999 rezultate për

portieri

Pësoi aksident me makinë, portieri i PSG-së rrezikon burgun Portieri i PSG-së, Marcin Bulka i cili u kthye në vendlindjen e tij, Poloni, pas ndërprerjes së detyruar të futbollit,
Lampard interesohet për portierin e Bundesligës, do të jetë zëvendësuesi i Kepa Frank Lampard ka piketuar portierin e duhur për skuadrën e tij. Siç raporton The Sun, Chelsea po përgatit një ofertë
"Strakosha me Koronavirus", reagon ashpër vëllai i portierit kuqezi (FOTO LAJM) Ish-lojtari italian, Masimo Brambati, ka hapur polemika të shumta në Itali, teksa në një lidhje live në “Instagram” ditë
Casillas zbulon pengun e vetëm 5 vite pas largimit nga Real Madridi Casillas do të mbetet gjithmonë një ikonë e skuadrës së Real Madrid, ashtu sikur e kombëtares së Spanjës. Portieri sp
Ish-portieri i Juventusit: Koronavirusi s’është asgjë, thjesht grip Ish-portieri i Juventusit, Stefano Tacconi, ka thënë se koronavirusi nuk është serioz, duke e quajtur atë thjesht grip.
Portieri i njohur spanjoll rezulton pozitiv me koronavirus Pas njoftimit se lojtari i Atletico Madrid, Renan Lodi ishte pozitiv me koronavirus, një tjetër rast konfirmohet ditën e
U stërvit fshehurazi me Ronaldon, portieri: Sa e pagova Ashtu si pjesa më e madhe e lojtarëve në botë edhe Cristiano Ronaldo ka qenë I detyruar të qëndrojë në izolim për shkak
Portieri i Atalantës shërohet plotësisht nga koronavirusi Atalanta, përmes një komunikate ka bërë të ditur se Sportiello ka dalë negativ në dy testet e njëpasnjëshme për COVID-19
Partnerja e portierit gjerman s'mund të ishte më provokuese, stërvitet me këmbët përpjetë (VIDEO) Izabel Gulart është një nga modelet më seksi në botë. Bashkëshortja e portierit gjerman, Kevin Trap, është tepër akt
Foto topless dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periu
Portieri i Schalke 04 drejt Bayern Munchen, tifozët i kërcënojnë prindërit Kalimi i portierit të Schalke 04, Alexander Nubel, te Bayern Munchen në sezonin e ardhshëm nuk u ka pëlqyer aspak tifozë
Portieri i Ajax sinjale Barcelonës: Është koha të largohem Portieri i Ajax, Onana është shprehur se tashmë ka ardhur momenti që eksperiencës te gjigandët holandez ti vijë fundit.
"Të lejohen tifozët në stadium", ish-portieri i Arsenalit ironizon: Koronavirusi më i lehtë se gripi Ish-portieri i Arsenalit, Jens Lehman e ka mposhtur koronavirusin dhe tashmë ironizon me të duke u shprehur se ishte më
Areola nuk bind, Reali i kthen në Paris Real Madridi e ka marrë vendimin për portierin e huazuar nga PSG-ja, Alphonse Areola. Portieri i Paris Saint Germain,
Ish-portieri i Realit: Ronaldo arrogant, Messi fallso Ish-portieri polak i Realit të Madridit, Jerci Dudek ka kritikuar mjaft ashpër Lionel Mesin dhe Barcelonën e Pep Guardio
Nuk pritej, Barcelona nxjerr në shitje edhe portierin Barcelona duket se ka ndërmend të bëjë surpriza këtë sezon veror të merkatos. Kampionët e La Liga pritet të jenë teje
Olympiakos dhe Bologna në garë për Gentian Selmanin Portieri i Kombëtares, Gentjan Selmani po kalonte një formë të jashtëzakonshme me ekipin turk të Menemespor. Ish-gard
"Më kërcënuan edhe me vdekje", Portieri tregon "ferrin" e finales së Champions League Loris Karius ishte protagonisti i shëmtuar i finales së Champions-it në vitin 2018. Portieri gjerman regjistroi mbrëmjen
Kërkesa të shumta për Neuer, e ardhmja e portierit në "ajër" Manuel Neuer dhe Bayern Munchen nuk kanë vendosur asgjë sa i përket të ardhmes së gardianit. Neuer, është duke bërë t
Tottenhami vihet pas portierit francez, për të zëvendësuar Hugo Lloris, Tottenham ka hedhur vështrimin nga Mike Maignan, portieri 25-vjeçar i Lille. Sipas mediave franceze, trajneri José Mouri