999 rezultate për

portieri

Dëmtimi i Donmarumma-s, mësohet fati i portieri për ndeshjen ndaj Lazios Gianluigi Donnarumma i cili u dëmtua në ndeshjen ndaj Udineses nuk pritet të luajë në sfidën më të rëndësihme të sezonit
PSG nuk është i kënaqur nga ylli italian, rinovimi në dyshim Aventura e portierit Gianluigi Buffon te skuadra e PSG-së mund të mbyllet pas vetëm një sezoni. Portieri 41-vjeçar nënsh
E dashura e portierit të Atalantës, "shpërthen" në rrjetet sociale (FOTO LAJM) E dashura e portierit të Atalantës Pierluigi Gollini ka shpërthyer në rrjetet sociale. Giulia Provvedi numuron deri
Askush nuk do refuzonte të luante në finale përballë City, përveç portierit të Watford Portieri i parë i Watford, Ben Foster ka thënë se nuk do të luajë në finale të FA Cup, atë ndaj Manchester City edhe nës
Penalltia e çuditshme në Meksikë, portieri befasohet pasi "hëngri" golin (VIDEO) Një penallti në një ndeshje 17-vjeçarësh në Meksikë mes Chivas de Guadalajara dhe Buap Lobos po bën xhiron e internetit.
Një gol spektakolar vjen nga Danimarka, lojtari me "sy mbyllur" shokon portierin (VIDEO) Një gol spektakolar është shënuar pak minuta më parë nga sulmuesi i Midtjylland në Danimarkë, shkruan Albeu.com. Ës
Manchester United gjen pasuesin e De Geas Manchester United nuk do të mbajë me zor portierin spanjoll David De Gea, që synon të largohet nga "Old Trafford" në fun
Tottenham nuk heq dorë nga Strakosha Sipas disa mediave angleze, Tottenham nuk heq dorë nga portieri i Kombëtares shqiptare Thomas Strakosha. Portieri i Lazi
Nuk ndiqen më në Instagram, lidhja mes Çiljeta Xhilaga dhe portierit të Partizanit në dyshim Lidhja e këngëtares Çiljeta Xhilaga me portierin e "Partizanit", Alban Hoxha, është përfolur gjatë në media edhe për fak
Plas në Angli, portieri i Kombëtares sherr me grushte në gjendje të dehur (VIDEO) Portieri i Anglisë dhe i Everton, Jordan Pickford ka kaluar një nga netët më të vështira, teksa kishte vendosur për të d
Portieri Italisë dëmtohet nga një shishe uji Mattia Perin raportohet se është dëmtuar në kavilje gjatë stërvitjes me kombëtaren pas një incidenti të çuditshëm me shi
Duan të më vrasin! Portieri i Real-it bën deklaratën e fortë Thibaut Courtois nuk është në ditët më të mira të tij tek Real-i pas ardhjes së Zinedine Zidane, i cili veprimin e parë
Tifozët e teprojnë, godasin me shishe portierin Berisha Kombëtarja Shqiptare ka pësuar edhe golin e dytë para pak minutash në stadiumin “Loro Boriçi”, ndërsa mesfushori i Milan
Portieri i Danimarkës: Kosova luajti shumë mirë, ishte e rëndësishme të mos humbnim Portieri Danimarkës, Kasper Schmeichel, ka bërë të ditur se synimi i skuadrës së tij ishte që të mos e humbnim ndeshjen
Rrëfehet ish-portieri i Interit: Për shkak të një virusi rrezikova jetën Ish-portieri i Interit, Parma-s Fiorentina-s Sebastian Frey, ka zbuluar se ka qenë i prekur nga një virus i cili i ka
Karius kërkon ndihmën e Liverpool për ta rikthyer në skuadër Referuar raportimeve të të përditshmes britanike "The Sun", portieri i Liverpool, Karius, i huazuar te Besiktas ka kërku
Buzëqesh Napoli, Ospina lë pas dëmtimin e rëndë në kokë Lajme mjaft të mira vijnë për Napolin. Portieri David Ospina i cili u dëmtua në kojë në ndeshjen ndaj Udineses një javë
Zyrtare: Casillas rinovon me Porton Klubi portugez i Portos ka njoftuar rinovimin e kontratës me portierin legjendar Iker Casillas. Vetë portieri është
Ndodh në Gjermani, sulmuesi gabon me portën bosh (VIDEO) E pabesueshme ajo që i ndodhi sulmuesit të Eintracht Braunschëeig, Manuel Janzer. Gjatë sfidës së Bundesligës 3, kund
Plas në Danimarkë, ekipi i dy futbollistëve shqiptarë akuzohet për trukime (VIDEO) Skuadra e Vejles ku aktivizohen 2 futbollistët shqiptarë, Ylber Ramadani dhe Arbnor Muçolli është duke kaluar një moment