E FUNDIT/ Rama e refuzoi, Basha mbërrin në kohë në Presidencë, nis takimi me Metën
999 rezultate për

portieri

ZYRTARE: Portieri i Barcelonës nënshkruan me Valencian Portieri i Barcelonës, Jasper Cillessen edhe zyrtarisht është pjesë e skuadrës së Valencias. ‘Nëndetësja e verdhë’ do
Suarez e tepron, kërkon penallti pasi portieri priti me dorë topin (VIDEO) Uruguai i rrëmbeu vendin e parë në grup kampionëve të Kilit, duke i mposhtur 1-0. Goli u shënua nga Edinson Cavani, por
Lazio kërkon 50 milion euro për Strakoshën Elseid Hysaj ka klau zolën më të shtren jtë nga të gjithë lojtarët shqiptarë. Në kontratën e tij me Napolin, është e shk
Joao Felix me një lëvizje, lë në "gjumë" portierin (VIDEO) Ylli portugez, Joao Felix pa dyshim ka qenë një nga fenomenet e futbollit gjatë këtij sezonit. Ai sezonin tjetër prit
Ylli i Juventusit bën për "ujë të ftohtë" të dashurën (FOTO LAJM) Portieri i Juventusit, Wojciech Szczesny, i ka pushtuar ballinat pasi u fotografuar duke e tallur të dashurën e vet deri
City i vendosur të huazojë portierin e Kosovës te ky ekip anglez Manchester City është shumë afër ta huazojë portierin e vet dhe të Kombëtares së Kosovës, Arijanet Muricin, në Nottingha
Guardiola vendos për të ardhmen e portierit të Kosovës Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, do të lejojë Arijanet Muriç të largohet nga klubi këtë verë, sipas "The Sun".
Shau kë gjeti para, shkaku i ndëhyrjes së sigurimit ndaj portierit turk (VIDEO) Shefi Teknik i kombatares U21 të Turqisë, Vedat İnceefe ka dalë me deklarata të forta deri edhe raciste kundër shqi
Turqit nuk pranojnë humbjen dhe pretendojnë se janë goditur në Kosovë (VIDEO) Trajneri i ekipit kombëtar U21 të Turqisë, Vedat Inceefe, është ankuar gjatë një konference për media se sigurimi në sta
Barazohet ndeshja mes Bullgarisë dhe Kosovës (VIDEO) Bullgaria ka arritur të barazojë ndeshjen përballë Kosovës në fundin e pjesës së parë saktësisht në minutët e 43'. A
Manchester United në kontakte me portierin e La Liga-s Manchester United e ‘tradhton’ De Gea-n, në kontakte me portierin e njohur të La Liga-s. Manchester United duket se k
Oferta për Buffon nga Brazili e Kina, në garë edhe klubi spanjoll Edhe pse në moshën 41-vjeçare, legjenda italiane Gianluigi Buffon mbetet në listën e dëshirave të shumë klubeve në mbarë
De Gea nuk rinovon, United hedh grepin në Seria A Manchester United është në kërkim të një portieri. David De Gea nuk ka pranuar që të rinovojë kontratën, e cila i përfun
Çështja e Strakoshës më Kombëtaren, flet babai i tij Portieri i Lazios, Thomas Strakosha, pritet që të humbasë dy ndeshjet e Kombëtares shqiptare atë ndaj Isalandës dhe Mol
Navas zëvendëson Casillas pas dorëheqjes së detyruar Pas lamtumirës së detyruar të Iker Casillasit, për shkak të një infarkti në zemër, skuadra portugeze e Portos po kërkon
Dëmtohet Ter Stegen, në dyshim për finalen e Copa del Rey Lajme jo të mira vijnë nga kampi i katalanasve, gardiani i portës Ter Stegen është dëmtuar dhe është në dyshim për fina
Strakosha flet pas triumfit në Kupën e Italisë Thomas Strakosha ka triumfuar në mbrëmjen e djeshme në finalen e Kupës së Italisë ndaj Atalantës. Portieri i Kombëta
Babai i portierit të Kosovës flet mbi të ardhmen e djalit Portieri i Kosovës Aro Muric sipas të gjitha gjasave do të largohet nga Manchester City. Megjithatë ende nuk dihet se
Alisson Becker, portieri i cili e eleminoi dy herë me përmbysje Barcelonën Liverpooli arriti ta bënte të pamundurën duke eliminuar Barcelonën në ndeshjen e kthimit të Champions Leagues. "Të Ku
Zidane ndan mëndjen për portierin startues Pas 5 sezonesh në Madrid, portieri 32-vjeçar Keylor Navas do të largohet nga Real Madrid. Sipas të përditshmes spanjolle