999 rezultate për

portieri

City i vendosur të huazojë portierin e Kosovës te ky ekip anglez Manchester City është shumë afër ta huazojë portierin e vet dhe të Kombëtares së Kosovës, Arijanet Muricin, në Nottingha
Guardiola vendos për të ardhmen e portierit të Kosovës Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, do të lejojë Arijanet Muriç të largohet nga klubi këtë verë, sipas "The Sun".
Shau kë gjeti para, shkaku i ndëhyrjes së sigurimit ndaj portierit turk (VIDEO) Shefi Teknik i kombatares U21 të Turqisë, Vedat İnceefe ka dalë me deklarata të forta deri edhe raciste kundër shqi
Turqit nuk pranojnë humbjen dhe pretendojnë se janë goditur në Kosovë (VIDEO) Trajneri i ekipit kombëtar U21 të Turqisë, Vedat Inceefe, është ankuar gjatë një konference për media se sigurimi në sta
Barazohet ndeshja mes Bullgarisë dhe Kosovës (VIDEO) Bullgaria ka arritur të barazojë ndeshjen përballë Kosovës në fundin e pjesës së parë saktësisht në minutët e 43'. A
Manchester United në kontakte me portierin e La Liga-s Manchester United e ‘tradhton’ De Gea-n, në kontakte me portierin e njohur të La Liga-s. Manchester United duket se k
Oferta për Buffon nga Brazili e Kina, në garë edhe klubi spanjoll Edhe pse në moshën 41-vjeçare, legjenda italiane Gianluigi Buffon mbetet në listën e dëshirave të shumë klubeve në mbarë
De Gea nuk rinovon, United hedh grepin në Seria A Manchester United është në kërkim të një portieri. David De Gea nuk ka pranuar që të rinovojë kontratën, e cila i përfun
Çështja e Strakoshës më Kombëtaren, flet babai i tij Portieri i Lazios, Thomas Strakosha, pritet që të humbasë dy ndeshjet e Kombëtares shqiptare atë ndaj Isalandës dhe Mol
Navas zëvendëson Casillas pas dorëheqjes së detyruar Pas lamtumirës së detyruar të Iker Casillasit, për shkak të një infarkti në zemër, skuadra portugeze e Portos po kërkon
Dëmtohet Ter Stegen, në dyshim për finalen e Copa del Rey Lajme jo të mira vijnë nga kampi i katalanasve, gardiani i portës Ter Stegen është dëmtuar dhe është në dyshim për fina
Strakosha flet pas triumfit në Kupën e Italisë Thomas Strakosha ka triumfuar në mbrëmjen e djeshme në finalen e Kupës së Italisë ndaj Atalantës. Portieri i Kombëta
Babai i portierit të Kosovës flet mbi të ardhmen e djalit Portieri i Kosovës Aro Muric sipas të gjitha gjasave do të largohet nga Manchester City. Megjithatë ende nuk dihet se
Alisson Becker, portieri i cili e eleminoi dy herë me përmbysje Barcelonën Liverpooli arriti ta bënte të pamundurën duke eliminuar Barcelonën në ndeshjen e kthimit të Champions Leagues. "Të Ku
Zidane ndan mëndjen për portierin startues Pas 5 sezonesh në Madrid, portieri 32-vjeçar Keylor Navas do të largohet nga Real Madrid. Sipas të përditshmes spanjolle
Ish-portieri United "mallkon" Liverpoolin Ish-portieri i Manchester United dhe Everton Tim Howard e ka bërë të qartë se për cilën skuadër bën tifo këtë sezon.
Dalje e gabuar e portierit, Benzema nuk fal shënon të dytin (VIDEO) Real Madrid ka dyfishuar avantazhin ndaj Athletic Bilbao-s në minutën e 76-të. Autori i golit ka qenë përsëri Karim
Portieri i Empolit hyn në histori, 17 pritje ndaj Atalantës (VIDEO) Empoli mori një pikë më mjaft vlerë në luftën për mbijetesë ditën e djeshme duke barazuar pa gola ndaj Atalantë që ishte
Dëmtimet nuk i ndahen Bayernit këtë sezon, në infermieri dy titullarë Manuel Neuer dhe Mats Hummels kanë dalë të dëmtuar nga fitorja e fundit e bavarezëve me rezultatin 4-1 kundër Fortuna Du
Dëmtimi i Donmarumma-s, mësohet fati i portieri për ndeshjen ndaj Lazios Gianluigi Donnarumma i cili u dëmtua në ndeshjen ndaj Udineses nuk pritet të luajë në sfidën më të rëndësihme të sezonit