 milionë euro për portierin e Everton, dhe të kombëtares angleze Jordan Pickford
Portieri i Manchester Cityt kryen stërvitjen e parë me Kosovën (FOTO LAJM) Portieri rezervë i Manchester City-t, Arjanet Muriqi, ka bërë sot stërvitje me ekipin e Përfaqësueses së Kosovës. Mur